Şimdi Ara

Bahçeli: Öldürülen Deniz Poyraz kimdir ben size söyleyeyim... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyleydiyse gerekeni yapmak yerine üzerinden siyaset yapmak daha mı tatlı geliyor?

• Bahçelinin şimdiye kadar söylediklerini yaptıklarını çok iyi biliyoruz Allah bir dese inanmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem bu öldürülen kişi ve ailesinin ne olduğunu biliyorsunuz neden işlem yapılmadı? İşlem yapılmaya gerek yoksa neden suçluyorsunuz? Yoksa siyasi çıkar ve dengeleri gözettiğiniz için mi işlem yapmayıp öldürülme dahil her amaç için kullandınız. İlla birilerinin öldürülmeyi haketmesi mi gerekiyor?

Mhp ile Pkk'nın siyasi kanadı olan Hdp birbirlerinin varlık sebepleridir. Biri olmazsa diğeride olmaz. Hatırlayın Mhp ne için kurulmuştu. Komünizmle mücadele için kurulmuştu. Komünizm tehlikesi sona erince bu partinin militanları kimlik bunalımına düşüp mafyalaşmışlardı. Sonradan Pkk imdadına yetişti de kendilerine geldiler. Bu iki parti ve örgüt kanla beslenen düşman kardeşlerdir.

Pkk ile birlikte Mhp'ninde yok edilmesi ülke için hayırlı olur. Biri Kürtleri sömürüyor diğeri ülkücülük ayağına milliyetçileri sömürüyor. Olan dünyadan haberi olmayan vatandaşa oluyor.

Mhp ile Pkk ikiside Atlantikçi gücün danışıklı dövüşçüleridir. Bu danışıklı dövüşten ülkenin 35 yıldaki zararı 1 trilyon dolar ve onbinlerce insanın ölümüne sebep oldu.

• "Kimse bu suçla MHP'yi bağdaştırması"ndan "Oh, iyi olmuş"a dönmesi bir hafta sürmedi. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Bağımsızlık bu yüzden önemli işte. Dünya ekonomisinin %80 ine sahip güruh hdp yi destekliyor. Kuran da onlar zaten. Elin rahat hareket edemiyorsun.

• Terörist dedikleri kişileri ya öldürürken açıklıyorlar yada kaçtıktan sonra abicim biliyorsanız cezalarını kesin. Devlet bahçeli bana şey gibi geliyor hani okulda kavga edersiniz sonra eve gelip keşke şunu söyleyip şöyle vursaydım diye düşünürsünüz ya onun gibi adam hayal kurup kurup birşeyler söylüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Babasinida kizinin yanina tez kabul eyle Allah im

• Bir siyasi partinin lideri böyle sorumsuzca konuşmaz,konuşamaz.Öldürülen kızın ve ailesinin nasıl bir zihniyete sahip oldukları kızın babasının açıklamalarıyla zaten ortaya çıkmış vaziyette lakin sonuçta bu kız dağa çıkmamış,terör eylemlerinde de yer almamış kısacası öldürülmesi için ortada bir neden yok.Polisle veya askerle girdiği silahlı bir çatışmada öldürülseydi kimse birşey demezdi ancak sivil bir vaziyetteyken keyfen öldürülmesi hukuk dışıdır.Bu ülkenin kanunları,yasaları yok mu?Kolluk kuvvetleri yok mu?

Yaşı ilerledikçe iyice saçmalamaya başladı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 22 Haziran 2021; 16:48:0 >
  • soulstriper kullanıcısına yanıt

Senin babanın açıklamaları seni bağlıyor mu?

Yarın biri senin için terörist der başkası seni vurursa haklı mı olacak.

Dahası diyelim öyle hayırdır vahşi batı mı oldu burası, herkes kafasına göre birbirini mi öldürecek artık şucu bucu diyerek.

İyice saçmalamaya başladınız.

Yani o zaman her pkkya sempati duyanı öldürmeli miyiz? Polis, savcı, hakim ne iş yapıyor?

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Dostum ikisi farklı şeyler. Ben yapılan işi savunmuyorum, Bahçeli'nin gösterdiği tepkide haklı olduğunu söylüyorum. Tepkinin sebebi de babasının açıklamaları

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Bir gün adım böyle bir konuyla anılırsa öldürsünler tabi

• serafon kullanıcısına yanıt
    Bahçeli: Öldürülen Deniz Poyraz kimdir ben size söyleyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

Bir gün adım böyle bir konuyla anılırsa öldürsünler tabi

İyi o zaman sen Pkklısın geçen Pkklı olduğunu bildiğim biriyle görüştüğünü gördüm

• EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    He he oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

He he oldu

Niye adım anılırsın öldürsünler diyordun . Sen sanıyor musun her terörist denilen hakikatten terörist

Hımm ilginç

Doğdun, büyüdün, öğretmenlerin falan oldu ve şu cümlenin mantıklı olduğunu düşünüp kurdun.

La bu ülkede Ergenekoncu diyip ülkenin en vatansever adamlarına dahi terörist dediler. Saçmalamanın dibinin dibi artık.

• vefat eden şahsın sosyal medyada babası diye bahsedilen kişinin açıklamaları her kişinin malumudur. ancak bu haberler doğru mudur bilemem. bunları doğrulayacak bir durumum yok/yetkim de yok.

ancak neyin ne olduğunu aşağı yukarı herkes biliyor,sadece tatlı su kurbağaları bilmiyorum ben görmedim ben duymadım falan diyor.çünkü işlerine öyle geliyor.

bahçeli reisi severim,genel olarak çıkışlarını doğru bilir doğru kabul ederim.

bu işlerin sonu nereye varacak çok merak ediyorum.dağdaki teröristler büyük şehirleri b.k böceği gibi sardı/sarıyor.teröristlik legalize olmuş vaziyette süreçlerini hızla ilerletiiyorlar.bunları gözlemliyorum,haberlerden çıkarım yapıyorum kendimce.

öteki yandan da suriyeliler,afganlar,siyahi insanlar vs vs vs doldu güzel memleketimize.

Yüce Allah sonumuzu hayr eylesin.

not. yazdıklarımı beğenmediyseniz bloklayıp geçiniz.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Hükümetiyle muhalefetiyle Türkiye'nin içi de destekliyor diyorsun yani.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.