Şimdi Ara

bada 2.0, tüm Wave'lere geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
19.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mortarxl

valla kimse samsung kalitesi falan demesin; bu eblek samsung daha piyasaya çıkalı 1 yıl belki oldu belki olacak olan i5510(galaxy 551) telefona android gingerbread güncellemesi vermiyor... bütün galaxy serisi (ace, fit, hatta donanımsal olarak aynı olan mini) güncellemeyi aldı biz ortada kaldık... samsung türkiye güncelleme olmayacak diyor; kendiniz yazılıma müdahale ederseniz de garanti dışı kalır diyor...

bada için yaptığı benim için göz boyamadır arkadaş; madem çok kalite bu samsung adam gibi benim telefonuma da güncelleme çıkarsın? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

şimdi bi tek senin telefonuna güncelleme vermedi diye ağlanmaya gerek yok..belki cihaz için güncellemeye gerek olmadığını düşünüyorlardır..herşey senin istediğin gibi olacak değil..

• Arkadaşlar S8500 kullanıcısıyım.kies üzerinden cihazıma yazılım güncellemesi yaparken sürekli 'EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR' diyor.defalarca denememe rağmen hep aynı hatayı veriyor.kiesi tekrar baştan kurdum,cihazımın hafızasını boşalttım,ama hala 'EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR' hatasını sürekli yapıyor.ne yapabilirim? bi türlü güncelleme yapamıyorum.yardımlarınızı ric ediyorum.
  • Ağzı olan konuşmuş yine. Negatif yorum yapanları da yine her zaman ki gibi ya Nokia ya da iPhone fanatiği yapmışlar. Uzun zamandır Wave kullanıyorum lanet ettim aldığım güne. Millet iTunes'a laf eder ama Kies ondan da beter. indirirsin kurulmaz, kurarsın çalışmaz, çalıştırırsın telefonu görmez... O kadar ki; internet kies'i çalıştırabilmek için yamalar ek patch'lerle dolu... Telefon piyasaya çıkalı 1.5 yıl olmuş adamlar 2.0'ın betasını yeni yayınlıyor; millet de çıkmış yok Samsung'a helal olsun müsterinin arkasında duruyor falan filan... O da beta yani full bile değil... Aylar oldu hala 2.0 yayınlayacak... Onun da tarihi belli değil... O kadar çok eksik, hata ve geliştirilmesi gereken şey var ki anca altından kalkabilirler zaten bu gidişle. Bizim millet de anca Superamoled ekrana ağzını ayıra ayıra bakadursun... Şimdi bana kardeş sorun neymiş söyle de bilelim diyeceksiniz. O kadar çok yazdım ki ve o kadar çok boş cevaplar aldım ki artık yazma gereği duymuyorum. Tatmin olan tatmin olmaya devam etsin... Kamera pembe çekiyor dersin, e o zaman git fotoğraf makinesi al derler. Doğru düzgün uygulama yok, çıkalı aylar olan Angry Birds Worms vs. gibi uygulamalar hala yok dersin (Java hariç), bi'kuş uçurmak için git iPhone al o zaman derler. Telefon kendi kendine reset atıyor, kapatıyor millet ulaşamıyor dersin; haa kardeş hardformat atıyor o derler... Anca dandik dandik temalar çıkarsın Samsung, siz de oyalanın ;) Saçma sapan apssler falan... Siyah arka fon değişmez. Cevaplama tuşuna bastıktan 5sn sonra ses karşıya gitmeye başlar, angut gibi alo alo alo dersin... Lockscreen değişmez... 10 sayfa widget açmana izin verir ama bırak 10'u 3 sayfa açsan yeterli kaynak yok der pat diye kapatır widgetleri işin yoksa tekrar aç... İnternete girersin sayfa boyutu büyük gelir dank diye kapatır interneti vs vs... Siz memnunsanız sorun yok. Uzun süre iPhone ve iPod Touch kullandıktan sonra Wave'e geçmiştim. iPhone'u bırakın iTouch'ı bile elime alınca ohh be dedim... Bir telefonda kullanılabilirlik yoksa, uygulamalalar telefon ile stabil çalışmıyorsa telefon donanım olarak isterse çift çekirdek 2ghz olsun 5" ekranı olsun neye yarar... Milletimiz hala bunu anlayamıyor maalesef... Bana sataşacak olan veya fanboy diyecek olan da varsa hiç zahmet etmesin... Ben sadece kullanıcı olarak kendi şikayetlerimi dile getirdim. Memnun olan varsa sorun yok...

• tamam kardes seninle satasmayacagiz soz.....ama senin telefonda herhalde bir sorun var cunku benim wave'de inan ki bu saydigin problemlerin hicbiri yok hele ki hafiza yetersizligi hic yok.bi yeni cikan bada 2.0 yuklersen umarim ki senin icin daha iyi olur.....ama iste psikolojik olarak insanin akli bir yere kaydi mi o zaman sen agzinla kus tutsan da "hayir bunu begenmiyorum diyecek"....hadi hayirlisiyla.
  • Galaxy s2 konusunda bir iphone sahibi telefonu alacağım fakat şu şu şu uygulamalar varmı diye sormuş işte bilinçli tüketici. Telefon almadan araştıracaksınız sonra ağlamayacaksınız, firmaya veya telefonda veryansın etmeyeceksiniz. Kimse size şu uygulama bu oyun çıkacak garantisi vermez, o agn telefonunun uygulama yelpazesi karar vermeniz için baz alacağınız listedir.

Kolay gelsin
  • Arkadaşlar S8500 kullanıcısıyım.kies üzerinden cihazıma yazılım güncellemesi yaparken sürekli EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR diyor.defalarca denememe rağmen hep aynı hatayı veriyor.kiesi tekrar baştan kurdum,cihazımın hafızasını boşalttım,ama hala EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR hatasını sürekli yapıyor.ne yapabilirim? bi türlü güncelleme yapamıyorum.yardımlarınızı ric ediyorum.
  • Arkadaşlar samsung wave 2 alıcam baya araştırdım kafama tek yatan telefon bu android o bu dediler bada dedim bakalım inşallah pişman olmam.
  • Olmazsın kardeşim merak etme ben de aldım harika telefon yemişim android i..
  • bu samsung kadar kötü bir firma görmedim..özellikle telpa nın sattıgı telefonlar!! kutudan arızalı cıkar sonrada telpa ortada yok samsung hiç yok !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Ağzı olan konuşmuş yine. Negatif yorum yapanları da yine her zaman ki gibi ya Nokia ya da iPhone fanatiği yapmışlar. Uzun zamandır Wave kullanıyorum lanet ettim aldığım güne. Millet iTunesa laf eder ama Kies ondan da beter. indirirsin kurulmaz, kurarsın çalışmaz, çalıştırırsın telefonu görmez... O kadar ki; internet kiesi çalıştırabilmek için yamalar ek patchlerle dolu... Telefon piyasaya çıkalı 1.5 yıl olmuş adamlar 2.0ın betasını yeni yayınlıyor; millet de çıkmış yok Samsunga helal olsun müsterinin arkasında duruyor falan filan... O da beta yani full bile değil... Aylar oldu hala 2.0 yayınlayacak... Onun da tarihi belli değil... O kadar çok eksik, hata ve geliştirilmesi gereken şey var ki anca altından kalkabilirler zaten bu gidişle. Bizim millet de anca Superamoled ekrana ağzını ayıra ayıra bakadursun... Şimdi bana kardeş sorun neymiş söyle de bilelim diyeceksiniz. O kadar çok yazdım ki ve o kadar çok boş cevaplar aldım ki artık yazma gereği duymuyorum. Tatmin olan tatmin olmaya devam etsin... Kamera pembe çekiyor dersin, e o zaman git fotoğraf makinesi al derler. Doğru düzgün uygulama yok, çıkalı aylar olan Angry Birds Worms vs. gibi uygulamalar hala yok dersin (Java hariç), bikuş uçurmak için git iPhone al o zaman derler. Telefon kendi kendine reset atıyor, kapatıyor millet ulaşamıyor dersin; haa kardeş hardformat atıyor o derler... Anca dandik dandik temalar çıkarsın Samsung, siz de oyalanın ;) Saçma sapan apssler falan... Siyah arka fon değişmez. Cevaplama tuşuna bastıktan 5sn sonra ses karşıya gitmeye başlar, angut gibi alo alo alo dersin... Lockscreen değişmez... 10 sayfa widget açmana izin verir ama bırak 10u 3 sayfa açsan yeterli kaynak yok der pat diye kapatır widgetleri işin yoksa tekrar aç... İnternete girersin sayfa boyutu büyük gelir dank diye kapatır interneti vs vs... Siz memnunsanız sorun yok. Uzun süre iPhone ve iPod Touch kullandıktan sonra Wavee geçmiştim. iPhoneu bırakın iTouchı bile elime alınca ohh be dedim... Bir telefonda kullanılabilirlik yoksa, uygulamalalar telefon ile stabil çalışmıyorsa telefon donanım olarak isterse çift çekirdek 2ghz olsun 5 ekranı olsun neye yarar... Milletimiz hala bunu anlayamıyor maalesef... Bana sataşacak olan veya fanboy diyecek olan da varsa hiç zahmet etmesin... Ben sadece kullanıcı olarak kendi şikayetlerimi dile getirdim. Memnun olan varsa sorun yok...

Tek sorun herkesin bilgisayar kullanarak birşeyler bildiğini sanmasıdır...Ben bütün firmwareleri yükledim ve bütün kies sürümlerini yükledim...Bir kere problem görmedim...Önce kendi bilginize ve sabrınıza yönelin sonra samsung'a taş atarsınız...Ar-Ge'sinde Dünya kadar mühendis çalıştıran Samsung bu telefona çıkmayacak diyorsa bir sebebi yok mudur? Bir kişi 1000 tane mühendisten çok mu şey biliyor? Daha pc ye program kuramıyorsunuz :(

• @bilgehan_de aynen katılıyorum.11 aydır sorunsuz bir şekilde gerek güncellemeleri gerekse benim için yeterli bazı uygulamaları ,navigasyon.müzik ve film izleyerek tam bir multimedya cihazı şeklinde (bu arada şirket mail lerini kontrol dahil) gayet keyifli bir kullanım sunduğu için samsung a şükranlarımı sunuyorum.yukarıda bazı ustalarımızın dediği gibi telefon alırken işletim sistemine,donanımına ve uygulama dükkanına bakacaksın.ondan sonra şapa oturmayacaksın.ios isteyenler apple,android isteyenler sgs2 alacak başı ağrımayacak.ben 1000tl verip o yok bu yok demeye,burda yazmaya utanırım.sessizce gider cihazı değiştiririm.herdaim bada.......
  • bu kadar abartmaya gerek yok bende bi bada kullanıcısıyım ve uygulama eksikliği dışında gayet memnunum gerçekten iyi bi işletim sistemi oldukça hızlı ve samsung da işini gayet iyi yapıyor kies de gayet iyi çalışıyor
  • BADA 2 orjinal çıkmadığı sürece beş para etmez telefonlar sır bunun için wave 2 ye katlanıyorum çıktı çıkacak diye :@
  • Arkadaşlar S8500 kullanıcısıyım ve bada 1.0 yüklü cihazımda.Kies üzerinden cihazıma yazılım güncellemesi yaparken sürekli EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR diyor.defalarca denememe rağmen hep aynı hatayı veriyor.kiesi tekrar baştan kurdum,cihazımın hafızasını boşalttım,ama hala EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR hatasını sürekli yapıyor.ne yapabilirim? bi türlü güncelleme yapamıyorum.yardımlarınızı rica ediyorum.

YOK MU SORUMA CEVAP? LÜTFEEEN :(
  • Anadolu yakasında Multiloader ile bada 2.0.1 kuracak arkadaş var ise benimle irtiabat kurmasını rica ederim...cihazım multiloader ile 1.0.2 yüklenmiş Kies güncelleme kabul etmiyor...bende yazılım atma konusunda eskiyim bada'ya multiloader kullanarak versiyon atan bir arkadaşımız var ise (ki en stabil bada firmware'ini biliyordur) PM ile bana ulaşması yeterli teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: technologicboy

Arkadaşlar S8500 kullanıcısıyım ve bada 1.0 yüklü cihazımda.Kies üzerinden cihazıma yazılım güncellemesi yaparken sürekli EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR diyor.defalarca denememe rağmen hep aynı hatayı veriyor.kiesi tekrar baştan kurdum,cihazımın hafızasını boşalttım,ama hala EK 14MB SİSTEM DOSYA ALANINA İHTİYAÇ VARDIR hatasını sürekli yapıyor.ne yapabilirim? bi türlü güncelleme yapamıyorum.yardımlarınızı rica ediyorum.

YOK MU SORUMA CEVAP? LÜTFEEEN :(

Kies'tan oncelikli bellegi harici bellek yaptiniz mi?
  • Evet dostum yaptım.Ama hala aynı hatayı veriyo.Başka ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: technologicboy

Evet dostum yaptım.Ama hala aynı hatayı veriyo.Başka ne yapabilirim?

Yükleyecegin yazılımı kies önce bilgisayara indiriyor, indirme tamamen bitince usb den telefona aktarıp yüklüyor.
    Dolayısıyla bilgisayarının C SÜRÜCÜSÜNDEKİ boş alanı da kontrol etmeni tavsiye ederim.
    (Yükleme sürücüsü olarak benim gibi D'yi ayarlamadığını varsayıyorum)

Not: Bu wave 2 de web'e Türkçe yazmak ne zor diyordum ki sağ alttan dünya işaretli TR yazısına uzun basıp seçenekleri işaretleyince sözlük açıldı, şimdi otomatik tamamlıyor, oh be...
  • dünyanın en iyi 2. telefon üğreticisi demişşiniz 1. kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalemist3

dünyanın en iyi 2. telefon üğreticisi demişşiniz 1. kim?

Epıl
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.