Şimdi Ara

İzmir Alsancak Levent Hoca Oyun konsolları aksesuarları Alım Satış Tamir Takas (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
24
Favori
41.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: charliee

Levent hocam sehir disina gonderim yapiyor musunuz? 2.el bir one s kol u almak istiyorum da fiyati nedir?
    havale kargo heryere yoluuyoruz fiyat için 02126609351i arayın
  • PS3 slim modeli mevcut elimde (+2 adet orj kol). Soft modlu wii ile takaslamak istiyorum. Elinizde mevcut mudur ve takas olur mu?
  • Hocam XBox360S veya E kasa jtagli almak istiyorum. Sizden aldığım ilk XBOX360 E sıfır üründü. İkinci el varsa onların fiyatını da yazabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

PS3 slim modeli mevcut elimde (+2 adet orj kol). Soft modlu wii ile takaslamak istiyorum. Elinizde mevcut mudur ve takas olur mu?
    tabiki hemen üürn ile dükkanımıza gelin deneyip ederini belirleyip takası gerçekleştirelim 02126609351i arayın carousel yan sokağı kilisenin 3 sokak aşağsınıdayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

Hocam XBox360S veya E kasa jtagli almak istiyorum. Sizden aldığım ilk XBOX360 E sıfır üründü. İkinci el varsa onların fiyatını da yazabilir misiniz?
    jtaglılar 599tl içinde 35 oyun yüklü şekilde 2.el satıyoruz sıfırları daha doprusu 2014 8.aydan sonrası kırılmıyor
  • İkinci el kırılmış Ps3 fiyatlarınız nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

İkinci el kırılmış Ps3 fiyatlarınız nedir acaba
    599tl den başlayan fiyatlara satıyoruz full oyunn yüklü detaylı bilgi için 02126609351i arayın
  • Kuzenim için ps4 bakıyorum beraber rdr2 oynayacağız elinizde kırılmamış 2. el konsol varsa fiyatı nedir pm atabilir misiniz? İki kasımda alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

Kuzenim için ps4 bakıyorum beraber rdr2 oynayacağız elinizde kırılmamış 2. el konsol varsa fiyatı nedir pm atabilir misiniz? İki kasımda alacağız.
    2kasımda 02126609351i arayın oktay bey yardımcı olsun size güncel fiyatlara satışa bakan kişidir kendisi
  • Xbox one birkaç oyun fiyat verirmisin hocam varmı elinizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadoby

Xbox one birkaç oyun fiyat verirmisin hocam varmı elinizde
    02126609351i arayın oktay bey satış sorumlumuz kendisi size detaylı bilgi versin sizden ricam
  • Jtag xbox360 lara fifa 19 yuklenebiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Jtag xbox360 lara fifa 19 yuklenebiliyor mu
    evet yükleniyor 10tl oyunbaşı
  • Fat kasa ps4 ve tek kol ne kadar olur en son..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Fat kasa ps4 ve tek kol ne kadar olur en son..
    02126609351i arayın oktay beye donnaım haberden arıyorum diye belirtin donanımhabere özel fiyat versin indirim yapsın .=)
  • leventhocaaa kullanıcısına yanıt
    Hocam ps vita slim kırılabilen versionu varmıdır yazılımı 3.68 kadar olur sıfır ve 2. El varmıdır. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Hocam ps vita slim kırılabilen versionu varmıdır yazılımı 3.68 kadar olur sıfır ve 2. El varmıdır. Teşekkürler
    var detaylı bilgi ve almak için 02126609351i arayın donanım haberde görüştük diyede beelirtin dh foruma özel fiyatlarla oktay bey size yardımcı olsun
  • leventhocaaa kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    elinizde temiz nintendo switch var mı? Varsa fiyatı nedir?
  • Levent hocam ps3 kol varmı elinizde? Var ise fiyat nedir? 2. el mümkünse. :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde orjinal ps3 kırılabilen ps3 var orjinal kırma işlem ücreti nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.