Şimdi Ara

Baby Camera 360 veya hangisi ?..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar BabyCamera 360 isminde bir ip kamera var. Fiyatı ve özellikleri ile F/P ürünü gibi duruyor. Bebeği dışardayken, işteyken gözlemlemek amaçlı kullanacağım. Bu kameranın kullanıcısı aramızda varmı acaba ? Randıman alınırmı arkadaşlar yardımlarınızı rica ediyorum veyahut farklı marka/model bunu al daha iyidir daha sağlamdır diyebileceğiniz kameralar varsa önerilerinize açığım. Bir kamerada karar kılablirsem bu gece sipariş edeceğim , şimdiden teşekkürler...

Baby Camera 360
    İnceleme Videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 27 Mart 2020; 21:47:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi58

Bu mesaj silindi.
    Hocam yorum gelmeyince 308 tl.ye xiaomi yi dome 360 modelini aldım.
    https://urun.n11.com/bebek-telsizi-ve-kamera/xiaomi-yi-dome-360-bebek-aglama-sensorlu-1080p-guvenlik-kamerasi-P402394815

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 9 Mayıs 2020; 15:18:26 >
  • Bu tarz kameraların en iyisi hangisi acaba bakıcı için 4-5 tane alıp eve koysak iş görür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: horozbukızı

Bu tarz kameraların en iyisi hangisi acaba bakıcı için 4-5 tane alıp eve koysak iş görür mü?
    Ben BU KAMERAYI (Yİ DOME 360 1080P) kullanıyorum. Gece gündüz ve diğer donanımları ile tam takır bir kamera.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 25 Mayıs 2020; 18:23:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Ben BU KAMERAYI (Yİ DOME 360 1080P) kullanıyorum. Gece gündüz ve diğer donanımları ile tam takır bir kamera.

Alıntıları Göster
    Tam takır derken tam takır kuru bakır anlamında kullanılan kötü gibi mi, yoksa takır takır çalışıyor anlamında iyi mi?

• quote:

Bu tarz kameraların en iyisi hangisi acaba bakıcı için 4-5 tane alıp eve koysak iş görür mü?
    Merhaba, evinize 4-5 kameralı 2 MP AHD bir kamera sistemi yaptırmak sizin yararınıza olur daha uzun yıllar stabil bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makrotek

Merhaba, evinize 4-5 kameralı 2 MP AHD bir kamera sistemi yaptırmak sizin yararınıza olur daha uzun yıllar stabil bir şekilde kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bu konu hkda bilgi verebilir misiniz?

• quote:

Bu konu hkda bilgi verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Tabi, evinizdeki ihtiyaca göre kamera sayısı belirlendikten sonra kameraların montajı yapılıyor. Her odaya 1 adet yeterli olacaktır, ses kaydı yapıp yapmaması opsiyonel olup kullanıcının isteğinize bağlıdır. AHD Kamera Sistemi: kayıt cihazı, kamera, harddisk, adaptör ve kablolarından oluşur. Kablolar, kablo kanalı içerisinden geçirilir ve görüntü kirliği oluşmaz. Günümüzde en çok 2 MP (FullHD 1080P) kameralar kullanılmakta ve gayet yeterli olmaktadır. Video kayıtlarınızı mobil cihazlarınızdan internet bağlantısı olan her yerden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makrotek

Tabi, evinizdeki ihtiyaca göre kamera sayısı belirlendikten sonra kameraların montajı yapılıyor. Her odaya 1 adet yeterli olacaktır, ses kaydı yapıp yapmaması opsiyonel olup kullanıcının isteğinize bağlıdır. AHD Kamera Sistemi: kayıt cihazı, kamera, harddisk, adaptör ve kablolarından oluşur. Kablolar, kablo kanalı içerisinden geçirilir ve görüntü kirliği oluşmaz. Günümüzde en çok 2 MP (FullHD 1080P) kameralar kullanılmakta ve gayet yeterli olmaktadır. Video kayıtlarınızı mobil cihazlarınızdan internet bağlantısı olan her yerden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bu sistemin diğer wifi kameralara göre avantajları veya dezavantajları nelerdir acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.