Şimdi Ara

Bağış Yapmak İsteseniz Kime İnanırsınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Bağış Yapmak İsteseniz Kime İnanırsınız ?

(En Son Oy Tarihi: 2.4.2020)
Giriş
  • Beyler şu günlerde bir bağış furyası gidiyor siz olsanız hangisine yaparsınız ?

• Kizilay ve aile bakanligia bagis yapmam

Cunku onlara yatirilan bagis yerlerine degil ceplerine gidiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 30 Mart 2020; 21:43:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iban ver sana atalım
  • Chebu kullanıcısına yanıt
    Sana daha güzelini yapayım 70 yaşında karı koca zor durumda teyze ve dede var istanbul kartalda sana adresini vereyim git yardım götür.
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    özelden yolla.
  • Devlete her ay maaşımdan vergi veriyorum. Yetmez birde gönülden mi vereceğim ?

Devlet kurumu olmayan, tamamen şeffaf olan kurumlar benim önceliğimdir. LÖSEV, AHBAP ve Gazi ve Şehitler vakfı benim için yeterlidir.
  • ankara
  • Birine bağış yapacak olsam Haluk Levent ve Mansur başkan arasında yazı tura atardım.
  • Mansur Yavaş.
  • Toyota'ya inanırım.

Çünkü personelini izne çıkardığı halde maaş kesmeyen bir otomotiv şirketi, her türlü sosyal sorumluluğu hakkıyla yerine getirir.
  • seçenekler çoğaltılabilir.

eğer tek seçeneğimiz anketdekiler ise ahbap
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı kafadayım lakin haluk abinin bir artısı var tek işi bu olduğu için başkandan daha iyi yapar bu işi. Ufak bir ekleme birde siyaset üstü biri. Başkanda biraz öyle ama tam değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 30 Mart 2020; 21:46:8 >
  • mmwwlltt kullanıcısına yanıt
    mesela ? arttırabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Bende aynı kafadayım lakin haluk abinin bir artısı var tek işi bu olduğu için başkandan daha iyi yapar bu işi. Ufak bir ekleme birde siyaset üstü biri. Başkanda biraz öyle ama tam değil.
    İkiside halk için elinden geleni yapmaya çalışan hatta yapan kişiler. Diğerleri gibi evde kalın, hayat eve sığar diye boş boş konuşanlardan değiller.
  • Kimse de diyemiyor mu kdv, otv, bilmem ne vergisi nereye gidiyor gitti diye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    konu anket şeklinde. ankete verdiğim oyu iptal edip anket seçeneği çoğaltılabilecekse arttırabiliriz
  • Arada Lösev ve Mehmetçik Vakfına bağış yapıyorum ama bnların içinden sanırım sadece Mansur başkana yatırırdım parayı.
  • Kimseye yardım yapmam.Gerçekten ihtiyacı olan insan utancından dilenmez çok gördüm örneklerini o gündür bugündür sokaktaki dilencilere bile para vermem.Hayattaki tecrübelerim çok şey öğretti bana.Ülke konusuna gelince Ülkedeki hiçbir siyasi kuruma güvenim kalmadı herkes kendi cebinin derdinde kimse bana yardımda etmez gerçekler acıdır ama gerçektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne bagisi yapmayi, 3 kurus bulsalaar uzerine atlayacaklar neredeyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.