Şimdi Ara

Bakan Turhan açıkladı: 5G 2020'de ülkemize geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

Bu mesaj silindi.
    Eptt var, sıra beklemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce bi 4.5G'yi standart hızlara kavuştursalardı, Antalya'nın göbeğinde Vodafone 6-7 mbps hız veriyor sık sık. 5M Migrosta arkadaşı beklerken İnstagram'da gezinemediğimi biliyorum.

10 mbps hızla 5G'ye geçeceğimize 50 ile 4G'ye dönelim
  • Hala daha gercekten 4.5g diye birşey var sananlar var. Komik anam normal 4g cat4 o standart her yerde. Türkiye'ye o kadar geç geldi ki cat 4 ile başladık, bu durumu bile millete yedirdiler. Sanki olmayan birseymis gibi... 5g 2020 de gelse ne olacak ben İngiltere de yaşıyorum ev icin minimum hiz 30mbit normal hiz telefon sebekesinden 70mbit fiber olan yerlerde standart 100 ust 300mbit, sinirsiz, upload 20mbit. Türkiye de Evde adsl ile 70mbit alabilen var mi sınırsız olarak? E mobilde nasil verecekler o hizi? Baz istasyonu ile baglanti hizi 5g internete erişim hizi 3g de kalacak yine...

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    şarbon değildir o, şarbon olsa yerinde duramazsın

• 1 gb kotayla uçarız artık.

• daha evlere fiber veremediniz 5 g yi nasıl vericeksiniz onu merak ediyorum.fiber den önce 5 g ye geçiş yaparız umarım en az 100 gb kotalar yaparl 5 g de veya 4 g de kullanırız,ama bizim 5 g yi kullanmamız 2023 bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Konumuzla ne alakası var. Başka kapıya. Her tarafa pisliğinizi bulaştırmayın.
    Zoruna mi gitti l

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omoconoz trollok tobo.

• Bir telefon güncellemesine bakar. 4G'yi güncelleme ile 5G yaparsın, al sana 5G. Yapılmadı değil.

• Her şeyi kendimiz ürettiğimiz için mi bir litre mazot 6.51?, 1 kg patlıcan 10?, 1 kg biber 15?, 1 dolar 5. 68?, 1 euro 6.42? değil mi? Ulan iyi ki kendimiz üretiyoruz yoksa bunlara en az birer sıfır daha eklenirdi galiba?

• IoT daha emeklerken neyin 5G'si.

Acele ediyoruz bence.
  • Kol gibi faturalara hazır ol Türkiyem...

• Ne 5G si? Evde internet yok ve Türkiye'nin en büyük 3. büyükşehiri İzmir'den bahsediyorum. Doğu, güneydoğu, karadenizin yaylarından bahsetmiyorum, bildiğin caddede oturuyoruz, apartman siteler var, başvurmadığımız kurum kalmadı (cimer dahil). Yaa bi git ne 5G'si, normal internet ver. ADSL'e razıyım. Kotalı bile olabilir.

• Bakan bey bi sakin daha 4.5 G ye alışamadık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya kardeşim bıktık şu bıyı stilinden şu bıyık stilini gördüğüm adama inanasım gelmiyor önyargılı yaklasıyorum ayrıca gercekten varla yok arası bıyık stili neyi temsil ediyor ???

• Sayin bakan, cindeki korona virus adi altinda yurutulen oyunun altinda 5g teknologisi vardir. Bu bir katliamdir. Dunya bu dunyadan ibaret deyildir. Bunu hisabini veremiyeceksiniz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.