Şimdi Ara

bağımlılık yapan online oyun önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. bi arkadaşımla yeni oyuna başlamayı düşünüyoruz.
    ücreti çok olmayan, veya bedava olan online oyun önerisi istiyorum
    ben nfs world oynardım kapanana kadar, sonra cs:go başladım.
    arkadaşım lol oynuyor. o cs, ben lol sevmiyorum.
    ortak noktada buluşabileceğimiz bi oyuna ihtiyacım var.

• Silkroad knight

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Silkroad knight

teşekkürler, knight'ı bırakmış biriyim başlamam daha..
  • metin 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

metin 2

komik
  • World of warcrafta rakip daha gelmedi

100-110 civarı başta para ödetiyor (1 ay game time içinde) ama sonrasında game time almak için oyun goldu da geçtiği için artık para vermiyorsun aylık en azından ben en son 2 yıl önce falan verdim herhalde. Zaten parasının karşılığını misliyle veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 3 Mart 2017; 2:4:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

World of warcrafta rakip daha gelmedi

100-110 civarı başta para ödetiyor (1 ay game time içinde) ama sonrasında game time almak için oyun goldu da geçtiği için artık para vermiyorsun aylık en azından ben en son 2 yıl önce falan verdim herhalde. Zaten parasının karşılığını misliyle veriyor.

Teşekkürler ama 100 lira verecek durumum yok
  • guild wars 2 ek paketi paralı, ana oyunu bedava
    elder scrool online indirimlerde 50 lira falan oluyor aylık ödemesi kalktı
    rift online free to play
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

guild wars 2 ek paketi paralı, ana oyunu bedava
    elder scrool online indirimlerde 50 lira falan oluyor aylık ödemesi kalktı
    rift online free to play

Teşekkür ederim bakacağım
  • Overwatch,wow

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Overwatch,wow

Teşekkür ederim.
  • Rift online free to play değil Buy to Play diyeceğim ama oyun direk P2P dir. Ne kadar ücretsiz gibi görünse de 65 lvl kadar ücretsizdir. 65 lvl da yapacak hiç bir şey yok. İllaki 118 TL para verip yeni çıkan paketi alman gerekiyor. Oyun kendisine f2p deyip 65 lvl kadar insanları kastırıp sonra emeğiniz boşa gitmesin deyip 118 TL para istemesi firmanın ne kadar karaktersiz olduğunun ilk örneği. Bakalım başka ne karaktersizlikleri var. Emeğin boşa gitmesin dedin verdin bir kereden bir şey olmaz dedin verdin 118 TL. 70 oldun yok craft malzemeleri çıkartmak için para, yok itemleri update etmek için para. Gold kasarak alınabiliyor ama baya zaman yiyiyor. Onun yerine ben wowda neler yaptım kısa sürede 2018 mart ayına kadar oyun süremi gold ile rahat kastım. Bir ay öncesine kadar 1 aylık oyun süresini battle.net te 13€ ya çevirebiliyorsun 1 ay da eksik sc2 ek paketimi, 3 mission paketini ve co-op larda ki tüm karakterleri wow daki goldumla açtım. Şimdi hesabım da 16€var. 3-4 güne bir 13€ daha gelecek. Bilgisayarımı değiştirince Overwatch almacağım onun için biriktiriyorum. Yeni diablo geliyor onu da o şekilde alacam. f2p denilince gerçekten f2p mi olup olmadığına bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker_tr

Rift online free to play değil Buy to Play diyeceğim ama oyun direk P2P dir. Ne kadar ücretsiz gibi görünse de 65 lvl kadar ücretsizdir. 65 lvl da yapacak hiç bir şey yok. İllaki 118 TL para verip yeni çıkan paketi alman gerekiyor. Oyun kendisine f2p deyip 65 lvl kadar insanları kastırıp sonra emeğiniz boşa gitmesin deyip 118 TL para istemesi firmanın ne kadar karaktersiz olduğunun ilk örneği. Bakalım başka ne karaktersizlikleri var. Emeğin boşa gitmesin dedin verdin bir kereden bir şey olmaz dedin verdin 118 TL. 70 oldun yok craft malzemeleri çıkartmak için para, yok itemleri update etmek için para. Gold kasarak alınabiliyor ama baya zaman yiyiyor. Onun yerine ben wowda neler yaptım kısa sürede 2018 mart ayına kadar oyun süremi gold ile rahat kastım. Bir ay öncesine kadar 1 aylık oyun süresini battle.net te 13€ ya çevirebiliyorsun 1 ay da eksik sc2 ek paketimi, 3 mission paketini ve co-op larda ki tüm karakterleri wow daki goldumla açtım. Şimdi hesabım da 16€var. 3-4 güne bir 13€ daha gelecek. Bilgisayarımı değiştirince Overwatch almacağım onun için biriktiriyorum. Yeni diablo geliyor onu da o şekilde alacam. f2p denilince gerçekten f2p mi olup olmadığına bakın.

eyvallah hocam

• Kesinlikle World of Tanks. İnsanı asosyal yapar bırakır.

• rocker_tr R kullanıcısına yanıt
    en son 1 aylık için 70k gold istiyorlardı onları yapabilmek için 1 milyon+ kastınız anlaşılan ben cata oynarken 100k kasabilmek için sabah akşam 2-3 ay uğraşmıştım
  • blackligt retribution bence en iyi ücretsiz fps
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

en son 1 aylık için 70k gold istiyorlardı onları yapabilmek için 1 milyon+ kastınız anlaşılan ben cata oynarken 100k kasabilmek için sabah akşam 2-3 ay uğraşmıştım

Aylıkların çoğunu Dreanor zamanı Garnizon ile kasmıştım. Nasıl olsa 1,5 yıllık var deyince kendimi biraz saldım. Battle Balance gelince gene kasmaya başladım. Şu anda 180-190K arasında bir game token. 6 tane 110 karakterim var ayda 3 game token rahat çıkıyor.
  • Wow - Gw2

• İndirimler gelince 10 TL'ye alabileceğiniz Left 4 Dead 2 ve Portal 2 çok iyi coop deneyim sunuyor, arkadaşınla oynarken keyif alırsın, l4d2'de multiplayer de var. bunun dışında Warface ve Team Fortress 2 F2P oyunlar hatrı sayılır oyuncusu da var. Yine uyguna alınabilecek ve coop atabileceğiniz Dead Island serisi var.

Biriniz FPS savaş sevmiyor diğeriniz mmo, ortak noktada buluşacağınız hangi oyun var hatırlayamadım malesef. ama steamda oynanması ücretsiz veya 10 tl altı oyunları filtrelerseniz ilginizi çekecek 1-2 oyun yakalarsınız.
  • Hayatını karartmak istiyorsan dota 2
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.