Şimdi Ara

babanem vefat etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk defa birinin gözlerim önümde öldüğüne şahit oldum ve bu kişi beni büyüten
    küçükken her kahrımı çeken babanem son 1 aydır komple yatalak olmuştu altı bağlanıyor elden ayaktan düşmüş durumda yaş 85 gün geçtikçe gözlerimin önünde eriyor Du ama elimden hiçbirşey gelmiyor olabildiğince en iyi şekilde bakmaya çalışıyoruz ama olmadı işte buraya kadarmış dün yanında oturuyorum öğlen saatlerinde birden nefesi kesildi ben hemen panik atak oldum ne yapacağımı şaşırdım acil telefona sarıldım ambulans çağırdım ekipler geldi yaklaşık 20 30 dakika kalp masajı iğneler filan yaptılar ama geri döndürermdiler öldü diyince hemşire orada tarifsiz bi duygu yaşadım gözlerim önümde sedyeye yükleyip götürdüler ve o artık yok yatağı boş eşyaları halen etrafta sesi halen kulaklarımda saat kaç oldu halen kendime gelemedim ne yapsam unuturum sizce aklıma geldikçe fena oluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne yapsam unuturum demişsin ya?

Kafana sık ...

Çunkü sevdiginin vefatıni asla asla unutamazsın.

Hep icinde bir acı bırakır. Sen istemezsende hep aklında canlanır.

Allah rahmet eylesin.Mekkani cennet olsun

• Başın sağ olsun kardeşim

Benim anneannem de yavaş yavaş senin babaannenin yoldan gidiyor o gün geldiğinde ben de ne yapacağımı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sebastian2121

Ne yapsam unuturum demişsin ya?

Kafana sık ...

Çunkü sevdiginin vefatıni asla asla unutamazsın.

Hep icinde bir acı bırakır. Sen istemezsende hep aklında canlanır.

Allah rahmet eylesin.Mekkani cennet olsun

hangi konu olursa olsun içinde onun alakalı en ufak birşey konusu geçince direk aklıma geliyor

sağolun hocam dostlar sağolsun

• Ah arkadaşım ya çok zor durum gerçekten ne desem ne yazsam bilemiyorum başın sağolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Çok Üzüldüm. Anneannelerimiz babaannelerimizin hakları gerçekten ödenmez say say bitmez onlar bizleri ne hevesler ile büyüttüler annelerimizden çok emekleri geçmiştir. Benim de hep anneannem büyüttü ve onu gerçekten annemden çok seviyorum o benim tonton şekerim tonton pamuğum bir tanem o benim. Ben de ona bir şey olsa yıkılırdım. Ne diyeyim ki acın da çok taze kelimeler boğazımda düğümleniyor Allah rahmet eylesin başın sağolsun tekrardan. Ama eninde sonunda hepimiz öleceğiz hepimizin kaderi böyle sen onu üzmemişsen o da seni seviyorsa için rahat olsun sen fazlasıyla torunluk vazifeni yapmışsındır o zaman çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shanki

Başın sağ olsun kardeşim

Benim anneannem de yavaş yavaş senin babaannenin yoldan gidiyor o gün geldiğinde ben de ne yapacağımı bilmiyorum

çok kötü durum hocam hele birde gözlerinizin önünde son nefes alıp verişini duyarsanız ve elinizden hiçbirşey gelmez öyle bakarsınız ya işte o an anlatılmaz

sağolun hocam dostlar sağolsun

• başın sağolsun.

Allah rahmet eylesin, cennetle müjdelesin inşallah.

üzülme, hepimiz bi gün ölücez kardeşim zaten ama iyilik yapmak istiyorsan, ona dua okuyup ruhuna hediye eyleyebilirsin.

sık sık da kabrine git, dua et.

sonrada bundan ibret alıp ölüme hazır şekilde yaşamaya başla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.