Şimdi Ara

Babanızla herhangi bir aktiviteniz varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tum ksk maclarina gideriz gs maclarini izleriz beraber araba bakmaya falan gideriz her hafta sonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Tum ksk maclarina gideriz gs maclarini izleriz beraber araba bakmaya falan gideriz her hafta sonu

ne arıyon bu saatte burda ozaman
  • mac izlemek dısında yok sayılır

• Her pazar halısaha yapıyoruz

• Var, her gün düzenli olarak tartışırız.
  • Babam var ama yok gibi davranıyor.Sürekli hayaletçilik oynuyoruz yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diosfer -- 17 Mart 2013; 20:30:51 >
  • biliyorum ordasınız itiraf edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

quote:

Tum ksk maclarina gideriz gs maclarini izleriz beraber araba bakmaya falan gideriz her hafta sonu

ne arıyon bu saatte burda ozaman

bilet alamadik haci tvden izliyoruz

• yok ama babamin beni cok sevdigini ve duygusunu disari yansitmadigini biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanblue_34 -- 17 Mart 2013; 20:32:42 >
  • quote:

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resitalim -- 17 Mart 2013; 20:36:28 >
  • Beraber araba süreriz,mangal yaparız,araba bakarız,evde bir şey bozulunca tamir ederiz onun dışında yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herzt -- 17 Mart 2013; 20:36:41 >
  • çalışma durumları haricinde yok gibi makina bağlama kaynak kesme vs vs
  • Evin elektrik, tesisat işleri. Liseyi elektrik bölümünden bitirdik muhendis olduk arkadaş öyle bi beklenti var adamda

• Bütün galatasaray maçlarını beraber izleriz.Her maç bidaha senle maç izlemeyecem der , maça giderken hadi gelmiyor musun diye sorar.
    Arada tavla atarız.
  • Keşke hayatta olsaydıda tekrar beraber maç izleyebilseydik
  • Her gün "Şu bilgisayarı kapat" der, ben de kapatırım.

• düzenli olarak telefon ederim hal hatır sorarım onun dışında hiçbi aktivitemiz yok. şimdi düşündümde babamla ev taşıma, ara sıra tamir tadilat işi, bide beraber camiye gitme dışında hayatım boyunca pek aktivitem olmadı. ama babam çok iyidir zamanında çok yoğun çalışıyodu ayıracak vakti yoktu şimdi babam emekli boşta ben çalışıyorum. herşeye ramen şu hayatta sevdiğim 2 insandan biri babamdır tabiki diğeride annem.
  • Bazen teelvizyon izleriz.Genelde kalk çalış der.Bazende araba sürmeye gideriz ama çok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

düzenli olarak telefon ederim hal hatır sorarım onun dışında hiçbi aktivitemiz yok. şimdi düşündümde babamla ev taşıma, ara sıra tamir tadilat işi, bide beraber camiye gitme dışında hayatım boyunca pek aktivitem olmadı. ama babam çok iyidir zamanında çok yoğun çalışıyodu ayıracak vakti yoktu şimdi babam emekli boşta ben çalışıyorum. herşeye ramen şu hayatta sevdiğim 2 insandan biri babamdır tabiki diğeride annem.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.