Şimdi Ara

Bakkalın yaptığı üç kağıt.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim sürekli gittiğim bi market var arkadaşlar ordaki adamıda çok severim muhabbetimiz baya vardır neyse geçen pazar sigara almak için gittim 2 paket winston alıcaktım yoktu bende tamam abi kolay gelsin dedim çıktım bu marketin 60-70 metre ilerisinde küçük bi bakkal var yanındada kahve var bakkalda sürekli dayılar bira felen içiyo içeriside haliyle leş gibi kokuyor neyse dedim bari ordan alayım gittim adamdan 2 paket winston istedim verdi eve geldiğimde farkettim 1 tl eksik vermiş bende karıştırmıştır dedim geçtim pazartesi akşamı arkadaşlarla dışarıya çıkıcaktık yanımdaki arkadaş bu sefer parlement alalım dedi bende tamam dedim neyse gittim markete parlement yoktu winston alayım dedim oda yoktu bende malesef yine o bakkala gideyim bari dedim adamdan istedim 2 paket parlement verdi bu seferde 2 tl eksik bende dayı eksik verdin dedim oda 12 tl oldu canım parlement dedi (Zam gelmemişti aldığımda) ve adam benden 24 tl aldı bende sinirlendim bu sefer adama çıkıştım daha zam gelmeden fazla para alıyosun adammı keklıyosun sen burda abicim dedim oda işine gelmiyosa almıcaksın dedi bende uzattım sıgaraları aldım 100 kağıtı çıktım canını yediğim veysel abinin markete gittim dedim abi zam geldide benimmi haberim yok diye sordum adamda zamın daha gelmediğini söyledi bende bakkaldaki adamın yaptığını anlattım oda adama baya bi sövdü sonra aslında bunları kaydedip şikayet ediceksin dedi haklıydıda çok sinirimi bozdu bende son çare 2 paket lark alıp çıktım adamada fazla ayıp olmasın diye.

• OKUMAYIN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletimiz iyice bi moka sarmaya başladı 3 kuruş için birbirimize pislik yapar olduk. Esnaf öğrenci gördümü kazıklamak derdinde turist aynı şekilde sonumuz hayrolsun.

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten şurda 2 kurusun lafını yapmıyorum ama cin olmadan adam çarpmaya çalışıyolar o zoruma gidiyor koskoca adamın 2 kurus için yaptığı şerefsizliğe bakarmısın
  • Yaptığın yanlış, oracıkta adamın ayak baş parmağı ile 2.parmağın arasını emmen gerekiyordu

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Herkes birbirini şey yapma derdinde sanki hocam.

• sen öylemi yapıyosun ?
  • Millet ne açgözlü olmuş anasını satayım utanmadan milleti keriz yerine koymaya çalışıyorlar.
    Haribden kimse 1 liranın derdinde değildir eminim ama böyle en küçük şeyden bile kazık atmaya keriz yerine koyulmaya çalışılınca insanın tepesi atıyor. 50 kuruş 1 lira demeden böyle açgözlülere fırsat vermemek gerek. Sen iyi yapmışsın dostum. Bidaha arkadaşlarını bile yollama oraya. yoksa git 1 km uzak bayiden al.
  • Terliksi İnsan kullanıcısına yanıt
    Öyle yapıcam zaten elimde bir kanıt olsa şikayetci olmayı bile düşündüm
  • Hic sevmem isini durust yapmayan insanlari. Bu arada virgul kullanmanizi tavsiye ederim

• bizene
  • Çay erdal bakkalda içilir.

• ankarada benimde başıma böyle birşey gelmişti birgün. o günden beridir o adamın ailesine sövüp dururum.
  • Hakediyolar ama yaptığın şerefsizlikle 2 tl fazla kazandında zenginmi oldun yani anlamıyorum böyle insanları.
  • Öğrenci yolunacak kazdır deyip sömürebildikleri kadar sömürüyorlar. Keza minibüsler de öyleydi geçen bir öğrenci 5 TL verdi 2 öğrenci al dedi. Adam 1 tl yerine 1.10 tl aldı(yeni planda 1.10tl normalde). Para üstü 2.80 verecekti 2.75 verdi. Öğrenci de sen 10kr lafını yapıyorsun ben de para üstünü istiyorum 5 Kr ver bana diye 5 dk tartıştılar. Bu insanlar hiç kendi evlatları kendileri gibi namussuz insanlara denk gelir diye düşünmüyor. Kafa göz salmak istiyorsun ama içinden sövdüğünle kalıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Everybody Dance Now

OKUMAYIN

Sonra neden Türkiyede okur yazar sayısı az. Okuma ne demek okuyun üstelik csb de değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.