Şimdi Ara

'Bakan Kılıç'tan şok Arena tweeti' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

quote:

beyler gs stadın üstü kapanacak diye para aldı ve ne yeraltı ısıtma sistemi var ne üstü kapanan stad bence biraz yönetimde arayın suçu yazık günah tüm avrupa gördü şu kareyi

Benim bildiğim toki locaları yaptı çatıyı bize bıraktı.

parasını aldı dostum onun onun için çatı hakkında laf yapabiliyor hükümet yoksa neden karışsın

Stad yapılırken locaları kulüp yapacaktı çatıyı toki o zamanki yönetim locaları siz yapın çatıyı biz yaparız demişlerdi.
    Ne kadar doğru bilemem.Para mevzusunu anlamadım.

para mevzusu şöyle toki çatı parasını gsye verdi diye biliyorum gsden hiç para çıkmadı ve birşey istenmedi sözleşmede olan tek şey hükümetin toplantıları,buluşmaları ve konuşmaları falan stad da yapılabilecekti
  • Belediyenin yükümlülüğünde olan doğalgazı bağlatabilseymiş keşke twit atana kadar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler gs stadın üstü kapanacak diye para aldı ve ne yeraltı ısıtma sistemi var ne üstü kapanan stad bence biraz yönetimde arayın suçu yazık günah tüm avrupa gördü şu kareyi

Benim bildiğim toki locaları yaptı çatıyı bize bıraktı.

parasını aldı dostum onun onun için çatı hakkında laf yapabiliyor hükümet yoksa neden karışsın

Stad yapılırken locaları kulüp yapacaktı çatıyı toki o zamanki yönetim locaları siz yapın çatıyı biz yaparız demişlerdi.
    Ne kadar doğru bilemem.Para mevzusunu anlamadım.

para mevzusu şöyle toki çatı parasını gsye verdi diye biliyorum gsden hiç para çıkmadı ve birşey istenmedi sözleşmede olan tek şey hükümetin toplantıları,buluşmaları ve konuşmaları falan stad da yapılabilecekti

Para muhabbetini daha önce duymadım vala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Ulan şu herifler bu ülkeyi yönetiyor ya, yazıklar olsun böyle işe. Oldu olacak ''Arena'da kar keyfiiiiii'' diye yazsaymış.

bu adamların yüzde elli oy alması daha çok manidar. Makamını, mevkisini bilmeyen, iki kelimeyi bir araya getiremeyen adamlar ülkenin başında.
  • twitleri ilk gördüğümde fake sanmıştım ama yorumlarınıza baktığımda gerçek olduğunu anladım.

bir ülke düşünün ki spor bakanı kendi rezilliği ile dalga geçiyor. garip..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Maç oynanırken üstün açılması zorunlu değil mi ?

Öyle bir zorunluluk yok.
  • 2023 de doğalgaz gelecekmiş stada .Hadi iyisiniz.
  • sahaya bi şey mi çizildi ne çizildi? neden öyle demiş bi dahaki sefere ay-yıldız çizeriz falan?
  • bunun gibi adamlar bu memlekette bakanlık koltuğunu işgal ediyorlar. lise öğrencisi zekası var adamda... çok yazık

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0971

sayın bakan gayet samimi yazmış.
    seviyorum bu adamı.
    bunca süredir çatıyı yapmayan, stadın dışında giydirmeyi düşünemeyen yönetimlerimiz utansınlar. sponsorlarla basitça yapılırdı bu işler.
    bu anlamda aziz yıldırım ın tırnağı olamayız.
    ha bunları yapmaya devir gibi yasal engeller varsa açıkca ilan edersin, biz de biliriz.

senin devletinin güzide bir kulübü bir zorluk yaşamış hemde yabancı bir arenada , çıkıp onla dalga geçiyorsun ve bu samimiyet oluyor hemde sen bu işlerden sorumlu bir insan iken , doğal afetlerde belediyelerinin yaşadığı zorluklarda çıkıp böyle konuşabiliyor mu senin samimi adamın acaba , bravo ne diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: samizdat

bunun gibi adamlar bu memlekette bakanlık koltuğunu işgal ediyorlar. lise öğrencisi zekası var adamda... çok yazık

İşte hep bunlar gençliğini doyasıya yaşayamamaktan, hücre evlerinde boş bir hayat geçirmekten kaynaklanıyor.
  • AKPlilere bak hele.

Cevdet Yılmaz ve Mehmet Şimşek te twitter dan dalga geçmişler. Gerçekten bu adamlar millet vekili.

Asıl AKP Twitter sorumlusu Melih Gökçek ten yok mu twitter?
  • birileri şunlara maç oynanırken stadın üstünün kapatılamayacağını izah etsin

ek olarak stadın zemini ısıtmalı olsa bile yağışta erimesi için fırın ayarında çalıştıramazsınız zaten drenaj sistemi vs herşey uyum içinde çalışabilmesi için adam gibi ısıtma sistemi olması lazım. kaldı bizde daha doğalgaz gelmemiş. bu da yönetimin değil devletin sorunudur. doğalgazıda ünal aysal mı bağlasın bu kadar saçma birşey görmedim duymadım ben. suçlu aramaktan vazgeçin artık.

maç oynansa olsa gol yesen maçı kaybetsen hakem top bile oynanmayacak zeminde çıkarttı top oynattı hakem kurbanı olduk diyeceklerdi. kopenhagda şansa puan alsa avrupaya bile gidemeyecektin. artık daha rahat çıkacaksın maça yenilsende önemli değil daha iştahlı çıkacaksın maça çünkü. tek kötü yanı saat 4 de kim gidecek ve yarın o saatte zemin nasıl olacak? ertelenirse ne zamana ertelenecek?
  • Koskoca bakanın yazdığı şeylere bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Maç oynanırken üstün açılması zorunlu değil mi ?

Öyle bir zorunluluk yok.

Urfa 13.madde
    Maçtan önce, UEFA maç delegasyonu hakemle istişare ederek, stadın açılır kapanır çatısının karşılaşma sırasında açık mı yoksa kapalı mı olacağına karar verir. Karar, maç gününde yapılan organizasyonel toplantıda açıklanmalıdır.
    Eğer maç, çatı üstü kapalı olarak başlarsa, tüm maç boyunca da kapalı olarak kalmalıdır. Eğer açık olarak başlarsa onun kapanmasına maç esnasında sadece hakem hükmedebilir. Böylesi bir karar ancak hava koşullarının ciddi bir şekilde bozulması sonucu alınabilir. Eğer hakem maç esnasında çatının kapanmasına karar verirse çatı son düdüğe kadar kapalı kalmalıdır”.

kural bu bir şey bilmeden yorum yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

birileri şunlara maç oynanırken stadın üstünün kapatılamayacağını izah etsin

ek olarak stadın zemini ısıtmalı olsa bile yağışta erimesi için fırın ayarında çalıştıramazsınız zaten drenaj sistemi vs herşey uyum içinde çalışabilmesi için adam gibi ısıtma sistemi olması lazım. kaldı bizde daha doğalgaz gelmemiş. bu da yönetimin değil devletin sorunudur. doğalgazıda ünal aysal mı bağlasın bu kadar saçma birşey görmedim duymadım ben. suçlu aramaktan vazgeçin artık.

maç oynansa olsa gol yesen maçı kaybetsen hakem top bile oynanmayacak zeminde çıkarttı top oynattı hakem kurbanı olduk diyeceklerdi. kopenhagda şansa puan alsa avrupaya bile gidemeyecektin. artık daha rahat çıkacaksın maça yenilsende önemli değil daha iştahlı çıkacaksın maça çünkü. tek kötü yanı saat 4 de kim gidecek ve yarın o saatte zemin nasıl olacak? ertelenirse ne zamana ertelenecek?

görende bişey biliyorda konuşuyor sanacak. boş insan.

Uefa 13.madde
    Maçtan önce, UEFA maç delegasyonu
    hakemle istişare ederek, stadın açılır
    kapanır çatısının karşılaşma sırasında
    açık mı yoksa kapalı mı olacağına
    karar verir. Karar, maç gününde
    yapılan organizasyonel toplantıda
    açıklanmalıdır.
    Eğer maç, çatı üstü kapalı olarak
    başlarsa, tüm maç boyunca da kapalı
    olarak kalmalıdır. Eğer açık olarak
    başlarsa onun kapanmasına maç
    esnasında sadece hakem
    hükmedebilir. Böylesi bir karar ancak
    hava koşullarının ciddi bir şekilde
    bozulması sonucu alınabilir. Eğer
    hakem maç esnasında çatının
    kapanmasına karar verirse çatı son
    düdüğe kadar kapalı kalmalıdır”.

• yec44 kullanıcısına yanıt
    13.22 If the match starts with the roof closed, it must remain closed for the entire
    match. If the match starts with the roof open, only the referee has the authority
    to order its closure during the match subject to any applicable laws issued by
    a competent state authority. Such a decision may only be taken if the weather
    conditions seriously deteriorate. If the referee does order the closure of the
    roof during the match, it must remain closed until the final whistle.

boş lafının yerine neleri düşündüğünü tahmin edebiliyorum ama sende şunu iyi anla diyor ki stadın çatısı kapalı başlarsa kapalı kalmalıdır.

anladın?
  • Bir de bu adam bakan olacak.

Şebek.
  • Adamlar çatıyı takacak sistemi bile koymamış. Neyin eleştirisini, artistliğini yapıyor lan bu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.