Şimdi Ara

BAKLAVA VS VS DİĞER TATLILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler Arkadaşlar ben spor yapan birisiyim yani hiç tatlı tüketmiyorum çayı bile bıraktım fakat bugün ayıptır söylemesi 3 tane sarma tatlısı ve 3 adet baklava yedim bir sorun olurmu haftada 6 gün spor yaparım şeker tüketmeyi bıraktım 1 buçuk aydan beri Sizce doğrumu yapıyorum

• Tatlıya başladığın an bu iş biter tecrübeyle sabittir. Şekerli her şeyden uzak durun.
  • Hocam valla şuan ilk tatlı yedim şuan korkmaya başladım işte adam 10bin kalori alıyor mesela 50 muz yiyor challange yapıyor ama hayla vucüt çalışıyor
  • Haftada zaten 6 gün çalışıyorum ve yorucu egzersiz şınav filan dambıll çalışıyorum biceps triceps olsun karın filan hepsi mesela ilk ısınma yapıp sonra bi çekişte 110 120 mekik yapıyorum + şınavlar göğüs egzersizi diğer egzersiz sıradan değil yani
  • Manken mi olacaksın kardeşim? Extremum hedeflerin mi var ? O zaman yeme, eğer normal spor yapıp fit olmak için yiyorsan arada sırada yemekle ölmezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Manken mi olacaksın kardeşim? Extremum hedeflerin mi var ? O zaman yeme, eğer normal spor yapıp fit olmak için yiyorsan arada sırada yemekle ölmezsin.

Hocam profesyonel olmak istemiyorum askere kadar yapıcam askerde zorlanmamak icin zaten fit oldum askere kadar yaptımmı tamam zaten Vatan için çalışıyorum boy 1.84 komando olmayı düsünüyorum ALLAHIN izniyle

• Tatlinin uyusturucudan farki yok yedinmi istersin insulini hazir dengelemisken hic bulasmayacaksin..

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Tatlinin uyusturucudan farki yok yedinmi istersin insulini hazir dengelemisken hic bulasmayacaksin..

Doğru diyorsun evet zaten şuan hiç yemedim tatlı ama arada yemek lazım tabi
  • dostum bu sporu yapıyosun diye kendini herşeyden kısıtlıcak değilsin .

Bazen kendini baklava vb şeylerle ödüllendirebilirsin mesela atıyorum birgün hedefinin üzerinde ağırlık girdin felan vs. git pizza göm misal yani (tabi boku çıkmadan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kappaLL

dostum bu sporu yapıyosun diye kendini herşeyden kısıtlıcak değilsin .

Bazen kendini baklava vb şeylerle ödüllendirebilirsin mesela atıyorum birgün hedefinin üzerinde ağırlık girdin felan vs. git pizza göm misal yani (tabi boku çıkmadan)

en iyi cevabı verdin hocam Ödüllendirmek gerek evet O değilde 6 gün çalışıyorum bide

• Dostum üst düzey bodyciler bile kendilerine ödül gününde waffle yiyorlar abartma o kadar tatlıdan bişey olmaz önemli olan bugun yedin önündeki 4 5 ay yememen

• Evet dostum Aynen öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.