Şimdi Ara

bacak kası nasıl yapılır ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Stadhouder

quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Üstteki leg press alttaki extension. Takımının spor salonunda vardır bu aletler.
     bacak kası nasıl yapılır ? bacak kası nasıl yapılır ?

varda sen küçüksün ağır gelir diyor bunlar 18 yaş üstü diyor

geçen sene 17 yaşındaydım şu gördügün leg pressle 250 kg yapıyodum 17 yaşındayken. yaşla alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eISgood -- 23 Eylül 2014; 17:58:34 >
  • Çömel-kalk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buse Biebs

shake me to you wake me to you

hARUN ABİ?
  • hocam yetenek işide doğru zıplamayı bilceksin benim bacaklarım çoğu arkadaşa nazaran her bölümü daha kaslı ama adam doğru teknikle çok iyi zıplıyor bense zıplama özürlüsüyüm hiç zıpalayamam sen en iyisi zıplamanı geliştir
  • En iyi bacak hareketi, squat ve deadlıft dır , deadlift tum vucudu calıstıran essiz bır hareket ama bunları dogru teknıkle yapmazsan sakatlanırsın hemde ömurluk.
  • Arkadaşım sen ilk önce alt bacak mı üst bacak mı çalışacaksın onu belirtirsen iyi olur ona göre bilgi verebilirim...

Yalnız arkadaşım ben kendi vücut ağırlıgıyla calılmanı tavsiye ederim ve önerilerimi ona göre vereceğimi unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun170

Arkadaşım sen ilk önce alt bacak mı üst bacak mı çalışacaksın onu belirtirsen iyi olur ona göre bilgi verebilirim...

Yalnız arkadaşım ben kendi vücut ağırlıgıyla calılmanı tavsiye ederim ve önerilerimi ona göre vereceğimi unutma.

her ikisi de . dinliyorum önerilerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orcun170 O kullanıcısına yanıt
    Varsa ben de üst bacak alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

quote:

Orijinalden alıntı: orcun170

Arkadaşım sen ilk önce alt bacak mı üst bacak mı çalışacaksın onu belirtirsen iyi olur ona göre bilgi verebilirim...

her ikisi de . dinliyorum önerilerini

Şimdi arkdaşım anlatıcağım için alt bacagı anlatmam zor olur alt bacak için hareketin resmini koyabilirim belki...
    Bu yüzden bir tek alt bacağı anlatıcağım :

Duvarın karşısına geçiyorsun normal şekilde duruyotsun bacaklarının arası ne çok açık ne de çok kapalı olucak normal seviyede bacaklaraının arası olsun.
    Ardından ellerini duvara dayıyorsun.Ama duvara yaklaşma yok kolların ne gergın ne de çok kıvrık olsun.İkisinin ortası olucak.Sonra ayaklarının parmak uçlarına çıkıyorsun iniyorsun .Yani bi parmak uçlarında duruyorsun bıde normal duruyorsun . Bunu yavaş yavaş yaptıgın zaman kısa zamanda fark edeceksin alt bacak kaslarının geliştiğini . İstediğin başka sorular olursa sorabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.