Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Bahçeli, MHP'nin Seçim Sloganını Duyurdu: Tak, Tuk, Tuk

13
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Bahçeli, MHP'nin Seçim Sloganını Duyurdu: Tak, Tuk, Tuk
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      602 Mesaj
      13 Ekim 2018 12:00:54 Konu Sahibi
      Yerel seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Geçen yerel yönetim seçimlerinde bizim sloganımız çok netti. Ne dedik? 'Tak, tak, tak'. Bu defa da şunu deriz: Tak, tuk, tuk" dedi.

Yerel seçimlere aylar kala gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin seçim sloganıyla ilgili "Geçen yerel yönetim seçimlerinde bizim sloganımız çok netti. Ne dedik? 'Tak, tak, tak'. Yani üçünde de MHP'ye oy atacaksın. Bu defa da şunu deriz: Tak, tuk, tuk" ifadelerini kullandı.

İTTİFAK GÖRÜŞMELERİ

Hürriyet gazetesinden Ertuğrul Özkök'e açıklamalarda bulunan Bahçeli, AK Parti ile devam eden ittifak görüşmeleriyle ilgili, "Bu ittifakta bizim meselemiz şu veya bu kişinin başkan olması değil. Bizim meselemiz devletin bekası meselesi. Onun için bu ittifak içindeyiz. Böyle anlarda siyasi mülahazaları geri plana atmak gerekir. Cumhurbaşkanı ve AK Parti ile ilişkilerimize gelince... İlişkilerimiz çok iyi. Karşılıklı saygı içinde iyi gördüklerimizi de hatalı gördüklerimizi de söylüyoruz. Onlar da bize karşı saygılı. Bir sorun veya pürüz yok" dedi.

"BU SEFER 'TAK TUK TUK' DERİZ"

MHP'nin yerel seçim stratejisi ve sloganıyla ilgili de önemli açıklamlarda bulunan Bahçeli, "Siyasi kombin nasıl olur? Bir yöntemi bulunur. Bizim bu konuda tavrımız çok net. Biraz şakayla söyleyeyim. Geçen yerel yönetim seçimlerinde bizim sloganımız çok netti. Ne dedik? 'Tak, tak, tak'. Yani üçünde de MHP'ye oy atacaksın. Bu defa da şunu deriz: 'Tak, tuk, tuk'. Bir yöntem, bir siyasi kombin mutlaka bulunur. Yeter ki sistemin oturması konusunda görüş birliğinde olalım" şeklinde konuştu.

|
      |

• Teğmen
      244 Mesaj
      13 Ekim 2018 12:15:52
      Taktuk tuktuk yok bam bam bam.
      |
      |

İmza yok parmak bassam?
    • Binbaşı
      1385 Mesaj
      13 Ekim 2018 12:34:55
      FAK-FUK-FON vardi, liselileri gectim universiteliler bilmez Bu bana onu hatirlatti.

Not: FAK-FUK-FON yazdik millet yanlis anlamaya cok merakli, bu yuzden kisaca aciklayalim. Fakir Fukara Fonu'nun kisaltilmasidir. Bkz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 13 Ekim 2018; 12:41:2 >
      |
      |

MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.
      MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
      MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
      MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      13 Ekim 2018 12:38:16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3660 Mesaj
      [20 Ekim 2018 09:01:11 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      13 Ekim 2018 13:02:37
      Orta cagdan karanlik caga dogru geriliyoruz.

2015 Bmw 1.20i M plus

Do or do not.There is no try.
      Master YODA
    • Yarbay
      2439 Mesaj
      13 Ekim 2018 13:23:34
      David Lynch filmi gibi ülke.
      |
      |

Intel i7 4770k@4.5GHz - EVGA SuperClocked ACX 3.0 GTX 1070 - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Dell SE2717H 27 '' 75Hz FreeSync IPS Monitor - Logitech G102 Gaming Mouse - Motospeed CK108 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2+1 Speaker - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 6S Plus 64 GB Space Gray
    • Yarbay
      2080 Mesaj
      13 Ekim 2018 13:57:22
      Mehmet Bahçeli nin bugüne kadar ülke menfaati için yaptığı bir icraat var mı_?

ama hakkını yemeyelim özlü sözleri çok güzel... mesela :

|
      |

All we need is hope
    • Onbaşı
      35 Mesaj
      13 Ekim 2018 14:00:08
      Bir şey demek isterdim ama sonra bulup beni de döverler diye tırsıyorum Bahçeli reisimizi çok seviyorum tabii ki

Bizde yanlış olmaz, olmuşsa da yanlışlıkla olmuştur.
    • Yarbay
      7336 Mesaj
      13 Ekim 2018 14:05:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Some guy

Bir şey demek isterdim ama sonra bulup beni de döverler diye tırsıyorum Bahçeli reisimizi çok seviyorum tabii ki
      Aman hocam, deme sakın. Kesinlikle senin yerine beni döverler yanlışlıkla

• Yüzbaşı
      961 Mesaj
      14 Ekim 2018 02:44:38
      Ta tak ta tak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      437 Mesaj
      14 Ekim 2018 02:59:28
      Böyle siyasetcilerle ülke tabi yokuş aşağı gider.

Tak tuk tuk ne amiyagoring!

|
      |

• Yarbay
      2909 Mesaj
      14 Ekim 2018 19:19:44
      quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Aman hocam, deme sakın. Kesinlikle senin yerine beni döverler yanlışlıkla

Alıntıları Göster
      Bak bu ihtimaller dahilinde
      |
      |

• Binbaşı
      1140 Mesaj
      14 Ekim 2018 19:38:56
      Bana daha çok "Gak, Guk, Guk" gibi geldi.
      |
      |

• 14 Ekim 2018 19:52:23
      men dakka dukka hobbala ve de cubbala hadi bağcılar köşe başında bekliyor bizim ayanlar ayan ablalar
      |
      |

Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
SEO
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.