Şimdi Ara

Bakanlık'tan 'Hero' genelgesi... Adalet Bakanlığı baskılı tişörtleri toplatıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
15.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gerçekmi lan :D ben de LC ya da DeFacto dan almıştım. Dün giydim herkes dalga geçiyordu takmadim. Bari giymeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hero meselesi nedir beler? Neden tişörtlerde hero yazılması yasak? Kahraman dışında bi anlama mı geliyor? Çağrışım mı yapıyor veya?

• Gülünç bir durumdayız.

• Terör örgütü ile mücadele seviyemiz...

• Bence bunu bilinçli yapıyorlar. Mağduriyet ve mağduriyet sembolü yaratıp ötekini ayıklamayı düşünüyorlar. Akplilerin alayının fetöcü olduğu gerçeğini maskeleyecekler akıllarınca. Yersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

Peki Türkçe yazarsa sorun olurmu.

Bence çevirisini bilmiyorlar yoksa Maraş'ın kahraman ünvanını alırlar ve Maraşlı herkesi içeri alırlar

• Terörün kökü böyle kazınır !!!! İyice manyaklaştı bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Bu hero meselesi nedir beler? Neden tişörtlerde hero yazılması yasak? Kahraman dışında bi anlama mı geliyor? Çağrışım mı yapıyor veya?

Burdamış ne olduğuhttp://www.diken.com.tr/sabah-gazetesiyle-etimoloji-heronun-anlami-hoca-efendi-razi-olsunmus/

http://m.sabah.com.tr/gundem/2017/07/19/heronun-gizemi-cozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 22 Temmuz 2017; 19:0:51 >
  • Bence Kahraman ismi yasaklanmalı kamu ve kuruluşlarınca kullanılmamalı haberlerde geçmemeli.

• Reddit'te dalga geçiyorlar mı? Orayı da pek kullanmıyorum yabancıyım biraz. Komik yorum falan görmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıyı okumadan yorum yapınca böyle yorumların olması doğal. Dikkat ederseniz karar tutuklu bulunanları kapsıyor ve gayet de isabetli olmuş.

• Bende tişört bastirdim önunde FGOÇ yaziyor giysem sakincasi varmi Acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_45200

Bu gerçekmi lan :D ben de LC ya da DeFacto dan almıştım. Dün giydim herkes dalga geçiyordu takmadim. Bari giymeyelim.

Sen ne diyorsun la? Sakın giyme içeri atarlar. Masum olduğunu ispatlayana kadar süründürürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKCROSSHAIR

Yarın güneş gözlüğü takanı, köpek gezdireni, etek giyeni falanda, toplumda kışkırtma yaratıyor diye ifadeye çağırıp bu işlemleri yasaklayabilirler. Avrupanın kıskandığı bir ülke olmak bunu gerektirir.

Bence hocam bunlar daha başlangıc , başörtüsünü zorunlu yaptıklarını bile görebiliriz. YSK'yı tamamen ele geçirip 2019'da kazanırlarsa zaten afganistan oluruz. Savaş tabi ki olabilecek en kötü ihtimal , ama ben 2019 seçimlerinde iç savaş çıkmasından korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eumeriusfarukus -- 22 Temmuz 2017; 21:59:6 >
  • tshırte bakıp etkılenecek hakım varsa bırakısn cubbesı lımon satsın.. ıyıce kafatascı oldu bu hukumet.. hero tshıstune de fetöye de sokayım ama bı adam bısı gıydı dıye gozaltına alınır mı ? yarın etek gıyen sapka takan bılmemne gıyen tutuklanır yarın bı gun sarık takmayan tutuklanır yarın bırgun burka gıymeyen tutuklanır

el bırlıgı ıle anasını aglattınız ulkenın

kabıle devletı gıbı olduk nedır bu ben ıstedım oldu hıkayesı
  • Ne yiyoruz ne içiyoruz yahu. Yoksa soluduğumuz havaya mı birşey katıyorlar. Hepten salak olduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalım bu saçmalıklar nereye kadar sürecek, bu kadar aptallığın arka arkaya olmasına en ot beyinliler bile bir yerden sonra tepki gösterir diye ümit ediyorum
  • Beyinsizlerin ugrastiklari seye bak. Daha dune kadar yanyana koyun koyuna hoca efendiler mubarekler derken simdi alti ustu birisi hero diye tisort giydigi icin tisortte ki yaziya takildilar. Kendi secmenini resmen aptal yerine koyuyorlar...

• özürlü bunlar memleketin tek dersi hero baskisi sanki

• eumeriusfarukus E kullanıcısına yanıt
    Her şey olabilir ama iç savaş çıkmaz, kim uğraşacak zamanında biri çıkmış ingilizine, fransızına, yunanına kısacası dünyadaki sömürgeci devletler ve onların maşalarına karşı bir destan yazmış bir ülke kurmuş 90 yılda gelinen yer ortada bir daha uğraşsan ne olacak. Onun dışında her şey olabilir, bu halk bu saatten sonra hiç bir şeye itiraz etmez, edemez.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.