Şimdi Ara

bağsur olan. ameliyatını olan? hangi bölüm bakar? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
42.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende uzun süredir direniyorum ve birkaç aydır ağrı falan yok ama gitmeye kararlıyım.Bakalım nezaman cesaretimi toplayabilicem.
  • Geçmiş olsun.
  • abi kontrolde açıcaksın da orası kıllardan gözükmüyodur neredeyse yani kötü bir durum oluşmaz mı?
  • taktiğini biliyorum. bol bol sıvı için baharatlı yemeyin. patlıcan sapı kaynatıp için bukadar basit.meme inecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kont_andre

Bende uzun süredir direniyorum ve birkaç aydır ağrı falan yok ama gitmeye kararlıyım.Bakalım nezaman cesaretimi toplayabilicem.

bir an önce git bence sağolsun öncelilkle armra arkdaşıma ve dh ye çok teşekkürler sağolsunlar moral verdiler ve gittim iyi de olsu utanılcak sıkılcak hiç bieşey yokmuş. herkese acil şifalar dilerim bir an önce
  • yerine göre tedavi şekli değişmekle beraber içerde yani rektumun içinde olanların ve dışarıya akıntıyla beraber enfeksiyon temeli olanların tedavisi daha zor genel cerrahi uzmanları bu konuyla ilgileniyorlar rektal tuşe denilen bir yöntem genellikle teşhis de kullanılıyor utanılacak sıkılacak birşey yok tedavi eğer sklerozan madde veya lazerle olursa post-op daha kolay veya fiziksel aktivitene çabuk dönersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

yerine göre tedavi şekli değişmekle beraber içerde yani rektumun içinde olanların ve dışarıya akıntıyla beraber enfeksiyon temeli olanların tedavisi daha zor genel cerrahi uzmanları bu konuyla ilgileniyorlar rektal tuşe denilen bir yöntem genellikle teşhis de kullanılıyor utanılacak sıkılacak birşey yok tedavi eğer sklerozan madde veya lazerle olursa post-op daha kolay veya fiziksel aktivitene çabuk dönersin

emredersiniz doktorum beyüm hekümüm...

abi bu ne yahu hiçbişe anlaşılmıyo terimlerin içine boğuldum desem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 10 Mayıs 2007; 6:33:03 >
  • Basur yada diğer adıyla hemoroid hastalığı için insanlar genelde iç hastalıkları bölümüne giderler. Fakat bu hatalı bir seçim olup, doğrusu genel cerrahi uzmanları ve hatta makat hastalıkları ile ilgilenen Proktoloji uzmanı seçmek gerekir.

http://www.basur-tedavisi.com/basura-hangi-bolum-bakar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.