Şimdi Ara

Bakan Arslan: “Yanlış bilgiler düzeltilmediği sürece Wikipedia yasağı kalkmayacak” (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yürütme'nin dedikleri doğrudur. Çifte standart olmamalı evet.

Ancak bu site sadece bağış modeli ile gidiyor. Reklam vs yok. Herhagi bir makalenin itiraz eden ülke tarafından erişime kapatılması komedi.

Ama artık sıkmadı mı bu mantık?

Bugün çok kolay bir şekilde wikipedia'ya ulaşabilirsiniz. Merak eden varsa PM atabilir ben yıllardır aynı şekilde girebiliyorum. VPN felan yok.

Devekuş misali kafayı kuma gömmek değil mi? Başka şekillerde bunu çözeceğimize kapatmak nedir yahu?!

Bir de bunu burda dibine kadar destekleyenler var. Pes.
  • Üzülmeye gerek yok. Alın size link:
    https://tr.wikipedi0.org/wiki

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Yaptırımı kendi halkına uygulamış oluyor bu şekilde. Wikipedya bir e-ticaret sitesi olsa belki bu yaptırım etkili olur, ama bedava bir hizmet sonuçta.
  • enizam E kullanıcısına yanıt
    E-ticaret sitesi değil ama sonuçta 80 milyon insanın girmemesi site trafiğinde olumsuz bir etki yaratıyor ki sürekli "We miss Turkey" tarzı paylaşımlar yapıyorlar. Ayrıca sonuçta Wikipedia ismi de bu şekilde zedeleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Adamlar 4 arap(mısır, yemen, suriye, lübnan) ülkesini yan yana dizip, bowling topuyla devirdi, hatırlatalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce isid‘e destek verdiler sonra da isid‘in ismini ne hikmetse daes yapip saldirdilar kendilerini temize cikarmak icin. Daha düne kadar sokaklarda dolasiyorlardi isidciler. BAyraklarini salliyorlardi akp‘lilerin alayi isid sempatizankydi. Simdi birden en buyuk dusmani kesildiler. Düne kadar da feto hayranllardi ya hani, iste onun gibi.

• Bişi derdim de; işid'e birkaç öfkeli sunni çocuk diyenlere, FETÖ'ye ne istediyse verenlere, FETÖ genel kurmay başkanını terör örgütü yöneticisi ilan edip yargılarken(!) çıkıp bu davanın savcısıyım diyenlere bişi olmaz; ülkede adalet yok dünyanın en çok gazeteci hapseden ülkesiyiz, benim başım belaya girer...

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Reklam da göstermiyor. Ek trafik sadece sunucularının yükünü arttırır.

• enizam E kullanıcısına yanıt
    Iyi de madem niye bunlar mızmızlaniyorlar. Türkiye erişimi açılsın diye.
    Hem ayranım dökülmesin hem....

• ben giriyorum akpliler girmese de olur
  • 155i ararum içeri aldururum diline dikkat et.
    hain! vatan haini! kürtaj yapıok burda.savunma alçakları!
  • NE yasağı hertürlü giriliyor. Zamanında herkezin girdiği siteleri kapatırlarsa millet çözüm yollarını bulur. Network nedir anlamıyan biri bile dns den vpn e kadar hertürlü bilgiyi öğrenmiş.

Hani bilgisayarı boza boza öğrenirsinya internetide yasaklıya yasaklıya öğretiler millete.

• Bu lanet olasi duzeltilmesi gereken sey nedir birisi biliyorsa eklesin de bizler de gorelim.
    Yanlis bilgi nedir?
    Bilen birisi paylassin Allah rizasi icin desin ki bu sayfada su satirda su yazi desin.
    Bilmece falan mi bu lanet olasi icerik?
    Kim gormus bu icerigi?
    Yanlis olan nedir?

• Bunlar niye Deaş deyip duruyor IŞİD değil mi kardeşim bunun aslı. Irak ve Şam İslam Devleti adı altında İslamic Terör Örgütü demiyorlar mı tüm dünyada kendilerine? Hayır yani isimle neyin üstünü örtme/kapama çabası IŞİD Kardeşim IŞİD..

• Ben açıkçası yokluğuna alıştım Wikipedia'nın. İnternetten başka birçok mecradan bilgi edinmek veya araştırma yapmak mümkün. Eğer gerekli düzenlemeleri yaparlarsa ne ala. Yapmazlarsa da geri adım atmamak en iyisi bence. Neyin ne olduğunun herkes farkında nasılsa.
  • kinadangelencerez kullanıcısına yanıt
    Aşkım benim bu beyinle nasıl bu yaşa geldin merak içindeyim. Kim kimi savunuyor anlatmayi dene ben anlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • transverse T kullanıcısına yanıt
    Bende seni seviyorum. En son ne zaman.....?

• Yanlış bilgiler kalkacak değil, amerikaya almanyaya teröre destek verdiği halde terörist yazmıyorsunuz da, biz destek verince mi yazıyorsunuz demesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

E-ticaret sitesi değil ama sonuçta 80 milyon insanın girmemesi site trafiğinde olumsuz bir etki yaratıyor ki sürekli "We miss Turkey" tarzı paylaşımlar yapıyorlar. Ayrıca sonuçta Wikipedia ismi de bu şekilde zedeleniyor.
    Cehaletiniz gözlerimi kanattı hocam maşallah.

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Madem sen doğrusunu biliyorsun anlat da aydınlanalim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.