Şimdi Ara

bağlantı sınırlı mı sınırsız mı...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
13.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir arkadaş birinin netine bağlanmış...wireless..den
    ben de onun yanındayım.
    fazla yüklenmek istemiyoruz..download yapmak için...
    bağlantının sınırlı mı sınırsız mı olduğu nasıl anlaşılır?

• Anlaşılmaz. Teoriye göre 1mbit ise yüzde 90 sınırlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunmedia -- 1 Ağustos 2008; 14:37:56 >
  • walla çaktırmadan git adamın ismini ve soy ismini ve telefonunu biliyorsan telekom ana bayisinden ogren mesela diye bilirsin işte baglantım sınırlımı sınırsızmı çok download yapıyorumda yanlış fatura gelmesin diye :) Sadece aklıma geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loveslave -- 1 Ağustos 2008; 23:14:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: acars55

bir arkadaş birinin netine bağlanmış...wireless..den
    ben de onun yanındayım.
    fazla yüklenmek istemiyoruz..download yapmak için...
    bağlantının sınırlı mı sınırsız mı olduğu nasıl anlaşılır?

Anlaman mümkün değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: loveslave

walla çaktırmadan git adamın ismini ve soy ismini ve telefonunu biliyorsan telekom ana bayisinden ogren mesela diye bilirsin işte baglantım sınırlımı sınırsızmı çok download yapıyorumda yanlış fatura gelmesin diye :) Sadece aklıma geldi :)

hemen kelepçeyi taksınlar . hazır adamların ayaklarına gitmişken
  • bu adsl tarife öğrenme işi nasıl oluyordu tarşı tarafın tel osu ile öğrene bilirsin heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

bu adsl tarife öğrenme işi nasıl oluyordu tarşı tarafın tel osu ile öğrene bilirsin heralde

Karşı tarafın telefon numarasını nasıl öğreneceksin ki ?

Zaten kaçak olarak kullanıyorsun

Telekoma telefon açıp kendi tarifeni öğrenmek istediğinde bile hat sahibi ile ilgili bir sürü soru soruyorlar.
  • bak şöyle anlıyabilirsin.

geceleri gir bi bak net açık mı? eğer açıksa sürekli download yapıyodur ve sınırsızdır. birde bak bakim genelde net yavaş mı hızlı mı dl olup olmadığını anlamak için ne bilim öle bişiler işte :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: brsnt

Anlaşılmaz. Teoriye göre 1mbit ise yüzde 90 sınırlıdır.

yani %90 olmasada büyük ihtimalle öyledir
  • modemine girebilirsen büyük ihtimalle öğrenirsin arkadaşım şifresini öğrenip kota sayfasına gidersin kota da 4gb ı pek geçmemişse kotalıdır..
  • bence kota 300-500 de dolaşıyorsa kesin kes kotalıdır.%90 kullanıcının kotası bu halde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.