Şimdi Ara

Bahçeli'den Sinan Ateş ve Ayhan Bora Kaplan iddiası hakkında açıklama: 'İddialar ayağımızın altında'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
68
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Bahçeli'den Sinan Ateş ve Ayhan Bora Kaplan iddiası hakkında açıklama: "İddialar ayağımızın altında"

  Ankara'da suikasta kurban giden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ve suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan hakkında başlatılan soruşturmayla ilgili olarak ortaya atılan iddiaların hedefinde olan MHP'de Genel Başkan Bahçeli'den çarpıcı açıklamalar geldi.


  Kızılcahamam'da Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı il başkanlarına yönelik eğitim programı öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'mızın düzenlediği ve 2 gün boyunca sürecek olan programa hoş geldiniz. Alanlarında uzman arkadaşlarımızın anlaşılır ve sade bir dille sunumlarıyla ufkumuz genişleyecektir.


  "ZAYIF ANIMIZI KOLLAYAN HÜSRANA UĞRAR"


  Eğer varlığınızdan birileri ürküyorsa, baskı altına alınmak isteniyorsanız biliniz ki yolunuz doğrudur. Ülkü Ocakları kurulduğu günden bu yana pek çok haksızlığa maruz kaldı. Ülkü Ocaklarından yetişmiş biri olarak elbette her şeyin tanığıyım. Ülkü Ocakları, Türk milletinin yıkılamayacak kale duvarıdır. Türk milletinin aşılamayacak hisarıdır. Karanlık hedefin odağında Türklük ve Türk milleti yer almaktadır. Zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak. Ülkü ocağı-MHP ile ilgili iddialar ayağımızın altında.


  "HİÇ YILMADIK, HİÇ DE YOLUMUZDAN DÖNMEDİK"


  Binlerce ülkücü şehidimiz, binlerce ülkücü gazimiz boşuna mücadele vermediler. Hiç yılmadık, hiç de yolumuzdan dönmedik. Çünkü haklıydık, Hakk'ın izindeydik. Gelişmeler karşısında ölçüsüz ve öfkeli olmaya gerek yoktur. Sabırla millete hizmet, yegane hedefimizdir.


  "ZİRVEYE YILANLAR DA ÇIKAR, KARTALLAR DA"


  Sizlerin mücadelesi Yunus'un sözleri gibi dilden dile söylenecek. Nereye gideceğini bilmeyen bir gemiye hiçbir rüzgarın faydası olmaz. 'Zirveye yılanlar da çıkar, kartallar da. Biri sürünerek gelir, diğeri süzülerek.' Mumya zihniyetlerin hedeflerinizi karartmasına müsaade etmeyin. Sizler geleceksiniz, gelecek sizlerle gelecek. Çalışmayı bir hayat felsefesi gördüğünüz sürece aşamayacağınız hiçbir hedef kalmayacaktır.


  "TÜRK GENÇLİĞİ İSTİKLAL BEREKETİMİZDİR"


  Sizlere her bakışımda, henüz söylenmemiş şiirlerin şairlerini, henüz duyulmamış nağmelerin bestekarlarını görüyor ve iftihar ediyorum. Türk gençliği istiklal bereketimizdir. MHP Ülkü Gençlik ise Türk gençliğinin özü, serden geçti yüreğidir. Bugün olanlar dünün sonucudur. Yarın yaşanacaklar bugünün eser olacaktır. Dünya coğrafyası varlığını sürdürememiş yüzlerce toplumun kalıntılarıyla doludur.


  Haberler.com








 • Sinan ateş cinayetinde katilleri istanbuldan ankaraya getiren audinin plakası açıkmış bütün güvenlik kameralarında görünüyormuş


  iddianamede bu aracın kimin olduğuna değinilmediği araçtan hiç bahsedilmediğini anlattı bir gazeteci

  bu gerçek mi

 • he_man kullanıcısına yanıt

  2 hafta önce açtığım konudan bahsediyorsunuz sanırım. Evet doğru... T24 kaynaklı haber


  Murat Yetkin: 'Sinan Ateş dosyasında bir kilit soru, 06 AT 5021 plaka kime ait?' | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)




  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoNesil2024 -- 25 Mayıs 2024; 13:57:23 >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.