Şimdi Ara

BAD SECTOR LÜ HDD DEN VERİLERİ KURTARMA ( YARDIM )

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
10
Cevap
1
Favori
4.202
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> BAD SECTOR LÜ HDD DEN VERİLERİ KURTARMA ( YARDIM )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    150 Mesaj
    Selam Arkadaşlar

Şimdi 1 yıldan bu yana kullandığım 400 GB WESTERN DİGİTAL HDD vardı (WD4000AAKS)..artık son zamanlarda pc yavaş açılmaya başlamıştı neyse şimi asıl öğrenmek istediğim HDtune ile geçen bi tarattım HDD kırmızı nortaalr göründü BAD SECTOR var..ama ben 1 TB lik yeni HDD aldım ben bu SECTOR lü hdd den verileri nasıl alabilirim..denedim ama taşıma yaparken donup kalıyor veriler aktarılmıyor ve çok uzun bi zaman dilimi gösteriyor..bu konuda yardımlarınızı bekliyorum..hdd de film ve müzikler ve resimelr vardı ...

Şimdiden Yardım Eden Arkadaşalra Teşekkür Ediyorum....

|
    |
    INTEL C2DUO E6750 + GIGABYTE P35-DS3P + OCZ 2 GB DDR2 800 KIT & Hi-LEVEL 2GB 800MHz DDR2 + SEAGATE 7200 NCQ SATA2 16MB + SAPPHIRE ATI HD5830 1GB DDR5 256 BİT + Lian-Li PC-007 FB Plus II + ASUS DRW-2014L1T + THERMALTAKE Toughpower 750W + Card Reader
  • Yarbay
    6779 Mesaj
    onu pc parçaları tamir eden yerlere götür onlar kurtarırlar ist. daysan kadıköyde veri kurtaran firmalar çok var yazıcıoğlu iş hanında
    |
    |

Ontrack Easyrecovery
    Power Data Recovery
    Recuva Data Recovery
    Intel i7 6700k (CM Sedion 120v R2), Asus Z270-A Prime, Kingston 16GB DDR4 (2x8GB) 2400mhz CL15, MSI GTX 1080TI GAMING X, AOC Q2770PQU 2K, Samsung 850 Evo 250 GB, WD 3 TB Green, Corsair 780T White, EVGA Supernova 1300w G2, Logitech G700s, A4Tech X7 G600.
  • Er
    4 Mesaj
    Hdd regenerator programı ile bad sektörleri kurtarabilirsin.
    |
    |
    |
    |

Güney Kore, resmi adıyla Kore Cumhuriyeti.Ülke'nin başkenti Seul'dür.Güney Kore
    ılıman iklim kuşağında ve ülke arazisi dağlık topraklardan oluşur. Ortalama 50 milyon
    gibi bir nüfusa sahiptir. Güney Kore başkanlık sistemine göre yönetilen ve onaltı idari
    bölüm içeren bir cumhuriyet, ayrıca ülkedeki yaşam standartları çok yüksektir ve Güney
    Kore gelişmiş ülke satüsüne sahiptir.Ülke Asya'nın en büyük dördüncü ekonomisine
    sahip.Ülke'nin ekonomisi ihracata dayalı, özellikle elektronik endüstrisi ve robotik gibi
    sektörlerde üretimi güçlüdür.Güney Kore Birleşmiş Milletler,OECD ve G20 gibi örgütlere üyedir.
  • Teğmen
    150 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Titanic02

Hdd regenerator programı ile bad sektörleri kurtarabilirsin.

peki bu program mevcut verileri silmiyor dimi.sadece bad sector olan bölgeleri işeretleyip ulaşılmaz mı yapıyor.kullanımı hakkında kısa bişeyler yazarmısın
    |
    |
    INTEL C2DUO E6750 + GIGABYTE P35-DS3P + OCZ 2 GB DDR2 800 KIT & Hi-LEVEL 2GB 800MHz DDR2 + SEAGATE 7200 NCQ SATA2 16MB + SAPPHIRE ATI HD5830 1GB DDR5 256 BİT + Lian-Li PC-007 FB Plus II + ASUS DRW-2014L1T + THERMALTAKE Toughpower 750W + Card Reader
  • Er
    4 Mesaj
    Mevcut verileri silmez bad sector olan bölgeyi düzeltir.
    |
    |
    Öncelikle bad sectorlu diskte windows üzerinde çalışma ERD WİNTERNALS indir boot cd olarak yazdır bilgisayarında boot ettikten sonra winternals ile aç ondan sonra kurtarmak isteğin verileri usb üzerinden kopyalamayı dene...
    |
    |
    |
    |
    2464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Hocam bu tür durumlar için programlar var, hiç windows üzerinden normal kopyala yapıştır deneme. Şu programlardan birisini kur o şekilde verileri krtarmayı dene

Ontrack Easyrecovery
    Power Data Recovery
    Recuva Data Recovery

Harddisk 'imde bad sector oluştu, kurtarmam gereken dosyalar var idi, belki birine lazım olur diye güncelliyorum mesajı ve Recuva 'yı daha önce denemiştim tıraş program idi, google 'da aramalarda R-Studio 'yu çok övdüler denedim tıraş çıktı, bu arkadaşın yazdığı programları tek tek deneyim derken Ontrack full versiyon olanı buldum internet 'ten hem daha hızlı hem de kurtardı dosyalarımı, arkadaşa teşekkürü borç bilirim.. Ve 2. ortadaki programı denemedim bir fikrim yok onun hakkında..
    |
    |

Bana cevap verip ona cevap veremeyim diye çaresizce beni bloklayanlar artık bloklanacaktır. Zihniyetini değiştiremeyen bu ülkeyi değiştiremez. Ve ne çekiyorsa bu düşünceler yüzünden çekiyor bu ülke.

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.