Şimdi Ara

Bakirler gizli gaydır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 yaşından sonra bakir kalan erkek gizli gaydır. Hormonlari ona git bir kızla yakınlaş emrini vermiyorsa onu yerinden kaldirip kizlara yanasmaya itmiyorsa gizli gaylık vardır.

Ben 21 yaşındayım ve hic bir kızla yakinlasmadim. Istiyorum ama kizlara yanasamiyorum. Demekki gizliden gizliye içten içe bir gaylık var ki kizlara yanasamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beni buldular siz kaçın.
  • Bence yanlış düşünüyorsun belki o kişi tipsiz yada ozguvensiz oldugu icin yakinlasamiyordur yada kadinlara guvenmiyordur sen o kisinin cinsel egilimini nasil bilebilirsin ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz. Taam mı?

• Hafta boyunca hava soguyacakti hani!???????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendinin ne olduğunu anlamışsın bu durumu kötü görüyosun ve yanına kendi saçma mantığınla birilerini sığdırmaya çalışıyosun. Yemezler gay kardeşim sana mutluluklar. Gaysen gaysin kimene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Kendinin ne olduğunu anlamışsın bu durumu kötü görüyosun ve yanına kendi saçma mantığınla birilerini sığdırmaya çalışıyosun. Yemezler gay kardeşim sana mutluluklar. Gaysen gaysin kimene

Gaysen Gaysin Kimene adlı ünlü bilim adamı son yolculuğuna uğurlandı

• quote:

Orijinalden alıntı: DeAndre

quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Kendinin ne olduğunu anlamışsın bu durumu kötü görüyosun ve yanına kendi saçma mantığınla birilerini sığdırmaya çalışıyosun. Yemezler gay kardeşim sana mutluluklar. Gaysen gaysin kimene

Gaysen Gaysin Kimene adlı ünlü bilim adamı son yolculuğuna uğurlandı

• Verseler çatır çatır

• Sayın trolistanlı kardeşim senin sorunun tam olarak yokluğun ve zaman mekanın uyumsuzluğu yüzünden helak olman dışında bir problemin olmamasıdır bir hiç olmak fizik kurallarına göre kelimeye dökülsede hiç olmak değildir sen var 50 dolor vormok hovoslu bor şokolde ommok...

Bakirler gizli gaydır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.