Şimdi Ara

BAKAN: AKARYAKITTA ÖTV İNDİRİMİ OLMAYACAK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Adminler Akp'yi zora sokacak herkesin bildiği gerçeklerin dile getirildiği birçok mesajı itina ile ortadan kaldırmış. Yeni farkediyorum. Bu ve diğer başlıklar dahil.

Bakalım güneş daha ne kadar balçıkla sıvanmaya çalışılacak.
    Haksızlık yapmamak lazım. Benim de 1-2 mesajımı sildiler uygunsuz içerik diye. Bana göre eklediğim resimlerde hafif seks vardı ama ama hükümeti ya da toplumu eleştiren bir çok mesajım da doğrusu yayınlandı. Hakaret ve uygunsuz içeriğe yada konu ile ilgisine bakıyor gibi görüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pej

Haksızlık yapmamak lazım. Benim de 1-2 mesajımı sildiler uygunsuz içerik diye. Bana göre eklediğim resimlerde hafif seks vardı ama ama hükümeti ya da toplumu eleştiren bir çok mesajım da doğrusu yayınlandı. Hakaret ve uygunsuz içeriğe yada konu ile ilgisine bakıyor gibi görüyorum ben.

Alıntıları Göster
    Sizin için öyle olabilir hocam. Saygı duyarım. Ama ben kendi ve diğer bazı arkadaşların attığı mesajların çoğunun, siyasi ve ekonomik temele dayalı tespitleri üslubu ile ifade edilmesine rağmen koşulsuz olarak uyarı verilmeksizin (bazen konu ve kural dışı denmeden) sessizce silindiğini görüyorum. Forumun ve Google'ın arama özelliği sağolsun. Zaten bu konuda birçok kişi isyan eder boyutta ilave başlıklar açmıştı. Neyse. Sonuç olarak herkes hakarete varmadan istediğini söyleyebilmeli. İktidarın rahatsız olabilme ihtimali forum yönetimini endişelendirmemeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aman sakın ötv indirimi yapıp, vatandaşa bir nebze rahat nefes alması için fırsat vermeyin. deveye diken, vatandaşa seven hükümet yakışır. sevin bizi sayın hükümetim.
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Sanırım Emeklilere verilecek paradan dolayı vazgeçtiler. Buna benzer yorumları birkaç yerde gördüm.
  • %15 indirim yapıp, seçim sonrası %55 zam gelir diye korkuyordum. İyi oldu, su serpildi yüreğimize. Sağol varol bakanım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden olsun ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzin istasyonların vergi dairesi statüsünden çıkmalarına izin vermeyeceğizzz!!!! Her vatandaaaaaş, en yakın benzinliğe gidip rahat rahat vergi ödemeye devam edeceeeeek. Yanındaaaa bedava benzin alacaaaaaak. Batı bize oyunlar oynuyoorr, ilerlememizi istemiyooor. Bu Gılışdar SeSeGa'yı batırbu bu arada. Şak şak şak şak
  • Admin'ler bu başlıktaki iktidara dokunan siyasi mesajları da bir güzel temizlemişler. Ne günlere kaldık. Helal valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 15 Mayıs 2018; 18:53:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlar mısınız bilmiyorum? 2014 ortalarında Brent Petrol varil fiyatları 110-120$ aralığında iken aynı dönemde benzin 5.05 TL civarında satılıyordu. Rusya'ya doğalgaz ile ilgili dünyanın cephe alması ile Brent Petrol Fiyatları aynı dönemde çok sert bir şekilde düşmeye başladı ve 2016 yılı ortalarında varil fiyatları 40$ seviyelerine geldi. Yani %60 ın üzerinde indirim oldu arkadaşlar. Tüm avrupa ülkeleri pompa fiyatlarına bu indirimi yansıttı lakin bizde indirim olmadı. Yanlış hatırlamıyorsam enerji bakanı damat Botaş zararını karşılaması amacı ile indirim yapılmayacağını açıklamıştı.
    O dönem hadi indirimden vazgeçtim ama beni en çok düşündüren şey varil fiyatları yükselmeye başladığında pompa fiyatlarının ne olacağıydı. Korktuğum başıma geldi. Şu an 80$ civari varili ham petrolün. Düşünün bakalım yaklaşık 4 yıl önceki seviyesi olan 110-120$ fiyatlarına geldiğinde ne olacak halimiz...
    Bir de bunun üzerine petrolde dışa bağımlıyız,dolar vs vs... Bana iri anlatsın tüm avrupada indirim olurken bizde neden olmadı. Hadi o zaman yapmadınız indirim şimdi neden fiyat artıyorsunuz. Yemin ederim kendim de dahil şaşıyorum millete.. Hayırlısı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.