Şimdi Ara

Bakan Koca'dan açıklama: Maske zorunluluğu kalktı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
11.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yiyip içtiğimiz her şey çok sağlıklı sadece maske kanserojen... Maske doğru kullanıldığı sürece zararsızdır. Zira tek kullanımlık maskeyi günlerce kullanan zeki arkadaşlar var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • byrolnik kullanıcısına yanıt
    Yiyo içtiğin her şey zararlı ise niye o zaman maske ve aşı yaptırıyorsun grip aşısı yaptırmayanlar covid aşısı sırasına giriyorlar …. Maske bezden farkı yok boşuna takmaya gerek yok aksesuar niyetine kullanabilirsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ssoc S kullanıcısına yanıt

Bakan Koca'dan açıklama: Maske zorunluluğu kalktı! Bakan Koca'dan açıklama: Maske zorunluluğu kalktı! 

Emin olun, en çok bir hafta sonra 5 doz aşı olmuş adam dahi o maskeyi takmayacak. Adamların derdi sağlık değil, ben aşı oldum, sen de zorla aşı olacaksın, ben maske takıyorum sen de zorla maske takacaksın.

Bugünler unutulmaz, en yakınındaki insan bile unutulmaz. Pandemiden çıkardığım en büyük ders; şartlandırılmış insanların ne kadar acımasız olabileceği ve en yakınımdaki insanların tavrını dahi unutmamak oldu kendi adıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 2 Mart 2022; 19:30:18 >
  • Bakan Koca'dan açıklama: Maske zorunluluğu kalktı!
  • mikrop önlemleri beyin yakan kurallarsızlıkla kaldırıldı. Ama mikrop ölmedi daha bune la.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 2 Mart 2022; 19:43:5 >
  • Allah’a şükür şu maske belasından da kurtulduk ya için için seviniyorum

• Ben maskeyi daha çıkarmam sanırım

• Bence Toplu taşımalarda,aşırı kalabalık olan mekanlarda zorunluluk devam etmeliydi. Neyse isteyen taksın. Ben toplu taşımalarda takmaya devam edeceğim. Özellikle İstanbul gibi kentlerde takılması şart. Mesela Japonlar salgın olsa olmasada maske kullanıyorlardı. Tokyonun kalabalık ve hastalık,hava kirliliği gibi japonlar maske kullanıyor. Ve bence güzel bir alışkanlık..

• Cok sukur gonul rahatliligiyla korona olabilcez oh be

• BiqBrav3 kullanıcısına yanıt

psikoloğa görünecek olan siz AŞITAPAR lardır. gönüllü küreselci kölesi oldunuz.

• Açık alanda zaten maske takan az insan vardı. Önemli olan kapalı alanda ve toplu taşıma da kalkmasıydı. Hes kodu hariç pek bir anlam ifade etmiyor bu haber

• Market ve avmde kalktı sonunda

• Kalabalik yerlerde takmakta fayda var diye dusunuyorum.

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt

İş sağlığı kanunu ve yönetmeliğine göre (bir kaç istisna haricinde) neredeyse bütün özel ve kamu işyerleri bu mevzuat hükümleri kapsamındadır. "Buna göre işveren, özellikle havalandırma sistemlerinin uygun hijyen şartlarını sağlayacak şekilde işyeri bina ve eklentilerinde yeterli aydınlatma, havalandırma ve termal konfor şartlarını sağlar..." der

Dolasıyısıyla "kapalı mekanlarda havalandırma yeterliyse..." şartını "havalandırma yeterli" kabul ediyoruz...

• yazı tura atarak yönetsek daha iyi

• Maskenin yarardan çok zararlı olduğuna inanıyor ve neredeyse hiç kullanmıyordum isabet oldu. Hayırlı olsun. Eminim bundan sonra daha iyi olacak her şey...

• Yazık oldu

• İyi oldu,

Gerçi ben takmıyordum ayrı mesele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bırakalı çok olduydu.

Bu kadar saçmalık yeterlidir herhalde.

Millete 3-4 doz aşı yaptılar hastalık patladı. Koruyucu aşı mı yayıcı aşı mı sonuç ortada.

• doğru tabii maske zorunluluğu kalkmalı . isteyen istediği şekilde ölebilir halen .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 2 Mart 2022; 20:25:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.