Şimdi Ara

Bada 2.0'da Olmasını İstediğiniz Özellikler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
4.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fiend

quote:

Orijinalden alıntı: CommandAura
    Abi işte böyle daha çok katılım olursa daha iyi bir filtrasyon yapmış oluruz. İmkansız olanları elersek kalan kısmın dikkate alınma şansını artırırız.

Diye düşünüyorum ben

Gerçi aydink_1903 hocam bazı kısımları direk kestirip atmışsın ama ;)

İlk bakışta gözüme çarpan, 2.madde neden imkansız aklım almadı :O

İstekleri gönderdik bile. İmkansız olanlar eğer gerçekten de imkansızsa zaten kendileri elerler.
    1 ve 2'nin olmamasını benim de aklım almadı.
    Ayrıca şunu İngilizce'ye çevirir misin?
    Flash Player'in mümkün olabilecek en son, en ideal sürümünün olması ve yeni sürüm çıktığında Flash Player'in elle güncellenebilmesi.

1. madde 2 sebepten sınırlandırılmış,

- Sistem mesajlar için belli bir alan ayırıyor bunun ötesine geçilemiyor. Bu stabilite ve hafızayı doğru kullanım nedeniyle konulmuş. Hafıza kartına kayıt da stabilite nedeniyle istenmiyor. Hafıza kartı opsiyonu konulabilir fakat bu defa başka sorunlar çıkacaktır. Symbian da olduğu gibi.
    - Mesaj sayısı belli bir limiti aşınca listelenecek madde sayısı da artıyor ve Scrolling de donmalar meydana geliyor.

2. madde biraz daha farklı bir durum şimdi anlatıp polemik yaratmayalım.

"Flash Player must be upgradable via Samsung Apps."

Kolay Gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydink_1903 -- 8 Ağustos 2011; 15:51:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: benbarbaros

inşallah herşey wave miz için

hayal bu ya bu yazdığımız istekler bir gerçekleştirilecek walla piyasada ne iphone kalır ne de bizim telefon .)) zaten wave 3 de yolda hadi hayırlısı bakalım

Bu isteklerimizi yaparlarsa ve Bada 2.0 uygulama konusunda falan sıkıntılarını giderirse gözümü kırpmadan Wave III alırım.
  • inşallah wave 3 ü android olarak çıkarmazlar .... bada ile yola devam ederler ki bu da işletim sistemizin kararlılığını ve 3 parti yazılımlarının daha hızlı daha derin özelliklere ve kullanışa sahip programları yapılır

seninde dedeğin gibi bende hemen wave 3 geççerimm benim telefonu kardeşe kakaladıkmı .)) yaaaa ne kadar kötüyümm .... :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: benbarbaros

inşallah wave 3 ü android olarak çıkarmazlar .... bada ile yola devam ederler ki bu da işletim sistemizin kararlılığını ve 3 parti yazılımlarının daha hızlı daha derin özelliklere ve kullanışa sahip programları yapılır

seninde dedeğin gibi bende hemen wave 3 geççerimm benim telefonu kardeşe kakaladıkmı .)) yaaaa ne kadar kötüyümm .... :))

Wave serisinin Android'li modellerinin çıkacağını sanmıyorum. Wave serisi hep Bada'lı olacaktır.
    Samsung, Bada'yı bırakacak olsaydı Bada 2.0'la yola devam etmezdi diye düşünüyorum.
  • ewet bende bada dan devam etmesi tafaftarıyım

hatta galax s2 gibi donanıma sahip, badalı, çelik kasalı 2-3 ürün daha çıkartıp ve samsung tarafından badanın tam anlamıyla arkasındayız ve son sürat devam ediyoruz tarzında açıklamalarının ardından sen o zaman bakk apps store lara ne tür yazılımlar ne tür programlar gelir Alllahhh .....
  • Bana da 2.0 Bada'nın son durağı olacak gibi geliyor.
  • Arkadaşlar, dün bu istekleri Samsung Türkiye'ye göndermiştim ve onlardan bunları ilgili yerlere göndermelerini talep etmiştim. Şimdi beni aradılar ve bu istekleri ilgili departmana ilettiklerini söylediler. Umarım doğru söylüyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiend

Arkadaşlar, dün bu istekleri Samsung Türkiye'ye göndermiştim ve onlardan bunları ilgili yerlere göndermelerini talep etmiştim. Şimdi beni aradılar ve bu istekleri ilgili departmana ilettiklerini söylediler. Umarım doğru söylüyorlardır.

İnşallah iletmişlerdir ve ilgili departmanca da dikkate alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanoguzhan
    İnşallah iletmişlerdir ve ilgili departmanca da dikkate alınır.
    Umarım.
  • ??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.