Şimdi Ara

bakım masrafı ve yedek parçası en ucuz araba hangisidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sizce bakım masrafları ve yedek parçaları en hesaplı araba hangisidir. ben albea yani tofaş biliyorum. doğrumu....

• tofas we renogiller
  • arkadaşım bu ne saçma sapan bi sorudur yahu. neye göre hesaplı? bi defa albea demişsin.

1) ne ile albeayı karşılaştırıyorsun yani başka hangi araçla?
    2) dünyadaki bu kadar model arasından hangisinin sana cevap olarak gelmesini bekliyorsun?
    3) dünyanın veya geç dünyayı Türkiye'nin hangi bölgesinde hangi yol ve kullanım şartlarında, hangi yakıt türüyle, hangi serviste, hangi ustanın kontrolüyle, hangi parçaların fiyatlarına göre ne istiyorsun.

yani anladın mı? bu sorduğun soruyu durum, kişi, ve şartlara göre değiştirecek ve etkileyecek o kadar kriter varken, bu soruya cevap verebilmek bu kadar güç ve imkansızken senin bu sormuş olduğun soru sadece ve sadece konu kirliliğine girer. hiç kimseye hiç bir katkı sağlamaz. şahsi fikrim. üzerine alınma...

saçma...

• ne kiziyosun adama yaa, bazi arkadaslar "araba budur" diyerek bir foto koyuyor al sana topic
  • haklısın biraz eksik bigi verdim. şöyleki emekli bir abimizin sorusu aslında bütçeyi fazla sarsmayan sıfır araba olarak düşünün logan veya daciya lar ucuz ama yedek parçası sorun olabilir diye düşünüyorum.albea clio sınıfı araçlar mantıklı görünüyor ama genede bilgi almak istedim.
    quote:

Orjinalden alıntı: aya

arkadaşım bu ne saçma sapan bi sorudur yahu. neye göre hesaplı? bi defa albea demişsin.

2) dünyadaki bu kadar model arasından hangisinin sana cevap olarak gelmesini bekliyorsun?
    3) dünyanın veya geç dünyayı Türkiye'nin hangi bölgesinde hangi yol ve kullanım şartlarında, hangi yakıt türüyle, hangi serviste, hangi ustanın kontrolüyle, hangi parçaların fiyatlarına göre ne istiyorsun.

yani anladın mı? bu sorduğun soruyu durum, kişi, ve şartlara göre değiştirecek ve etkileyecek o kadar kriter varken, bu soruya cevap verebilmek bu kadar güç ve imkansızken senin bu sormuş olduğun soru sadece ve sadece konu kirliliğine girer. hiç kimseye hiç bir katkı sağlamaz. şahsi fikrim. üzerine alınma...

saçma...

• evet onlarınkinin yanında bu çok daha masum kalıyor di mi? demek ki yanlışlar da derece derece ama derecesi ne olursa olsun yanlış yanlıştır...

hadi onlar saçma maçma bi topic açtılar. ya arkasından atlayanlar. onlarca mesaj yazıp yorum yapanlar. resmen "delinin attığı bir taşı 40 akıllının çıkaramaması" durumu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aya -- 26 Eylül 2005, 0:32:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emremuslu

haklısın biraz eksik bigi verdim. şöyleki emekli bir abimizin sorusu aslında bütçeyi fazla sarsmayan sıfır araba olarak düşünün logan veya daciya lar ucuz ama yedek parçası sorun olabilir diye düşünüyorum.albea clio sınıfı araçlar mantıklı görünüyor ama genede bilgi almak istedim.
    quote:

tamam, şimdi daha anlaşılır ve mantıklı oldu.
  • dacia loganda kaporta dışında sıkıntı çekmezsin çünki sinyal kollarından torpido lambasına kadar renaultun farklı araçlarının parçalarından oluşuyor
    quote:

haklısın biraz eksik bigi verdim. şöyleki emekli bir abimizin sorusu aslında bütçeyi fazla sarsmayan sıfır araba olarak düşünün logan veya daciya lar ucuz ama yedek parçası sorun olabilir diye düşünüyorum.albea clio sınıfı araçlar mantıklı görünüyor ama genede bilgi almak istedim.
    quote:

arkadaşım bu ne saçma sapan bi sorudur yahu. neye göre hesaplı? bi defa albea demişsin.

saçma...

• teşekkür ederim.....
    quote:

Orjinalden alıntı: emretopbas

dacia loganda kaporta dışında sıkıntı çekmezsin çünki sinyal kollarından torpido lambasına kadar renaultun farklı araçlarının parçalarından oluşuyor
    quote:

quote:

saçma...

• hyundai accent ve getz gibi araçların parçaları ve özel sservislerde bakımları müthiş ucuzdur.ben accenttin baskı balatasını değiştirdim.debriyajın yani.160 ytl para verdim.tüm kavrama parçaları değişti.zaten bakımı yağ değişimi zaten 20-30 tutuyo.işçilik dahil.çok mennundum.ama şimdi skoda fabia var.KOL GİBİ GİRİYOR...BİR BAKIM =200 KAĞIT YA....
  • bayağı ucuzmuş .peki arabadan memnunmuydun .sorunlumuydu .yakıt sarfiyatı nasıldı ? ve neden sattın .mümkünse açıklarsan sevinirim.....teşekkürler.....
    quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

hyundai accent ve getz gibi araçların parçaları ve özel sservislerde bakımları müthiş ucuzdur.ben accenttin baskı balatasını değiştirdim.debriyajın yani.160 ytl para verdim.tüm kavrama parçaları değişti.zaten bakımı yağ değişimi zaten 20-30 tutuyo.işçilik dahil.çok mennundum.ama şimdi skoda fabia var.KOL GİBİ GİRİYOR...BİR BAKIM =200 KAĞIT YA....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.