Şimdi Ara

BAD COMPANY 2 MULTİ NASIL OYNANIR?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
29.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu ana kadar hiç multi oyun oynamadım. O nedenle multi oynama konusunda hiç bilgim. yok.Bad Company 2 yi orijinal alıp multi oynamak istiyorum. ancak dediğin gibi bu konuda bilgim o düzeyinde. Bad comppany 2.yi orijinalden multi nasıl oynayacağım konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Resimli anlatım aradım int.bulamadım. resimli olursa daha iyi olur.bu konudaki bilgilerinize ihtiyacım var yardımlarınızı bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler.

• hocam sen oyununu al guzelce yukle.zor hicbiseyi yok.seceneklerden multiye giriyorsun server browser e tıklıyorsun onune 100 lerce server geliyor.istedigine giriyorsun ,bitti gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

hocam sen oyununu al guzelce yukle.zor hicbiseyi yok.seceneklerden multiye giriyorsun server browser e tıklıyorsun onune 100 lerce server geliyor.istedigine giriyorsun ,bitti gitti.

Eyvallah hocam teşekkürler.
  • Oyunu kurarken sana Disc mi yoksa Online'mi diye seçenek sorar eğer disc'i seçersen oyunu dvd ile oynamak zorunda kalırısn, diğer şıkkı seçersen direk oynarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

hocam sen oyununu al guzelce yukle.zor hicbiseyi yok.seceneklerden multiye giriyorsun server browser e tıklıyorsun onune 100 lerce server geliyor.istedigine giriyorsun ,bitti gitti.

ea accountu acmadan nasıl giriyor :))
    multiplayere tıklayınca EA accountu acıckasın cdkeyini girip ,soldier ismini ve klanını giriceksin o kadar ondan sonra server browserdan ve bu forumdan Türk arkadaşları ekle friensten sol alttan onların oldugu sunuculara girebilirsin
  • arkadaşlar illa orjinal mi gerekiyor bu oyun için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Love_For_You

arkadaşlar illa orjinal mi gerekiyor bu oyun için ?

Evet. Multiplayer için Kesinlikle Orjinal gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

Oyunu kurarken sana Disc mi yoksa Online'mi diye seçenek sorar eğer disc'i seçersen oyunu dvd ile oynamak zorunda kalırısn, diğer şıkkı seçersen direk oynarsın.

Ben dvd olarak degilde aktivasyon kodu satın alıp EA Downloade Maneger le indirmeyi düşünüyorum.fiyat daha uygun sorun yasarmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oneyangora

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

Oyunu kurarken sana Disc mi yoksa Online'mi diye seçenek sorar eğer disc'i seçersen oyunu dvd ile oynamak zorunda kalırısn, diğer şıkkı seçersen direk oynarsın.

Ben dvd olarak degilde aktivasyon kodu satın alıp EA Downloade Maneger le indirmeyi düşünüyorum.fiyat daha uygun sorun yasarmıyım?

oneyangore: arkadaşim bi çok kişiye sattım ben cd-key aynı senin dediği gibi EADM den indirebiliyosun. Problemsiz oynuyorlar. hiç bir sorun yok....
    İstersen imzamda link var ulaş yardımcıolurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Love_For_You

arkadaşlar illa orjinal mi gerekiyor bu oyun için ?

BadCompany2 yaz 2220 ye kısa mesaj at, 3d gözlüklerini tak, televizyonu aç hemen oyuna bağlan.

(Unutma, servis haftalık olarak ücretlendirilir. Fiyatlara tüm vergiler (KDV,ÖİV) dahildir, ayrıca bağlantı ücreti alınmaz, ücret iadesi yapmak mümkün değildir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dividi -- 22 Mart 2010; 22:09:55 >
  • Ya beyler.Ben oyunu cd ile yükledim.(orjinal değil). Oyunu tam olarak punkbaster ile yükledim.Daha sonra ünlü satış sitesinden multi oynamak için kod aldım.Kodu yazdım ve onayladı.Account oldum.Yeni nick yazdım clan ismine bişe yazmadım.Herşey tamamlandı.Oyunun ana menüsünde sol en üstte nickim yazıodu solda rütbeler falan vardı.Multipalyerdan server aratıyorum.Refresh diyorum hi. server gözükmüyo.Sorun ne olabilir???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhi

Ya beyler.Ben oyunu cd ile yükledim.(orjinal değil). Oyunu tam olarak punkbaster ile yükledim.Daha sonra ünlü satış sitesinden multi oynamak için kod aldım.Kodu yazdım ve onayladı.Account oldum.Yeni nick yazdım clan ismine bişe yazmadım.Herşey tamamlandı.Oyunun ana menüsünde sol en üstte nickim yazıodu solda rütbeler falan vardı.Multipalyerdan server aratıyorum.Refresh diyorum hi. server gözükmüyo.Sorun ne olabilir???
    ranked ve punkbuster a tik at
    full ve empty kutularını da çarpıla ea servers ı boş bırak hardcore modda oynamak istiyorsan ona da tik at istemiyorsan çarpıla refresh de
  • Ölü konuyu diriltmişsin. İmzamdaki sık sorulan soruları bi oku bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Ölü konuyu diriltmişsin. İmzamdaki sık sorulan soruları bi oku bence.

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewilmacry.

quote:

+1907

• quote:

Orijinalden alıntı: ACND

quote:

Orijinalden alıntı: Dewilmacry.

quote:

+1907

Şaka Gibi di mi???
  • Biraz Fail'a kaçmış.
  • Knkalar oyunu aldım 2 günde bitirdim görevleri şimdi bu oyunda shıkırmısh falan kendi başına oynama yok mu yav ? takım falan kndin seç flan görev olmayan oyundn diyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkkürler
  • BC2'de "shıkırmısh" modu yok. Sadece SP ve MP.
  • Aynen.O tür modlar yok maalesef.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.