Şimdi Ara

BADA İÇİN PİL KALİBRASYONU YAPMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumları gezdiğimde bir çok android cihaz için bir takım pil kalibrasyonları sonucunda şarj süresinde artışlar var linux tabanlı olduğu için bizim bada lı cihazlar içinde böyle bir şey yapılabilir mi wave 2 kullanıyorum cihazımdan fazlasıyla memnunum gerek uygulama olsun gerekse badanın stabilliği açısından cihaz hakkını verdikten sonra her gün şarj ederim mesele değil ama 1500 mAh lik bir bataryanın böyle stabil çalışan bir sistemde bu kadar yetersiz kalması sizce de garip değil mi cihazım en fazla 1.5 gün gidiyor ne yaparsam yapayım

Ekran parlaklığı 3(güneşli havalarda mecburen 10 a kadar çıkartıyorum bazen)

wi-fi ve bluetooth sadece gerektiğinde açık

Şebeke seçimi otomatik(bunu sadece 2g için değiştirdiğimde de şarj süremde değişkilik yok)

tema olarak açık renk bir tema kulanıyorum

telefon her zaman ap modda

sadece kendi şarj aletini kullanıyorum şarj için

bada 1.2 jvke1 kullanıyorum günde ortalama 1 saat görüşme 30 kadar mesaj 2-3 saat oyun ve uygulama kullanımı 1 saat kadar da internet kullanımım var yarım saat kadar video izliyorum telefondan oyunu çok oynuyorum fakat telefonu sadece görüşme(2g) ve mesaj için kullandığımda wi-fi ve bluetooth kullanımı bile yokken en fazla 1.5 günü gördü gece %100 le şarjdan çıkarttığım telefonum sabah %90 ya da daha altında oluyor

sizce kalibrasyonla alakalı biz bada kullanıcılarının da yapabileceği bir şeyler yok mu

• 1 saat görüşme 30 kadar mesaj 2-3 saat oyun ve uygulama kullanımı 1 saat kadar da internet kullanımım var yarım saat kadar video

daha ne olsun diyesi geliyor insanın :)
  • quote:

1 saat görüşme 30 kadar mesaj 2-3 saat oyun ve uygulama kullanımı 1 saat kadar da internet kullanımım var yarım saat kadar video

daha ne olsun diyesi geliyor insanın :)

hocam forumda yoğun kullanımda 2 günü kesintisiz görenler var dediğim gibi 1500 mAh akü değil belki :) ama daha iyi bir şarj süresi bekliyorum doğrusu daha gps falan da kullanmıyorum telefonda bu haldeyken böyle yani müziği bile mecbur kalınca dinliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.