Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bakan Turhan açıkladı: 5G 2020'de ülkemize geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
53
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Bakan Turhan açıkladı: 5G 2020'de ülkemize geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: kozmos beni sevmiyor

masallar , masallar.
    ilk önce şu milleti tanzim kuyruklarından kurtarın.
    2 lira için millet 2 saat kuyruk bekliyor.
    Eptt var, sıra beklemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Önce bi 4.5G'yi standart hızlara kavuştursalardı, Antalya'nın göbeğinde Vodafone 6-7 mbps hız veriyor sık sık. 5M Migrosta arkadaşı beklerken İnstagram'da gezinemediğimi biliyorum.

10 mbps hızla 5G'ye geçeceğimize 50 ile 4G'ye dönelim
    |
    |
    Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ Agent Carter ∞ Agents of S.H.I.E.L.D. ∞ Supergirl ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ Kiralik Ask ∞ Kardes Payi ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalis ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Binbaşı
    1657 Mesaj
    Hala daha gercekten 4.5g diye birşey var sananlar var. Komik anam normal 4g cat4 o standart her yerde. Türkiye'ye o kadar geç geldi ki cat 4 ile başladık, bu durumu bile millete yedirdiler. Sanki olmayan birseymis gibi... 5g 2020 de gelse ne olacak ben İngiltere de yaşıyorum ev icin minimum hiz 30mbit normal hiz telefon sebekesinden 70mbit fiber olan yerlerde standart 100 ust 300mbit, sinirsiz, upload 20mbit. Türkiye de Evde adsl ile 70mbit alabilen var mi sınırsız olarak? E mobilde nasil verecekler o hizi? Baz istasyonu ile baglanti hizi 5g internete erişim hizi 3g de kalacak yine...

|
    |

şarbon değildir o, şarbon olsa yerinde duramazsın
    |
    |
    Tugrul_512bit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4217 Mesaj
    1 gb kotayla uçarız artık.

|
    |
    daha evlere fiber veremediniz 5 g yi nasıl vericeksiniz onu merak ediyorum.fiber den önce 5 g ye geçiş yaparız umarım en az 100 gb kotalar yaparl 5 g de veya 4 g de kullanırız,ama bizim 5 g yi kullanmamız 2023 bulur.
    |
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Konumuzla ne alakası var. Başka kapıya. Her tarafa pisliğinizi bulaştırmayın.
    Zoruna mi gitti l

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Omoconoz trollok tobo.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60376 Mesaj
    Bir telefon güncellemesine bakar. 4G'yi güncelleme ile 5G yaparsın, al sana 5G. Yapılmadı değil.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    Her şeyi kendimiz ürettiğimiz için mi bir litre mazot 6.51?, 1 kg patlıcan 10?, 1 kg biber 15?, 1 dolar 5. 68?, 1 euro 6.42? değil mi? Ulan iyi ki kendimiz üretiyoruz yoksa bunlara en az birer sıfır daha eklenirdi galiba?
    |
    |
  • Yarbay
    3994 Mesaj

IoT daha emeklerken neyin 5G'si.

Acele ediyoruz bence.
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Ne 5G si? Evde internet yok ve Türkiye'nin en büyük 3. büyükşehiri İzmir'den bahsediyorum. Doğu, güneydoğu, karadenizin yaylarından bahsetmiyorum, bildiğin caddede oturuyoruz, apartman siteler var, başvurmadığımız kurum kalmadı (cimer dahil). Yaa bi git ne 5G'si, normal internet ver. ADSL'e razıyım. Kotalı bile olabilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Bakan bey bi sakin daha 4.5 G ye alışamadık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60376 Mesaj
    ya kardeşim bıktık şu bıyı stilinden şu bıyık stilini gördüğüm adama inanasım gelmiyor önyargılı yaklasıyorum ayrıca gercekten varla yok arası bıyık stili neyi temsil ediyor ???
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
google reklamları
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.