Şimdi Ara

Karemiş Atölyesinde %15 indirim! Karadut özü, Boza, Karadutlu Kurabiye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
10.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciog

Bu mesaj silindi.
    Merhaba, keşke forumdaki arkadaşların yorumlarını görme şansınız olsa bizim bozamızın farkını anlayacaksınızdır elbette. Biz şuan internet satışımız kar elde etmeyecek kadar düşük fiyattan veriyoruz. Çünkü boza zaten şifalı bir içecek. Üzerine karadutun şifası da eklenince hem çok lezzetli hemde sağlığa çok faydalı bir içecek çıkıyor. Sade Boza'yı sizce kaç tane çocuk içer? Birde Karadutlu Boza'yı düşünün sizlere tekrardan teklifimdir. Ücretsiz size ürün yollayalım. Ön yargınızı kırmak isteriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikbals

Karadutlu Bozamızı denediniz mi? Türkiye de ilk ve tek bozadır Karadutlu Bozamız. Ayrıca yanında leblebisini ve ballı karadut özünü hediye olarak veriyoruz.

Alıntıları Göster
    Yani karadutsuz olanın ekstra bir özelliği yok? Teşekkür ederim cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Yani karadutsuz olanın ekstra bir özelliği yok? Teşekkür ederim cevap için.

Alıntıları Göster
    Diğer markarlar için birşey diyemeyiz ama ürünlerimiz doğal ve katkısızdir. Arada ki farkı deneyerek test edebilirsiniz.

• uygun fiyatlı ürün çeşitliliğini arttırmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

uygun fiyatlı ürün çeşitliliğini arttırmak lazım.
    Merhaba, diğer çeşit ürünlerimiziwww.karemis.com.tr ' den inceleyebilirsiniz.

• ikbals kullanıcısına yanıt
    quote:

@avanta

Vefa bozası 15 lira. Diğerlerinin litresi 8 lira civarı. Mesela Balaban Boza migros sanal markette 8.95. 4 tanesi 36 lira eder. Gross marketlere litresi 7 liraya satılan bozalar var. Onlara göre 4 tanesi 28 lira eder. Ben sıcak fırsat göremediğim için yazdım. Bozayı 4'lü almak bence mantıklı değil. Markette takip eder rafa geldiği gün alırım ben. Seviye falan lakırdamışsın, biz vefa harici denediklerimizi içmedik, çöpe gitti. Onun için diğer markaların 4 tanesine 50 lira vermektense vefa bozasını 15 liradan taze taze içmek sıcak fırsat oluyor yazdım. Çaktın mı şimdi mevzuyu?

quote:

Merhaba, keşke forumdaki arkadaşların yorumlarını görme şansınız olsa bizim bozamızın farkını anlayacaksınızdır elbette. Biz şuan internet satışımız kar elde etmeyecek kadar düşük fiyattan veriyoruz. Çünkü boza zaten şifalı bir içecek. Üzerine karadutun şifası da eklenince hem çok lezzetli hemde sağlığa çok faydalı bir içecek çıkıyor. Sade Boza'yı sizce kaç tane çocuk içer? Birde Karadutlu Boza'yı düşünün sizlere tekrardan teklifimdir. Ücretsiz size ürün yollayalım. Ön yargınızı kırmak isteriz

Sağolun hocam hayırlı satışlar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciog -- 4 Ocak 2020; 18:58:58 >

• bu fiyata kargoda dahil olsa daha iyi olurdu
  • Sa hocam

Burdan 8 adet boza almayı düşünüyorum ancak şu şekilde olur mu?

Kampanyadaki 4’lü paketin biri farklı bir adrese , diğeri farklı bir adrese gidecek, fatura ismide adresi de farklı Yerler yani gittiği yerdeki isim olacak

• Ankarada olanlar citygroslarda soydan boza 8.95

• quote:

Orijinalden alıntı: TheFword

bu fiyata kargoda dahil olsa daha iyi olurdu
    Merhaba, talebinizi ilgili birime ilettik efendim. Bir sonra ki kampanyalarda dikkate alınacaktır. İsterseniz 75 TL'ye tamamlayıp ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: karann1905

Sa hocam

Burdan 8 adet boza almayı düşünüyorum ancak şu şekilde olur mu?

Kampanyadaki 4’lü paketin biri farklı bir adrese , diğeri farklı bir adrese gidecek, fatura ismide adresi de farklı Yerler yani gittiği yerdeki isim olacak
    Özel mesaj yoluyla bilgi verilmiştir.

• quote:

quote:

@avanta

Vefa bozası 15 lira. Diğerlerinin litresi 8 lira civarı. Mesela Balaban Boza migros sanal markette 8.95. 4 tanesi 36 lira eder. Gross marketlere litresi 7 liraya satılan bozalar var. Onlara göre 4 tanesi 28 lira eder. Ben sıcak fırsat göremediğim için yazdım. Bozayı 4'lü almak bence mantıklı değil. Markette takip eder rafa geldiği gün alırım ben. Seviye falan lakırdamışsın, biz vefa harici denediklerimizi içmedik, çöpe gitti. Onun için diğer markaların 4 tanesine 50 lira vermektense vefa bozasını 15 liradan taze taze içmek sıcak fırsat oluyor yazdım. Çaktın mı şimdi mevzuyu?

quote:

Merhaba, keşke forumdaki arkadaşların yorumlarını görme şansınız olsa bizim bozamızın farkını anlayacaksınızdır elbette. Biz şuan internet satışımız kar elde etmeyecek kadar düşük fiyattan veriyoruz. Çünkü boza zaten şifalı bir içecek. Üzerine karadutun şifası da eklenince hem çok lezzetli hemde sağlığa çok faydalı bir içecek çıkıyor. Sade Boza'yı sizce kaç tane çocuk içer? Birde Karadutlu Boza'yı düşünün sizlere tekrardan teklifimdir. Ücretsiz size ürün yollayalım. Ön yargınızı kırmak isteriz

Sağolun hocam hayırlı satışlar olsun
    Öncelikle, Vefa bozasıyla kıyasladığın için ona göre cevap verdim. Konu düşük fiyatlılara gelirse, BİM'de 4 TL'ye de boza var, 4 şişesi neredeyse 1 tane Vefa bozasının fiyatna gelir ama sanki içinde çöl kumu varmış gibi boğaza takılıyor içerken.

Ayrıca, hesaplamaya soğuk pres ballı karadut özü ve leblebiyi (ve hatta 2 şişedeki Karadut farkını) niye dahil etmedin ? Sanki her bozanın yanında eşantiyon veriyorlar bunları Herkesin damak tadı farklı tabi, ben de vefa bozasını abartılmış buluyorum, istediğim zaman marketten erişebildiklerim arasında Balaban bozayı tercih ederim, hem tadı gayet iyi hem de kalorisi diğerlerine göre oldukça düşüktür. Karemisin bozası da gayet lezzetlidir, özellikle karadutlu olanında öyle palavradan laf olsun diye değil, yüksek miktarda karadut vardır. Aynısını Vefa yapsa, 20-25'ten satar Misal; geçenlerde BİM'de 250 ml'Lik meyveli bozalar (üstte yazdığımdan farklı bir markanın) görmüştüm, hem içinde meyve oranları düşüktü hem de 3,5 TL filandı. Tek seferde çoklu almak da ihtiyaca göre değişir; 4 adet boza ailede bir kişi veya tek yaşayan biri için fazla gelebilir ama ailece tüketetenler için hiç bir sorun olmaz.

• Gecen sene almistim cok guzeldi. Kalite bozulmadiysa bu senede alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ikbals kullanıcısına yanıt
    Buraya yazın dediğiniz yere yazmışım zaten ???

• şunun 1+1 versiyonunu yapın alalım. tek kişi tüketemiyoruz o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonRider

şunun 1+1 versiyonunu yapın alalım. tek kişi tüketemiyoruz o kadar
    +1

4 tane boza çekirdek aile için bile falza..2 tane karadutlu boza varsa ufak ikramlı kargo dahil uygun bir fiyat bekliyoruz.

• 11.11 kampanyasında da almıştım, şimdide aldım. (11.11 kampanyası daha hesaplıydı keşke yine olsa) Lezzet olarak gayet güzel.
    Şimdiki karadutlu bozada, karadutlar daha yoğundu hoşuma gitti. 11.11 kampanyasında aldığımda bu kadar yoğun değildi.
    Kişiye göre değişmekle birlikte bozayı ailecek severek tüketiyoruz. 4'lü bozayı bir haftada tüketebiliyoruz. 75TL'yi geçip kargo ödemiyorum.
    Güzel kampanyalar olduğu sürece almayı düşünüyorum. (masraflı oluyor ama lezzeti güzel)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Gecen sene almistim cok guzeldi. Kalite bozulmadiysa bu senede alabilirim.
    Kalitemiz ve yapılış şekli aynıdır efendim. Güvenle sipariş verebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoonRider

şunun 1+1 versiyonunu yapın alalım. tek kişi tüketemiyoruz o kadar
    Kısa süre içerisinde kampanyamızı bu şekilde yapacağız efendim.
  • quote:

Kısa süre içerisinde kampanyamızı bu şekilde yapacağız efendim.

Alıntıları Göster
    bekliyoruz yeni kampanya. bu kampnaya için 75 e tamamlmaak içni yine bişiler almak zorundayız kolay tüketilmez. kargo dahil az ürünlü kampanya beklkşyoruz sizden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.