Şimdi Ara

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.816
Cevap
38
Favori
149.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mega.nz'ye 1. ve 2. filmi yüklemeyi başlattım. 3. hazır değil zaten. Yüklemeler başarıyla tamamlanırsa buradan paylaşacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar kişi tekrar aktif olmuşken artık şurası biraz daha aktif olsa? Bende kendimce şimdi cep telefonları için arka plan resimleri arşivi yapıyorum. Bitince buradan paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaladin

Mega.nz'ye 1. ve 2. filmi yüklemeyi başlattım. 3. hazır değil zaten. Yüklemeler başarıyla tamamlanırsa buradan paylaşacağım.
    Vallahi işin zor 13 GB'ı yüklemekte işkencedir. kolay gelsin.
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    1.film yüklendi bir bakın bakalım..
    https://mega.nz/#!kKowyAzQ!Wptw1N2uC0XaxYGHnMeOnqAdZe3VHM8McqoAQ8NWSDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaladin

1.film yüklendi bir bakın bakalım..
    https://mega.nz/#!kKowyAzQ!Wptw1N2uC0XaxYGHnMeOnqAdZe3VHM8McqoAQ8NWSDA
    Linkte sorun var, açılmıyor.
  • zaladin kullanıcısına yanıt
    Abi istersen mp4 formatına çevir, çözünürlüğüde 720p yaparsın bize yeter maksat izlemek zaten. Yoksa hepsini yüklemek sana çok eziyet olacak. Yandex'ede sığar böylece.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Nickini çok kıskandım
  • Evet link anasayfaya atıyor telefonda. Pc'de açılmıştı ilk gün. Bu tür işlere eskisi gibi zaman bulamıyorum kontrol edip tekrar paylaşım yaparım arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: futureboy34

Nickini çok kıskandım
    En kötüsünü ben aldım aslında güzel kombinasyonları hep kapılmış.
    İlk kullanıcı adım michael j fox tu sonra buna geçtim.
    Site bi garip 2-3 kere deneyince indiriyor ama firefox için program yükletiyor illa, chrome olanlara gerekmiyormuş denemedim henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 3 Mayıs 2019; 22:54:50 >
    Tüh vallahi o daha iyiymiş. Bu arada abi bu konuyu sen devralsanda burayı biraz yeşillendirsek? Konu sahibinin umrunda değil artık. Sen üstlenmeyeceksen kim üstlenecek? :D Bende bu arada işten sonra gelip paylaşımlarımı hazırlıyorum bir kaç güne başlayacağım.
  • quote:

Tüh vallahi o daha iyiymiş. Bu arada abi bu konuyu sen devralsanda burayı biraz yeşillendirsek? Konu sahibinin umrunda değil artık. Sen üstlenmeyeceksen kim üstlenecek? :D Bende bu arada işten sonra gelip paylaşımlarımı hazırlıyorum bir kaç güne başlayacağım.
    Bende destekliyorum. Yenilik iyidir.
  • futureboy34 F kullanıcısına yanıt
    Olabilir konu sahibine bi mesaj atayım vermek isterse alırız.
    İnşallah verir. Konu başlığına ve yazısına güzel bir güncelleme iyi gider, tüm linkler patlamış zaten.
  • Ah şu dolar 2-3 TL olsa da şunları alabilsek. https://www.instagram.com/p/BxFNyXZH2QK/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drxl

Bu ikili sadece son filmi seslendirdi. 1 ve 2. filmde başka seslendirmeler var o dönemde.

Bu seslendirme çok iyiymiş daha yeni duyuyorum.
    Abi selam, bir gelişme var mı acaba?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drxl -- 16 Mayıs 2019; 20:33:9 >
  • quote:

Ben en çok 2. filmin sonunu seviyorum. Doktorun 70 yıl geçmişten gelen mektubundan bayıldığı sahneye kadar olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 16 Mayıs 2019; 21:4:42 >
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.