Şimdi Ara

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE) (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.816
Cevap
38
Favori
149.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın ben 2015'den bugüne kadar çıkan tüm çıkan çizgi romanları aldım her 5 ya da 6 sayıda bir çizer değişiyor herkes kafasına göre yapıyor tabii. Hepsini okudum ama inanın film kadar iyi değiller sadece filmden öncesi ve sonrası anlatıldığı için insan merak edip okuyor. :) Bulursanız Biff'in maceraları var yan hikaye olarak sanırım 6 sayıydı "Biff to the Future" diye onuda tavsiye ederim.
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    Yurtdışında mısın?
    Türkiye'de bulmak çok zor pdf bakınmaya başladım.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Yok hayır İstanbul'dayım. Ben sana alabileceğin yerin adresini de alta bırakıyorum. Yalnız bu çizgi romanlar yurt dışından geldiği için dolar kuru üzerinden satılıyor. Filmden sonrası anlatılan sayıların cilt versiyonu 20 dolar. Tek tek fasikül olarak almak istersen tanesi 4 dolar toplamda 6 sayısı var. Filmden öncesi 5 hikaye 2 yan hikaye toplamda 7 cilt çarp 20 dolar ile allah kolaylık versin.

Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı
    Teşekkür ederim. Fyatları ülke şartlarında yüksek gerçekten, tek seferde olmasa da parça parça alabilirim.
    Sormayın bende almaya başladığımda Dolar 2.4 TL'di, son çizgi romanı alırken Dolar 6 TL'den aldım. Ama değer gerçekten.
  • Filmleri 10000000000..... kez izledikten sonra sanırım sonunda sıkıldım seriden.
  • Nezih Alataş & Rüştü Asyalı seslendirme 1-2-3 serinin linklerini kim atabilir acaba?
  • korcanay K kullanıcısına yanıt
    Bu ikili sadece son filmi seslendirdi. 1 ve 2. filmde başka seslendirmeler var o dönemde.

• Konuya güzel bir güncelleme bekliyoruz artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

tek izlediğim ve sevdiğim film geleceğe dönüştür. normalde film seyretmem.
    her türlü formatta geleceğe dönüş elimde var vcd,dvd,hd
    Doktorun sesi coşkulu heyecanlı olan dublajı kim seslendiriyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozrock

Doktorun sesi coşkulu heyecanlı olan dublajı kim seslendiriyordu

Alıntıları Göster
    eski dublajlarımız her ne kadar çok kaliteli olsa da ben filmin orijinal dilinden şaşmam.
  • ozrock O kullanıcısına yanıt
    Burada hepsinden örnek var.

Teşekkürler. Benim hoşuma giden vcd dublaj.

• Netflix'e Geleceğe Dönüş tekrar geldi.
    Merhaba, sizinle konuştuğumuz çizgi roman serisinin 1-12 sayılarını içeren güzel bir cilt çıkartıyorlar. toplamda da büyük ihtimal 4 tane olacak.

http://www.idwpublishing.com/product/back-to-the-future-the-heavy-collection-vol-1/

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE)

• "Birinci film için Rüştü Asyalılı dublaj arıyorum", "İkinci film için Mehmet Ali Erbilli dublaj arıyorum" diyenler... Hiç var olmamış dublajlar istiyorlar :)

Dublaj konusunda eski bir mesajda toparlama yapmıştım:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/134399608

1980 ve öncesinde doğan İstanbul-Ankara-İzmirli üyeler varsa ve ilk filmi 1987'de sinemada izleyebildilerse, sinemada Türkçe dublaj olup olmadığına dair falan anılarını paylaşsa güzel olurdu... 1987'de en az 7 yaşında olanların bilip hatırlayabileceği bir mevzu. 1981 ve daha sonra doğanların bilmesi imkansız.

Şahsen 1987'de bi film izlese anlamayacak kadar küçüktüm, 1990'da sinemaya gelen ikinci ve üçüncü filmler içinse sinemaya gidemedim çünkü o zamanlar şimdiki gibi her yerde salon yoktu.

VHS kasede koyulan Mehmet Ali Erbilli dublaj, sinemada da var mıydı yok muydu merak etmişimdir. Gazete arşivinde tarama yapınca da bu konuda bilgi çıkmıyor...

Gazete arşivinden başka bir şey öğreniliyor. İlk filmin video kasedi 1986'da çıkmış, sinema gösterimi 1987'de olmuş. Normalde hep tersi olurdu. Önce sinema, sonra kaset-CD-DVD-bluray, vs... İlk çıkan kaset VHS mi Betamax mı dublajlı mı altyazılı mı hiçbir bilgi yazılmamış...

Benim elime geçen 1.filmin Betamax kasedi altyazılıydı. Birisi LetGo'da ikinci filmin Betamax'ını Türkçe dublajlı diye satışa vermiş de, altyazılı çıkar diye çekinip almadım.

Eski tüfekler şu konuyu şenlendirse keşke...

• Hollywood'dakiler Star Wars, Terminatör, Batman, X-Men gibi bir sürü filmi ya reboot'lamış ya devam filmi çekmişken, Geleceğe Dönüş'e dokunulmaması tuhaf...

Geleceğe Dönüş-4 çekilse, bir reboot yapılsa, eski 2015 silinse, Doktor Brown'un oğlu Jules ve Verne ile Marty McFly Junior ahbap olsalar, Junior'u 2015'ten 1985'e geri götürecek bir senaryo olsa, eğlenceli bir şeyler çıkabilir... Jules ve Verne'ü 1885'te küçük hallerinde bırakmıştık, 18 yaşlarına gelince o uçan trenle 2015'e gelseler, akranları olan Junior ile karşılaşsınlar falan...

Ama Robert Zemeckis ve Bob Gale, biz ölmeden önce bir devam filmi asla olmayacak diye ant içmiş...

Hızlı ve Öfkeli'ye 9-10 film çekildi, hayranları bıkmadı, Geleceğe Dönüş hayranları da bıkmaz.
    Merhaba, haber verdiğin için sağol henüz satılan dükkana gitme fırsatım olmadı.
    Türkçe değil dimi bunlar, benim İngilizce çat pat okuduğumu anlasam da yeterli olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcosDH

Hollywood'dakiler Star Wars, Terminatör, Batman, X-Men gibi bir sürü filmi ya reboot'lamış ya devam filmi çekmişken, Geleceğe Dönüş'e dokunulmaması tuhaf...

Geleceğe Dönüş-4 çekilse, bir reboot yapılsa, eski 2015 silinse, Doktor Brown'un oğlu Jules ve Verne ile Marty McFly Junior ahbap olsalar, Junior'u 2015'ten 1985'e geri götürecek bir senaryo olsa, eğlenceli bir şeyler çıkabilir... Jules ve Verne'ü 1885'te küçük hallerinde bırakmıştık, 18 yaşlarına gelince o uçan trenle 2015'e gelseler, akranları olan Junior ile karşılaşsınlar falan...

Ama Robert Zemeckis ve Bob Gale, biz ölmeden önce bir devam filmi asla olmayacak diye ant içmiş...

Hızlı ve Öfkeli'ye 9-10 film çekildi, hayranları bıkmadı, Geleceğe Dönüş hayranları da bıkmaz.
    Artık şu eski güzel filmleri kurcalamasak,yeni predator filmleri,jurassic parklar,rockyle,terminatörler,rambolar,zor ölümler yapıldı'da ne oldu çöp olmaktan öteye gitmediler,bırakınsınlarda eski güzel halleri ile hatırlayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 26 Aralık 2018; 18:19:26 >

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.