Şimdi Ara

Bahçeli: 1923 ruhuyla devam etmemiz mümkün değil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
4.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zihniyetle 2023 ü görmemiz mümkün değil.
  • bir taraf, milliyetçiliği ayaklar alına aldık diyor,bir taraf 1923 ruhu ile olmaz..diyor.

vah vatanım vah, vah milletçilik var..iş bitmiş, milliyetçilik ölmüş..yazık oldu..
  • Mhp abd destekli bir partidir ve bu süreçte net deşifre olmuştur.ben bu yuzden şaşırmıyorum

• Zaten 1923 ü kim takar onlar nasıl 1453 ü takmıyorlarsa bizde 1923 ü takmıyorum

Behzat ç diyor ya duydunmu la sesi TINNNN :)
  • Bahçeli bukadar çok konuşmazdı bu yosi kohen
  • yıllarca mhpye ideoloji karmaşası yaşayan bi parti dedim, hem atatürkçü hem islamcı olunmaz. hem türkçü hem ümmetci olunmaz dedim ama hep dalga geçtiler. bu gün birkez daha nekadar haklı olduğum göründü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pis yakalamislar bence bu adamı bi yerden.

Hani annen elimizde öldüreceğiz dediklerimizi yapmazsan gibi bir şey bu yani.

İnanılır gibi değil.

Kaset iddiaları doğru mu acaba diye düşünmeye sevk ediyor.

• Birde bu adama oy verip HDP'ye oy verenlere hain diyenler oldu Zor gün dostu Bahçeli
  • PISA sonuçları bu başlık altında vücut bulmuş, cidden adamın dediği ve anlaşılan arasında 360 derece fark olabilir mi? İnanmak istemiyorum!

Bu adamı savunduğumu düşünecekler çıkabilir, son iki mesajıma bakmaları yeterlidir.
  • yazık kimin lideriyse

• Tayyip Erdoğan hakliymis Bahceli nin yaptığı su milliyetciligi bende ayaklar altina alirim

• sana ne içirdiler ayran mı bu kadar kafa yaptı bahçeli bilmiyorum ama hakkım oylarım haram zıkkım olsun sana HARAM OLSUN !!! eğer ülkücü biri bundan sonra mhp ye oy atarsa ülkücülüğümden utanırım ...
  • Bahçeli bu millet bu ihanetini unutmayacak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem Cumhuriyet rejimi sayesinde o koltukta oturacaksın,devletten maaş alacaksın hemde Cumhuriyete laf söyleyeceksin haddini bileceksin terbiyesiz herif!Bu rejim olmasaydı sen şimdi marabaydın haddini bil !
  • Başlığı gördüğü gibi sövenler, kendilerini belli etsin.

• beyni yıkanmış karabüyü falan yapılmış bu herife, anormalliğinde bir boyutu var sonuçta

• Bahçeli 15temmuz'dan sonra oynanan oyunu gördü.konu bu kadar basit.16 nisan dan sonra muhalefet yapmaya kaldığı yerden devam eder.adama helal olsun.

• Bu herifin ya sex kaseti var şantaj yapılıyor, ya da içine PKK'lı bir teröristin ruhu kaçmış başka bir açıklaması yok şu hale bak, bir adamın bu kadar U çektiğini görmedim ben.

• Tarih yazıyor bu dediklerini bahçeli efendi milliyetçi kesimde yazıyor ve görüyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.