Şimdi Ara

BAKAN GÜNAY KÜRT SANATÇI İLE ŞARKI SÖYLEDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
0
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BAKAN GÜNAY KÜRT SANATÇI İLE ŞARKI SÖYLEDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not

[b]Bakan Günay, Şivan Perver'le şarkı söyledi
    Bakan Günay birlikte şarkı söylemekten mutlu olduğunu belirtti, Perver de ''Çok yakında Türkiye'ye geleceğim'' dedi
    11 Mart 2010 Perşembe, 01:47:00
    Türkiye'nin bu yıl konuk ülke olduğu 44. Uluslararası Turizm Borsası Fuarı'na katılmak amacıyla Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antakya Medeniyetler Korosu'nun Fransız Katedralinde (Französischer Dom) verdiği konseri izledi, daha sonra da sanatçı Şivan Perver ile sahnede ''Memleketim'' şarkısını söyledi.

Bakan Günay, katedraldeki konseri Perver, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Abdurrahman Kurt ve Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ahmet Acet ile birlikte izledi. Konseri Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Eckard Cuntz, Berlin Başkonsolosu Mustafa Pulat ile Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir, bazı Türk kökenli milletvekilleri ve çok sayıda dernek üyesi ile iş adamları da izledi.

Konserin son bölümünde Perver, Büyükelçi Acet, Alman Federal Meclisi'nin eski başkanı Rita Süssmuth, Hatay Valisi Ahmet Kayhan ve Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile birlikte sahneye çıkan Bakan Günay, burada ''Memleketim'' adlı şarkıyı seslendiren koroya eşlik etti.

Bakan Günay, ''Çok güzel bir akşam oldu. Şivan Perver ile birlikte söyledik'' derken, Perver de ''Bu memleket hepimizin, bu türküler hepimizin. Elbette söyleyeceğim'' diye konuştu. Türkiye'ye yakın bir zamanda gelip gelmeyeceği sorusuna karşılık da Perver, ''Çok yakında geleceğim'' diye yanıt verdi.

HABERTURK

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    güzel, zaten hepimiz kardeşiz değil mi?
    |
    |
    noldu dünya mı yıkıldı nasıl bir zihniyet bu böyle ya bence normal bir davranış yani
    |
    |

"VIGLIA PRETIUM LIBERTATIS"
  • Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Olmamış ama lastik de yakmaları lazımdı...
    |
    |

Hiçbir mazeret basarinin yerini tutamaz... M.K. Ataturk
    Gomdugunuz sadece bedenimdir... Ilk Felsefe Sehidi Sokrat...
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    burada faşistmi var onun kadar çalışkan hükümet adamı varmı bir göster bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grup vitamin -- 11 Mart 2010; 10:41:37 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Teğmen
    112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1881

şemmame ditdiriditdiriditditdit

tilililililililililil
    |
    |
    "Kulağımıza Beşiktaş tınısı üflendiğinden beri çok kader maçına çıkardı bizi hayat. ”ya tamam ya devam” sözlerini daha küçük yaşlarda ezber eder olduk. Mutlak kazanmamız gereken nice maçlarda nefesimizi tutarak izledik son dakikaları hep. Orta alanın, rakip yarı alana bakan diliminden, ceza sahasına yollanan yüksek toplardan medet umduk. Saniyeler içinde, nice ömürlük doldur boşalt hüzünler yaşadık. Doğduğumuzda bağlandık sana… ve doğduğumuzda siyahtı dünyamız… "
    ...Seviyoruz Komalardayız....
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sum 41

Olmamış ama lastik de yakmaları lazımdı...

|
    |

Hepimiz kardeşiz, hepimiz insanız. Doğuya yatırım yapmayıp kürt sorunu! çıkartanların, kardeşi kardeşi vurdurtanların allah bu dünyada şer ne veriyorsa onu versin......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesilormancini -- 11 Mart 2010; 13:03:58 >
    |
    |

Orada duruyordun yalnızca çığlıklar atarak,Kimsenin seni dinlemediğinden korkarak, En çok boş teneke kutunun tangırdadığını söylerler, Kendi sesin rahatlatıyor olmalı seni ,Yalnızca duymak istediklerini duyuyor,Ve yalnızca duymuş olduklarını biliyorsun,Sen,sen boğazına kadar trajediye gömülmüşsün ,Dünyayı kurtarmak niyetindesin, Kimse aldırmıyordu bu söylediklerime...IzdıraP
    Dostum sesin kaybolmadan önce, Bir kişinin eğlencesi diğerinin cehennemidir, Bu dönem insanların ruhlarını sınamak için gönderildi...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Izdıham cıkar gelecegı konserde 30 Yıldır TR ye gelmıyor adam
    |
    |
    güzel
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.