Şimdi Ara

Bakanlık ‘Din Subaylığı’ İçin İlan Açtı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Novagate

Sabah akşam içtiler de ne oldu

Alıntıları Göster
    18 yıldır dindarlar yönetiyor da noldu ülke battı

alkolik ülkeler bizden daha zengin

mesela pakistan daha dindar ama daha fakir.

din zenginlik getirmiyor ama VERGİ zülümü getiriyor. bunları besle besle bitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 3 Aralık 2020; 17:58:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF0CD106

18 yıldır dindarlar yönetiyor da noldu ülke battı

alkolik ülkeler bizden daha zengin

mesela pakistan daha dindar ama daha fakir.

din zenginlik getirmiyor ama VERGİ zülümü getiriyor. bunları besle besle bitmiyor

Alıntıları Göster
    Sen batık ülke görmemişsin yaşın yetmiyor belli ki.
    Bak batık ülke gör

Bakanlık ‘Din Subaylığı’ İçin İlan Açtı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bak batık ülke gör

Alıntıları Göster
    SEN CEBİNDEN VER O ZAMAN İMAM MAAŞLARINI BEN VERMİCEM
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=146803408

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 3 Aralık 2020; 18:3:53 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sen ver kardeşim kafa ütüleme

kullanmadığım şeyin gereksiz şeyin vergisini yok bi de ben vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 3 Aralık 2020; 18:9:9 >
  • Gayet güzel. Umarım panteist-animist agnostikler için birini bulabilirler.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

valla reyiz biz sana mantıklı cevaplar verdikçe kaçıyorsun, başka yerde başka konuları açıp açıp duruyorsun. Seni kaçıncı görüşüm forumda Aynı tas aynı hamam.Fittin sene öyle öyle oldu böyle oldu.Bunlar içkici kumarcı. Başka diyeceğin birşey yok. Eminim ki burada aldığın cevapları hiç okumadan, sorgulamadan (sorgulama yetenek gerektirir tabii), başka platformlarda tekrar tekrar aynı şeyleri kızdırıp milletin önüne koyuyorsun. Yazık yani.

Keza kasasında 16milyar lira olsan istanbul borsasının %10'unu 200milyon dolar gibi değerinden daha az bir fiyata satarak hızlı döviz açığınızı giderdiniz. Bu en son ve en basit örneği. Kim bilir bu tür açıkları, nereleri ne fiyata vererek kapattınız da gelmiş sen gelip kriz görmemişsin diyorsun.

O Attığın gazete haberlerinin vaktinde, türkiyenin malı yine türkiye'nin idi. Yoksa akp geldikten sonra ilahi bir varlık yardım etti galiba bu kadar hızlı toparlandırlar.Özelleştirmeler serbest piyasa için yapılıyor dendi, sonra bir baktık serbest piyasalar hep aynı adamların etrafında dönüyor.

• gayet normal bir durum. türk askeri yabancı topraklarda daha çok bütünlük gösterdiği sürece alıştığı değerlerden yoksunluğunun artması normaldir. Ki günümüzde olan budur. Akit 10 haber yapıyor 1 tanesi tutunca, yarın giderler "muhalefette şunu şunu dedi haa" diye haber yaparlar. Hep mağdur bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan/

valla reyiz biz sana mantıklı cevaplar verdikçe kaçıyorsun, başka yerde başka konuları açıp açıp duruyorsun. Seni kaçıncı görüşüm forumda Aynı tas aynı hamam.Fittin sene öyle öyle oldu böyle oldu.Bunlar içkici kumarcı. Başka diyeceğin birşey yok. Eminim ki burada aldığın cevapları hiç okumadan, sorgulamadan (sorgulama yetenek gerektirir tabii), başka platformlarda tekrar tekrar aynı şeyleri kızdırıp milletin önüne koyuyorsun. Yazık yani.

Keza kasasında 16milyar lira olsan istanbul borsasının %10'unu 200milyon dolar gibi değerinden daha az bir fiyata satarak hızlı döviz açığınızı giderdiniz. Bu en son ve en basit örneği. Kim bilir bu tür açıkları, nereleri ne fiyata vererek kapattınız da gelmiş sen gelip kriz görmemişsin diyorsun.

O Attığın gazete haberlerinin vaktinde, türkiyenin malı yine türkiye'nin idi. Yoksa akp geldikten sonra ilahi bir varlık yardım etti galiba bu kadar hızlı toparlandırlar.Özelleştirmeler serbest piyasa için yapılıyor dendi, sonra bir baktık serbest piyasalar hep aynı adamların etrafında dönüyor.

Alıntıları Göster

Valla burdayım kaçtığım biryer yok. Bunlar içkici kumarcı diyorum evet yalan mı;

Devlet kadro açmış işsizlere iş imkanı sunmuş, adam alkol veren subay nerede diyor, alkolik milletler daha ileride diyor.

Bunlara içkici demeyelim de ne diyelim?

Alkolik milletler daha ilerici diyen kişi bak yukarıda, bana harcadığın zamanı onu için harcasan onu kurtarsan vatana millete daha hayırlı bir iş yaparsın.Bakanlık ‘Din Subaylığı’ İçin İlan Açtı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 3 Aralık 2020; 19:30:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Valla burdayım kaçtığım biryer yok. Bunlar içkici kumarcı diyorum evet yalan mı;

Devlet kadro açmış işsizlere iş imkanı sunmuş, adam alkol veren subay nerede diyor, alkolik milletler daha ileride diyor.

Alkolik milletler daha ilerici diyen kişi bak yukarıda, bana harcadığın zamanı onu için harcasan onu kurtarsan vatana millete daha hayırlı bir iş yaparsın. 

Alıntıları Göster
    Ben buradayım "Bizden gelişmiş milletler = alkolik" varsa itirazın yaz.

Sana göre Askere değil imama gerek var di mi? sizin gibiler yüzünden bu haldeyiz, diyanetin vergi ziyanı bu sene 12 milyar TL’ye yükseldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 3 Aralık 2020; 20:32:58 >

• quote:

Alkolik milletler daha ilerici diyen kişi bak yukarıda, bana harcadığın zamanı onu için harcasan onu kurtarsan vatana millete daha hayırlı bir iş yaparsın. 

Alıntıları Göster

Alkolik olmayıp ilerici olmayan bir millet göster sonra konuş. Halen o onu dedi bu bunu dedi. Aynı tas aynı hamam. Birde smiley koymuş. Bende koyam Bakanlık ‘Din Subaylığı’ İçin İlan Açtı 

memura ödenmesi gereken maaş için alınan çok ağır vergiler yüzünden üretim adına birşey kalmamış, ülkede ilerisi gözükmüyor . akp'lilerin kendileri dahi memur yükü gerek sayısı gerek maaşı olarak artık hat safhada diye söylem verirken sen kadro açılmış iş imkanı verilmiş diyorsun.

Gönüllü kadro açsın mübarek yine yapsın sınavını. Ne güzel. Eminim ki gönüllü din görevlisi olmak için insanlarımız sıraya girecekler. mis gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan/

Alkolik olmayıp ilerici olmayan bir millet göster sonra konuş. Halen o onu dedi bu bunu dedi. Aynı tas aynı hamam. Birde smiley koymuş. Bende koyam  

memura ödenmesi gereken maaş için alınan çok ağır vergiler yüzünden üretim adına birşey kalmamış, ülkede ilerisi gözükmüyor . akp'lilerin kendileri dahi memur yükü gerek sayısı gerek maaşı olarak artık hat safhada diye söylem verirken sen kadro açılmış iş imkanı verilmiş diyorsun.

Gönüllü kadro açsın mübarek yine yapsın sınavını. Ne güzel. Eminim ki gönüllü din görevlisi olmak için insanlarımız sıraya girecekler. mis gibi

Alıntıları Göster
    Alkolik olup olmamakla ileri gitmenin zerre kadar kırıntı kadar hiçbir ilgisi yok.
    Senin kafa da aynı işte, aynı zihniyet çünkü.

Üretirsen, çalışırsan, üretip satarsan katma değer üretirsen çağdaş uygarlık seviyesine ulaşırsın, alkol tüketerek ileri gidilmez.
    Şunları yazdığıma bile inanamıyorum uğraştığımız şeyler bak senin bu kafayla işin zor kardeş haberin olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Alkolik olup olmamakla ileri gitmenin zerre kadar kırıntı kadar hiçbir ilgisi yok.

Üretirsen, çalışırsan, üretip satarsan katma değer üretirsen çağdaş uygarlık seviyesine ulaşırsın, alkol tüketerek ileri gidilmez.
    Şunları yazdığıma bile inanamıyorum uğraştığımız şeyler bak senin bu kafayla işin zor kardeş haberin olsun.

Alıntıları Göster
    güzel demişsin de din subayının üretmeyle çalışmayla ne alakası var😂

tek alakası bunlardan toplanan vergiyi yemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 3 Aralık 2020; 20:52:30 >

• quote:

Alıntıları Göster

Önce " alkolik ülkeler daha ilerici" lafından yola çıktın

şimdi "alkol kullanan ileri gitmez " diyorsun ama zaten söylenen bu değil. Kafana göre cümle uydurma. İkisi arasında fark var.

Ülke göstermen lazım. Yada türkçe paragraf sorusu çözmen.

Türkçe zor bir dil maalesef. Adama bu bir kedi diyorsun, karşıda bir at bulup onu da kedi sanıyor. Çünkü ikisinde de 4 ayak varmış.

• Bugün de halkın parasını çarçur ettik, elhamdülillah
  • ressi1 kullanıcısına yanıt

Türk devleti adama git Kore'de savaş demiş adam gitmiş savaşmış birde gazi olmuş. Ne var bunda?

BUGÜN TWİTTERDA MİLLİYETÇİLİK ŞAKLABANLIĞI YAPAN YEŞİL SERMAYENİN SAPIK ÇOCUKLARINA SORSANA KAÇ TANESİNİ BEDELLİ YAPMIŞ KAÇ TANESİ ASKERDEN KAÇMIŞ? KAÇ TANESİ UZUN DÖNEM YAPMIŞ.

• yaşatacakları çöküş geri dönülemez olsun diye hazırlıklarını harika yapıyorlar.

• quote:

Bak batık ülke gör

Alıntıları Göster

Bugün durum çok farklı değil

Fark o paylaştığın medya grubu korkudan o haberleri yapamıyor şuan.

Türkiye fakirleşiyor, işsizlik artıyor, enflasyonun gerçek değerini öğrenemiyoruz nedense ?

Gıdaya, elektroniğe yüzde 50 yüzde 100 zam gelirken maaşlara %13

• quote:

Sabah akşam içtiler de ne oldu

Alıntıları Göster

İçmesi yada içmemesi problem değil

Ama %80 içenler içmeyen dincilerden daha vizyonlu genel kültürlü

Atatürk de içerdi ama yaptıkları büyük , cezası dine göre var ise kendi çekiyor senin anan baban çekmiyor

Siyasal İslam 20 senede gördük ülke ne hale geldi , halk bir kez denedi dahada gelemez iktidara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.