Şimdi Ara

Bakırköy İncirli,Osmaniye Civarı Uydunet kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar, Bakırköy İncirli,Osmaniye Civarı Uydunet kullanan arkadaşlar varsa yazabilirlermi sorun yaşıyorlarmı ? Duruma göre Bağlatmayı düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..

• ben incirliye bir hayli yakın oturuyorum haznedardayım
    benim üye olalı 3 ay oldu
    doğruyu söylemek gerekirse 2 ay önce çok sorun yaşadım 2 hafta falan hergün ortalama 2-3 saat gidiyordu ama bakırköy incirli bölgelerinde genel arıza var düzeltmeye çalışıyoruz dediler.
    ben yeni üye olduğum için daha 2. aydan bu sıkıntıyı yaşayınca canım sıkılmıştı devamlı bunumu yaşayacağım acaba falan diye ama 2 aydır hiçbir sorun yok
    sanırım benim yeni üye olmama denk geldi bana hoşgeldin sürprizi yaptılar :))
    ttnet kullanırkende arasıra yaşanıyordu böyle şeyler.
    tek sıkıntı kablolu yayın gitdiği zaman netde gidiyor yayın geldikten 5-10 dakika içindede internet açılıyor ama kabloluda haftada 1 ya gider ya gitmez zaten gitsede en geç 30 dakikaya geliyor.
    yani gönül rahatlığıyla geçebilirsin problem yok
  • Ben zuhuratbabadayım burda sorun yaşıyan bir kişi duymadım bende 3-4 gündür kullanıyorum hiç netim kesilmedi sadece
    counter strike da adsl deki gibi akıcı oyun oynıyamıyorum sebebini de hala çözmeye çalışıyorum :) Ayrıca bunun benim kendi donanımımdan
    kaynaklanmadığını çok iyi biliyorum şu anda adsl i hala kapatmadım.Adsl i takınca oyun akıcı kablonet takınca ping ve ms düşük ama oyun kasıyor
    adsl de sanki ping 60-70 miş gibi kasıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperalperler -- 26 Ekim 2009; 2:30:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalperler

Ben zuhuratbabadayım burda sorun yaşıyan bir kişi duymadım bende 3-4 gündür kullanıyorum hiç netim kesilmedi sadece
    counter strike da adsl deki gibi akıcı oyun oynıyamıyorum sebebini de hala çözmeye çalışıyorum :) Ayrıca bunun benim kendi donanımımdan
    kaynaklanmadığını çok iyi biliyorum şu anda adsl i hala kapatmadım.Adsl i takınca oyun akıcı kablonet takınca ping ve ms düşük ama oyun kasıyor
    adsl de sanki ping 60-70 miş gibi kasıyor.

İlğinç. Bu neden oluyor acaba ?
  • inan bende çözemedim :)
  • arkadaşlar kartaltepe koşuyolu caddesinde oturuyorum yaklaşık 1 yıldan beridirde kablonet kullanıyorum ve çok memnunum bana hiç sıkıntı yaşatmadı. ben olmasam da kardeşim dota(WOW) hastası onunda şikayet ettiğini duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: si_minor

arkadaşlar kartaltepe koşuyolu caddesinde oturuyorum yaklaşık 1 yıldan beridirde kablonet kullanıyorum ve çok memnunum bana hiç sıkıntı yaşatmadı. ben olmasam da kardeşim dota(WOW) hastası onunda şikayet ettiğini duymadım

komşuyuz :) ben de karakolun karşısındaki sonax sokağındayım bağlantım sorunsuz
  • Merhabalar, Z.Baba - İncirli civarında Uydunet' in şuanda durumu nasıl? En son 2011 de deneme fırsatı bulmuştum: Herşey harikaydı ancak primetime (akşam 6 da başlayıp gece 24 e kadar) denen yoğun saatlerde 1megabitlik bağlantı 10% a düşüyordu. İnternet felç geçiriyordu. 1 gün 2 gün de değil 1 hafta böyle devam edince üyeliğimi sonlandırmak zorunda kalmıştım. Şuanda durum nedir? Bahsettiğim bölgede kullananlar bilgi verirse sevinirim.
  • aralık sokakta oturan yokmu dianın yan sokağında kullanan arkadaşlar varmı ?nisan 21 de bitiyo sözleşmem bende 5 mbps geçmeyi düşünüyorum
  • Bakırköy sahildeyim.Arada bir net kopuyor ama yılda bir-iki defa.Arıyorum müşteri hizmetlerini hemen servis yolluyorlar bakıyorlar ölçüm falan yapıyorlar.Yalnız uydunet modemler biraz pahalı bi bozuldu mu geçmiş olsun en az 80-90 lirayı gözden çıkarın.Ha birde yanında teledünya paketi veriyorlar.Discovery Channel, National Geographic, Fx (Fox değil) gibi belgesel ve sinema kanalları var.Yalnız tek sorunum yağmurlu havalarda internetin yarım saat falan gitmesi.

Edit : Bu arada konuyu hortlatmışlar, görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 1 Nisan 2012; 22:08:39 >
  • Bölgenizde oturan arkadaşlarım hem indirme hem online oyunlarda hiç bir sorun yaşamıyorlar. Kendimde kullanıyorum şimdiye kadar bir arıza durumuna rastlamadım beni tek yoran IP değişikliği için çağrı merkezini aramam gerekmesi. onun dışında tavsiye ederim.
  • Selamlar, Bakalim bu sayfa hala hayattami ? (: Bakirkoy Zuhurat babada oturuyorum.TTNET uyeligim bitiyor Uydunete gecmek war gonlumde ama guwenemiyorum sizlerden yorum alirsam cok minnettar olurum.Yagmurdan kacarken doluya tutulmayalim ⛈⛈

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haznedardayim. Dota kasmadan oynaniyor

Internet gayet stabil

• Tesekkurler.Iyi oyunlar (:

• bakırköy kartaltepede oturuyorum tek tük sıkıntılar dısında gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Haznedardayim. Dota kasmadan oynaniyor

Internet gayet stabil

Bahçelievler güngören haznedar vs e5 üstü şebeke ile e5 altı şebeke bir değil ;)

Hele bevler güngören bu ay sonu daha da iyi olacak saha upgrade bitmek üzere. bilgilerinize :)
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    eminmisin bu konuda.
    2 günde 1 gün internet kesik dahanüye olalı 18 gün oldu ama 15 gün ttet ile birlikte kullandım şimdi tek kablonete kalınca hafiften fıttırdım.

pazartesi internet yoktu
    salı sabah yok 16.00 dan sonra geldi
    carşamba hiç gitmedi
    persembe 12.00 sonrası yoktu
    cuma full gün internet yoktu.
    cumartesi sabah 10 dan sonra kesikti
    suanda pazar 11.00 daha kesilmesi

eğer saha calışması ile daha iyi olacaksa birazdaha sabredeyim :)
    yoksa thh ne gidecegim 27 ay geçmez böyle.

• Bahçelievler genelinde bu hafta sıkıntı vardı ağırlıklı elektrik kesintisi kaynaklı genel bölgesel bir kesinti. Ama ara ara kesintiler upgrade kaynaklı olabilir. Çalışma yapıldığını bikiyorum ;)

Siz durun pişman olmazsınız 👍😉

• HeroTech kullanıcısına yanıt
    umarım düzelir müşyeri hizmetleri genel arza diye kayıt bile almıyor.
    eğer bu iss de plmazsa artık mobil internet sağlayıcılarından birtane alıp idare edecegim.

• ACİL Lütfen

Osmaniye Mah. Fildamı sokağında oturuyorum uydunet başvurusu yaptım ve sonrasında netten yorumları okudum çok iyi değil yorumlar. Bu bölgede kullanan varsa lütfen yorum yazabilir mi? Kopma olayı nasıl, genel performansı nasıl, memnun mu kullanan arkadaşlar??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.