Şimdi Ara

BADYA 90x90 DUŞAKABİN+DUŞ TEKNESİ 189,00 TL - BAUHAUS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
92.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: efki70

uygun fiyatlı ne önerirsiniz bu durumda

gideceksin bauhausa 190 tl duşakabin, 10 tl sifon, 2ad sista sikon 10.5 tl, 100 tlde montaj nakliye parası verip alacaksın başka altarnatif yok şu an.
  •  BADYA 90x90 DUŞAKABİN+DUŞ TEKNESİ 189,00 TL - BAUHAUS

120 x 120 40 cm yükseklik oval jakuzi istanbul z.burnu ? neredesiniz yakınsanız mıntaj dahil fiyat nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusakabinservisi

BADYANIN KENDİ ÜRETİMİ YOK TAMAMI ÇİN MALI PARANIZA YAZIK OLMUŞ BENCE

Çok konusuyorsun ama boş konusuyorsun.Git tuzladaki fabrikalarına bak bakalım kendi üretimlerimi değilmi.İnsanlar emek harcıyor , ekmek yiyor günahtır hangi markanın elemanısın bilmem ama böyle seyleri yazarken ya firma adı yada kendi ad soyadınızla üye olun..

BADYA 90x90 DUŞAKABİN+DUŞ TEKNESİ 189,00 TL - BAUHAUS

• arkadaşlar aldığım 90x90 oval duşa kabini kendim monte etmek istiyorum. Ama teknenin nasıl sabitleneceğini çözemedim. Lütfen biri yardımcı olabilir mi. Teknenin 4 adet ayarlanabilir ayağı var. Tekneyi nasıl sabitleyeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadakat48

arkadaşlar aldığım 90x90 oval duşa kabini kendim monte etmek istiyorum. Ama teknenin nasıl sabitleneceğini çözemedim. Lütfen biri yardımcı olabilir mi. Teknenin 4 adet ayarlanabilir ayağı var. Tekneyi nasıl sabitleyeceğiz?

ayaklardan boyunu vs ayarlayıp teraziye alacaksınız.Sonra köşeye dayayıp 1 kez daha teraziye aldıktan sonra kabini kuracaksınız.Kabini kurduktan sonrada silikonlarını çekin.Yalnız silikonu en son çekin cunku once cekerseniz kabini kurarken tekne titreyip yerinden oynayacagı için silikonlarından ayrılabilir.
  • arkadaşlar ben evime bakdus diye bir firmadan aldım. gelip taktılar ve süper bir tekne ve kabin taktılar. ben araştırmadan hi.birşey almam araştırdım, çevreme sordum piyasadaki en iyi markadan biriymiş. çok memnun kaldım. tavsiye ederim. tamamı yerli üretim çin malı hi.bir şey yok. bakdus.com sitesineden bakabilirswiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.