Şimdi Ara

Babanın 'Yetişemedim' Feryadı! Bir Genç 'Geçim Sıkıntısı' Nedeniyle Kendini Astı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
4.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Omega Speedmaster (2 mesaj) K110 (2 mesaj) Alqu (2 mesaj) wehrmacht (1 mesaj) Pantherus IV (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27 mesaj) Mobil (15 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
69 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Babanın 'Yetişemedim' Feryadı! Bir Genç 'Geçim Sıkıntısı' Nedeniyle Kendini Astı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2146 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kayseri'de bir genç intihar etti. Geçim sıkıntısı nedeniyle kendini astığı belirtilen gencin anne ve babası olay yerine geldiğinde sinir krizi geçirdi. Baba 'Yetişemedim' diyerek feryat etti.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fimg-s2.onedio.com%2Fid-5ffc1b48339781ef2d8276db%2Frev-0%2Fw-635%2Flisting%2Ff-jpg-webp%2Fs-f29ae17c8e9e33b8d027a63ddd6f618b6e199e81.webp&t=0&width=480&text=1

Kocasinan ilçesine bağlı Yenidoğan Mahallesi'nde Güzelkaya Sokak'ta meydana gelen olayda bir marketi işleten O.A.'nın intihar edeceğini haber alan yakınları markete geldi. Yakınları market içinde O.A.'nın kendini astığını fark ederek hemen 112 ekiplerine haber verdi.Olay yerine gelen ekipler O.A.'nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Kaynak:https://www.bursahakimiyet.com.tr/haber/anne-ve-babanin-feryadi-yurek-dagladi-472780.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @WP VOLK@N -- 11 Ocak 2021; 15:9:47 >

Anakart: Asus Tuf Z370 Plus Gaming | İşlemci: İntel Core i7 8700K | Ekran Kartı: Asus GTX1080 | Ram: CORSAIR 16GB (2x8GB) Dominator Platinum | Hard Disk: Samsung 240gb SSD Samsung 2TB | Kasa: C.M Haf 912 PSU Enermax 800w 80+GOLD | Monitör: Samsung 23B550v 23 "| İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro Series H45 Performance|Ses Sistemi: Logitech G930 Cerative SB ZX | Klavye: Logitech G19 | Mouse: Razer Taipan

• Yazık bu ülkenin gençlerine, hergün bir tanesi kendi canına kıyıyor

Ve daha acı olanı malum kesim ve taraftarları bunu görmezden gelebiliyor, yazık hakikaten yazık

90 krizinde bile bu kadar intihar haberi yoktu işte 2002'de akp nin vaat ettiği gelecek intihar eden babalar gençler halkın yaşamı ile oynaması vb anlayana sadece bu haber değil geçenler de bi haber daha çıkmıştı borçlar yüzünden babanın intihar ettiği 4 kardeşin evde siyanür ile borç ve haciz yüzünden intihar ettiği vb son 2 senedir bu vakalar daha'da artmaya başladı

ne diyordu aile ve sosyal hizmetler bakanı? ülkede fakirlik sıfır. hiç kalmadı.

hobi için kendini öldürüyor gençlerimiz değil mi?

babasına birde çay ikram etselerdi (abartanlar için keyif çayı)

Allah bildiği gibi yapsın topunuzu...hala tv'de utanmadan fakirlik yok diyorlar..

babama böyle birşey yaşatmamak için hayattayım.

üzgünüm.

neyse boşverin. birileri yine bu durumu çok abartı bulur.

Nisanlisindan ayrildigi icin yapmis diyorlar gecim sıkıntısı değilmis youtube yorumlarinda okudum ne kadar doğru bilmiyorum.
  • Yarbay
    7426 Mesaj
    |
    |

Hitchens'in usturası
  • Yarbay
    3032 Mesaj
    Yazık bu ülkenin gençlerine, hergün bir tanesi kendi canına kıyıyor

Ve daha acı olanı malum kesim ve taraftarları bunu görmezden gelebiliyor, yazık hakikaten yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Adamlar Whatsapp'ın veri paylaşımını durdurdu... Size de yaranılamıyor

|
    |
    kozmos beni sevmiyor

Oto bota fakir ya, üremeseymiş ya. Bize mi sormuşçu tayfa ne diyor bu işe.

対馬用

• Teğmen
    114 Mesaj
    Allah rahmet eylesin.

Yalnız

Haber de geçim sıkıntısı ile ilgili bir ibare yokken bu ölümü niye kendi ideolojimi tatmin etmek için yalan olarak kullanıyorsun troll ..

|
    |

somaliye para hibe ettik yetmez mi ?

Hükümet yozlaştıkça daha çok yasa çıkartır.
  • Yarbay
    6824 Mesaj

Yazık olmuş, yakınlarına Allah sabır versin.

|
    |

Bir de 3 çocuk yapın diyorlardı. Neye dayanarak diyorlardi acaba? Hadi sadece 3 cocuk deseler neyse, bir de alakasiz yerlere ülkelere para yardımı yapıyorlar. Dışardan insan aldığın kadar içerdekilere de yardım etsene?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 11 Ocak 2021; 22:50:10 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 11 Ocak 2021; 23:39:44 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    Market işletiyormuş işleri mi kötüymüş?

|
    |

Türkiye Cumhuriyeti
  • Yarbay
    13317 Mesaj
    Normalde bu tarz şeylere karşı hissizleştiğimi sanırdım. Videoyu izlediğimde kadının feryadını ve babasının "yetişemedim" deyişini görünce içim parçalandı.

Ben devletten şunu bekliyorum:

30 günlük bir tablo yapacak. Gün gün asgari ücretle ne alınır, ne yenir, ne içilir diye. Kira, Gıda, ulaşım, giysi, çocuk masrafları, eğitim masrafları vs. herşey dahil olacak.

Görelim bakalım nasıl geçiniliyormuş. Bize neyi reva görüyorlar.

3 çocuğun olduğu ve kadının çalışmadığı varsayılarak. Hani dikte ediyorlar ya "3 çocuk yapın" ve "çalışan kadın olmaz" diye..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tugrul_512bit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

90 krizinde bile bu kadar intihar haberi yoktu işte 2002'de akp nin vaat ettiği gelecek intihar eden babalar gençler halkın yaşamı ile oynaması vb anlayana sadece bu haber değil geçenler de bi haber daha çıkmıştı borçlar yüzünden babanın intihar ettiği 4 kardeşin evde siyanür ile borç ve haciz yüzünden intihar ettiği vb son 2 senedir bu vakalar daha'da artmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 12 Ocak 2021; 5:19:21 >

İçinde nokta kadar insanlık olan, şu sahnede hissiz kalamaz.

|
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Teğmen
    160 Mesaj

ekonominin batışı ile daha çok bunlar olacaktır malesef ama intihara meyilli birileri varsa onlara tavisyem kendinizi bu kadar kolay öldürüyorsunuz madem yani ölüm korkunuz yok o zaman sizi bu hale getirenlere karşı savaşsınlar madem ölümden korkuları yok :(

|
    |

babama böyle birşey yaşatmamak için hayattayım.

üzgünüm.

neyse boşverin. birileri yine bu durumu çok abartı bulur.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.