Şimdi Ara

Babası kaza geciren 15 yasındakı kızı 35lık erkege nişanladılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babası kaza sonıcu iş goremez hale gelen kızı 20 yas buyuk bırıyle nişanlamışlar arkadaslar. Bızım dukkana gelıp gıderlerdı şimdi kıza parada verıyorlar kız kuafore fln gıtmye basladı okula da devam edıyor lise somı bırakıp evlenecekmiş. Halk aclıktan bu hale geldı oyle sevgıydı cıkmaydı florttu yok şimdi gelıp şizofrence yofum yapmayın Bastan soyluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne olmuş yani? kız seviyordur belki.
  • çomaristanda sıradan bir gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: God Yagami

ne olmuş yani? kız seviyordur belki.

Bastam dedım ıste oyle yprum yapma tabıkı parasızlıgı gorınce parayı sevmeye baslamostır

• Kendinden 43 yaş genç sevgilisi olanları gördükten sonra, 20 yaşı yadırgayan olmaz( bence de anormal tabi ki, git 20 yaş üstüyle evlen.) ...Bu durumda yasalar karşısında tek sakıncalı durum, kızın 15 yaşında olması.Ha,kız 18 yaşına gelince evleneceklerse,etik olarak yanlış olsa da kimse birşey diyemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 28 Ocak 2018; 17:38:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKonyalı42

hani kaynak falan mesut kardeşim bu kaçıncı böle değişik konun acilen bir psikolog ya da psikiyatriste görünmeni tavsiye ederim

Sen turkıyede yasamıyormusun bunlar sıradan olaylar. Benı tahrık edıp kendıne kufrettırıp bana uzaklastırma aldırmaya calısıyorsun bılıyorum ama ben bu numarları yemem. Ac haber lere bak buna benzer bıcok olay var ama bılmemezlıge gelmeyı sız ve sızın gıbıler cok ıyı bılır

• Butun comarlar toplandık toplandık toplandık sor bı nıye yalaklaştık yalladık balladık sarkısını armagan edıyorum sız aköcu comarlara :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.