Şimdi Ara

Bad Company 2 SATILIK KEY ? ? ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdan saitates'e teşekkür etmek isterim.Verdiği sitelerden alamadım fakat bu rusyadan alma olayını aklıma getirmesi yetti.1 günlük uzun araştırmamın sonunda mis gibi çalışan keylere sahip oldum.

Standart Edit. 16$ daha bizim aral fiyatlarda fiyatlara bindirme yaparak satmaya çalışsın.(Aldığım key DVD boxdan değil fakat jewel case'den çıkıyor yani aral istese standartları daha ucuz fiyata jewel case de bile getirtebilir.)Gerçi artık bizimkilerde alışmış,normal satış fiyatına bile devrim dedikleri için.

Gördüğüm kadarıyla yinede forumda alamayan birçok kullanıcı var,Aralda stoklar tükenmiş galiba.Nasıl dist.dir bari stokları fazla getirse neyse BC'de görüşürüz artık size kolay gelsin^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanteSparda

Burdan saitates'e teşekkür etmek isterim.Verdiği sitelerden alamadım fakat bu rusyadan alma olayını aklıma getirmesi yetti.1 günlük uzun araştırmamın sonunda mis gibi çalışan keylere sahip oldum.

Standart Edit. 16$ daha bizim aral fiyatlarda fiyatlara bindirme yaparak satmaya çalışsın.(Aldığım key DVD boxdan değil fakat jewel case'den çıkıyor yani aral istese standartları daha ucuz fiyata jewel case de bile getirtebilir.)Gerçi artık bizimkilerde alışmış,normal satış fiyatına bile devrim dedikleri için.

Gördüğüm kadarıyla yinede forumda alamayan birçok kullanıcı var,Aralda stoklar tükenmiş galiba.Nasıl dist.dir bari stokları fazla getirse neyse BC'de görüşürüz artık size kolay gelsin^^

BEnde anlamıyorum bu olayla neden kimse ilgilenmiyor..Bende bu rus sitesinden almayı düşünüyorum..Arkadaşlar kopya versiyon ile orjinal key sorun oluştururmu..Bu sorunun cevabını alamadım bir türlü?

• quote:

BEnde anlamıyorum bu olayla neden kimse ilgilenmiyor..Bende bu rus sitesinden almayı düşünüyorum..Arkadaşlar kopya versiyon ile orjinal key sorun oluştururmu..Bu sorunun cevabını alamadım bir türlü?

gerekli cıklamayı daha önceki mesajlarda yazmıştk.ruslarda bi tek ödeme biraz sıkıntı genelde kendi ödeme yontemleri genel olarak dunyada kullanılan sadece bi kaç ödeme yontemi var biri moneybooker mesela.pm den yardımcı olmaya caışırım
  • quote:

Burdan saitates'e teşekkür etmek isterim.Verdiği sitelerden alamadım fakat bu rusyadan alma olayını aklıma getirmesi yetti.1 günlük uzun araştırmamın sonunda mis gibi çalışan keylere sahip oldum

eyvallah hocam senden sagol.yardımcı olabildiysek ne mutlu..
  • 16 dolara alıbab yer de paypal kabul etmiyordur kesin.
  • PAypal yok kredi kartı yok...En son web money denedim oda İllahlah ettirrdi..Progammı yüklemedimrusçamı öğrenmedim.Yok akrdeşim olmuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

PAypal yok kredi kartı yok...En son web money denedim oda İllahlah ettirrdi..Progammı yüklemedimrusçamı öğrenmedim.Yok akrdeşim olmuyor...

Aynen hocam, nerdeyse Rusca yı bile öğrendim ama bir türlü cd key alamadım. Paypal yok, kredi kartlarımın hepsini denedim, hepsinde de 15er dk onay için bekliyor ve reddeliyor. Acayip acayip rusca para siteleri var ama onlara girmek de riskli. Ben de malesef gitti gidiyordan aldım. 43 liraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

PAypal yok kredi kartı yok...En son web money denedim oda İllahlah ettirrdi..Progammı yüklemedimrusçamı öğrenmedim.Yok akrdeşim olmuyor...

Aynen hocam, nerdeyse Rusca yı bile öğrendim ama bir türlü cd key alamadım. Paypal yok, kredi kartlarımın hepsini denedim, hepsinde de 15er dk onay için bekliyor ve reddeliyor. Acayip acayip rusca para siteleri var ama onlara girmek de riskli. Ben de malesef gitti gidiyordan aldım. 43 liraya.

AL bendende okadar GG den alkayım en iyisi.D&R ı aradım az önce adam bukezde LEvel dergisine göre ayın 17 sinde glecekmiş diyor.YA bi bir kurum bu kadar mı işinden bir haber olur...Neyse oyun oynayacaz diye güzelim hafta sonunu sinir harbiyle geçirdim..TAmamını mahvetmeyeyim...

• Ben bu sitelerden key almayı başarabildim. Kendimede 2 oyun aldım. Aliens vs Predator ve Assassin's Creed 2 aldım. İkiside sorunsuz problemsiz çalışıyor.
    İsteyen olursa 35 TL karşılığında Bad Company 2 Standart Edition alıp yollayabilirim.
  • Bende birazdan almayı deneyeceğim.Gördüğüm kadarı ile ea bu sitelere yönlendiriyor.Herhangi bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.Zaten oyun 24 liraya falan geliyor.Risk almaya değer bir durum bence
  • arkadas sağolsun ama ruslara güven olmaz ruslarlada işim olmaz sarışınlar hariç
  • Şimdi oyun 24 liraya felan geliyormuş sanırım.Kargo felan herşey dahil bu fiyatsa, bana bu sitelerden oyun alabilen birisi, alıp yollayabilir mi? hatta kapıda ödeme felan varsa, direk öylede alabilirim.Msn adresim ally_snare@hotmail.com 30lira verebilirim en fazla.(herşey dahil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ally_snare

Şimdi oyun 24 liraya felan geliyormuş sanırım.Kargo felan herşey dahil bu fiyatsa, bana bu sitelerden oyun alabilen birisi, alıp yollayabilir mi? hatta kapıda ödeme felan varsa, direk öylede alabilirim.Msn adresim ally_snare@hotmail.com 30lira verebilirim en fazla.(herşey dahil)

Kargo felan gelmiyor sana. Sadece KEY alıyorsun. Oyunu bi şekilde internetten indirip o key ile yüklüyorsun o şekilde orjinal oluyor. Şimdi 24 lira diyolar ama tam öyle değil. Bu baz fiyatı. Buna artı WebMoney komisyonu + Webmoneye transfer etmek için aracı komisyonu ve transferciye eft yaparkan banka eft ücreti ek oluyor. Bana maliyeti 32 Liraya geliyor. Ben isteyen olursa 35 liraya key verebilirim. Daha öncede belirttim kendime aldım burdan oyun bi problem olmadı. Bir Steam oyunu birde normal oyun keyi aldım ikisinide kullanıyorum.

• rusça bilmediğiniz için problem yaşıyorsanız google translate'i kullanabilirizsiniz,bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

quote:

Şimdi oyun 24 liraya felan geliyormuş sanırım.Kargo felan herşey dahil bu fiyatsa, bana bu sitelerden oyun alabilen birisi, alıp yollayabilir mi? hatta kapıda ödeme felan varsa, direk öylede alabilirim.Msn adresim ally_snare@hotmail.com 30lira verebilirim en fazla.(herşey dahil)

Kargo felan gelmiyor sana. Sadece KEY alıyorsun. Oyunu bi şekilde internetten indirip o key ile yüklüyorsun o şekilde orjinal oluyor. Şimdi 24 lira diyolar ama tam öyle değil. Bu baz fiyatı. Buna artı WebMoney komisyonu + Webmoneye transfer etmek için aracı komisyonu ve transferciye eft yaparkan banka eft ücreti ek oluyor. Bana maliyeti 32 Liraya geliyor. Ben isteyen olursa 35 liraya key verebilirim. Daha öncede belirttim kendime aldım burdan oyun bi problem olmadı. Bir Steam oyunu birde normal oyun keyi aldım ikisinide kullanıyorum.

35 lira iyiymiş, düşünücem, istersen msn adresimi ekle, ama kesin alıcam demiyorum, biraz yorumları felan okuyayım.Bu arada (nuclear sana güvenmediğimden değil) 35liradan daha ucuza bu işi yapabilcek var mı?

• nuclear hangi hesapların var havale için??
  • Rusyada neden bu kadar ucuz ya hem bu kadar ucuza satılıyor ve artık her oyuna rusca dil de ekleniyor neden türkiyede olmuyor boyle seyler haaa pardon 20 tl ye orjinalini almak yerine oturdugumuz yerden indirmek varken bizimkiler yüzüne bakar mı orjinalin cok pardon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

quote:

Hocam bende hallettim google translate aracığılıyla büyük bi bölümünü.Yalnız şimdi alınan key ingilizce oyuna girilebiliyor mu acaba?Giriliyorsa herhangi bir sorun çıkıyor mu herhangi bir bilginiz var mı acaba?

• quote:

E-mail le yollanan Key'in parasını nasıl kapıda ödeyeceğini baya merak ettim doğrusu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

quote:

E-mail le yollanan Key'in parasını nasıl kapıda ödeyeceğini baya merak ettim doğrusu?

Bir an için key olcağını unutmuşum :D

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.