Şimdi Ara

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'dan şok sözler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı 28 Ocak 2021'de İşletme ve İştirakler Müdürlüğü'ne yaptığı ziyaret sonrasında çalışanlarla fotoğraf çektirmek istedi. Ama orada çalışan memur M.K belediye başkanı ile fotoğraf çektirmek istemeyince belediye başkanı memura ağır hakaretler etmeye başladı.

Belediye başkanının memura söylediği sözlerden bazıları :

"kim ulan bu g...zekalı ?"

"bak canımı sıkma .... sana dokunmadığımız zaman, sürece böyle ukalalaşıp, ge...zekalı ! "

"lan git! kapa çeneni ! ap..l !"

"bir hafta süre! Defolup gideceksin buradan!"

"Niye bunun siciliyle oynamıyorsunuz ?"

Belediye başkanının fotoğraf çekilmek istemeyen memura gösterdiği tavır çok yanlış kimler belediye başkanlığı yapıyor görün istedim.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'dan şok sözlerKozmik Odayoutube
    İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı 28 Ocak 2021'de İşletme ve İştirakler Müdürlüğü'ne yaptığı ziyaret sonrasında çalışanlarla fotoğraf çektirmek istedi. Ancak devlet memuru M.K., Çağırıcı ile fotoğraf çektirmek istemedi. KRT'den Mutluhan YILDIZ'ın haberine göre; Çağırıcı, M.K.'nin fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmesi karşısında çılgına döndü. Çağırıcı görevi başındaki devlet memuru M.K.'ya hakaret ve tehditler savurdu. Çağırıcı, "Kim l.n bu g.. z..., a....l herif, ukela, niye oğlum bunun siciliyle oynamıyorsunuz, bunun eline düdük verin, kapıya dikin gitsin mahkemeye" ifadelerini kullandı. Memur M.K. ise Çağırıcı'nın hakaret ve tehditleri karşısında sakinliğini bozmadı.
    https://www.youtube.com/watch?v=AwjhyThVqWE

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'dan şok sözler
    Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'dan şok sözlergazete duvar
    AK Partili başkanla fotoğraf çektirmeyen memurun başına gelmeyen kalmadı
    https://www.gazeteduvar.com.tr/ak-partili-baskanla-fotograf-cektirmeyen-memurun-basina-gelmeyen-kalmadi-haber-1549727

• Bunlara rahat batıyor.

Millet belediyede memur olabilmek için araya bakan koyuyor...

• Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'dan şok sözler
  • Kendisini başkan yardımcılığı döneminden bilirim. Ağzının ayarı hep bozuktu.

• O kadar süper bir belediye başkanıdırki bir 100 sene daha dursun orada inşallah.
  • Adam seri hakaret etmiş, üstüne küçük düşürmüş, fotoğraf çektirmek istemeyen adam için "bu bir hakarettir" diyor.
  • Bizim ülke de tanrılar, yarı tanrılar, krallardan çok var diyorum Bana kimse inanmıyor.
  • Bagcilara ve Akpye yakisan bir isim.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Kendisine hakaret olarak görüyor hocam, belediye başkanı diye herkes emrine amade olacak zannediyor
  • Zihnin Geleceği kullanıcısına yanıt

Ben de badem bıyıklı birini yönetimde görünce kendime hakaret olarak görüyorum ama yapacak bir şey yok.

• Bunların hepsi aşağılık kompleksli. Kendine güveni olsa, gelmezsen gelme der güler geçer fotosunu çektirir.

• Belediyelerin aile çiftliği gibi olduğunu bilmeyen var mı?...
  • Bu dinciler neden hep böyle?

• Helal olsun adama, iyi direnmiş. Başkası olsa başkanım başkanım deyip etrafında yalaka olurdu.

Forumdaki akboylar feyz alın accık şu adamdan, çıkarın şu tasmanızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 21 Ocak 2022; 20:19:13 >
  • Orta Çağ'da sıradan bir gün
  • Ükelaya bakın yav, başkanıyla bir selfie bile çekinemiyor. Hem de sırf siyasi olduğu için. Yahu bunlar hep insanlıktan oluyor. Başkanımız zamanında insanlık etmeyip bu ükelayı durduk yere işinden aldırmalıydı. Ama başkanımız o kadar yüce gönüllü ki insanları durduk yere işinden kovdurmuyor. Üstelik ne kadar ükela olurlarsa olsunlar.

• Suriye Arap Cumhuriyeti'nde BAAS Partisi'nin Belediye Başkanı ile sıradan bir gün. Pardon, karıştırdım galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 22 Ocak 2022; 9:51:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.