Şimdi Ara

Babamın bana tepkisizliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam din konusunda bana hiç karşı gelip etmiyor dinle uzaktan yakından alakam yok. Doğruyu söyliyicem benim inanmadığımdan mı haberi var diye de düşünmeden edemiyorum. Eskiden bir iki girişimde bulundu sonrada hiç konusunu bile açmadı dinle ilgili bir şeyin kendisi oruç tutar çoğu zaman namaz kılar hacca bile gitmeyi düşünüyor şu sıralar yani babam biliyormudur ki bilmesini istemem yinede

• Baban senden umudu kesmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Baban senden umudu kesmiş

Haberi yok ama öğrenmiş olmamalı
  • belki yoktur ama dediği gibi umudu kesmiş bu arada merak ettim neden inanmıyorsun
  • zorla olmayacağını biliyor demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknikYardım

quote:

Sen öyle san
  • quote:

quote:

quote:

Sen öyle san

Nereden öğrenmiş olabilirki ben sanmıyorum ama hiçl bahsetmemesi düşündürücü geliyor geçenlerde şakasına baba hacca gitmicenmi ya yaş kaç oldu dedim bi kaç yıla emekli olup gitmek istiyorumda keşke senin de içinde olsa dedi imalı bi şekilde

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen öyle san

Nereden öğrenmiş olabilirki ben sanmıyorum ama hiçl bahsetmemesi düşündürücü geliyor geçenlerde şakasına baba hacca gitmicenmi ya yaş kaç oldu dedim bi kaç yıla emekli olup gitmek istiyorumda keşke senin de içinde olsa dedi imalı bi şekilde

Sen hala haberi yok de.

• Neden inanmıyorsun?
  • baban dınde zorlama olmadıgını dusunuyor olabılır baskı ıle senı allah sevgısıne ulastıramaz hoş.
  • quote:

Babam din konusunda bana hiç karşı gelip etmiyor dinle uzaktan yakından alakam yok. Doğruyu söyliyicem benim inanmadığımdan mı haberi var diye de düşünmeden edemiyorum. Eskiden bir iki girişimde bulundu sonrada hiç konusunu bile açmadı dinle ilgili bir şeyin kendisi oruç tutar çoğu zaman namaz kılar hacca bile gitmeyi düşünüyor şu sıralar yani babam biliyormudur ki bilmesini istemem yinede

Şimdi söyleceklerimi inkar edebilirsin ki,zannediyorum edeceksinde...Baban seninle olan ilgisizliği kendini bildin bileli uzun bir sürecimi kapsıyor ? Ve bununla birlikte babana tepki olsun diye "inkar yolunu seçmiş" olabilir misin ? ( İnanıp inanmamanı sorgulamıyorum yanlış anlaşılmasın.) Farzet ki biliyor ve farzet ki çok üzüldü ? Ne hissedersin ? yahut farzet ki öğrendi hiç umursamadı ne hissedersin iki olasılığın cevabınıda yazarsan bende birşeyler söylerim belki.

Esenlikler.

• quote:

Babam din konusunda bana hiç karşı gelip etmiyor dinle uzaktan yakından alakam yok. Doğruyu söyliyicem benim inanmadığımdan mı haberi var diye de düşünmeden edemiyorum. Eskiden bir iki girişimde bulundu sonrada hiç konusunu bile açmadı dinle ilgili bir şeyin kendisi oruç tutar çoğu zaman namaz kılar hacca bile gitmeyi düşünüyor şu sıralar yani babam biliyormudur ki bilmesini istemem yinede

Kusura bakma

Ama eğer iman etmediysen ve dışarıdan inanıyormş gibi görünüyorsan bu seni MÜNAFIK yaparki buda KAFİR olmaktan kötüdür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim Pusat

quote:

Şimdi söyleceklerimi inkar edebilirsin ki,zannediyorum edeceksinde...Baban seninle olan ilgisizliği kendini bildin bileli uzun bir sürecimi kapsıyor ? Ve bununla birlikte babana tepki olsun diye "inkar yolunu seçmiş" olabilir misin ? ( İnanıp inanmamanı sorgulamıyorum yanlış anlaşılmasın.) Farzet ki biliyor ve farzet ki çok üzüldü ? Ne hissedersin ? yahut farzet ki öğrendi hiç umursamadı ne hissedersin iki olasılığın cevabınıda yazarsan bende birşeyler söylerim belki.

Esenlikler.

Hayır kendimi bildim bileli değil ilgisizliği sadece din konusunda bilmesini istemem

• O zaman sıradan bir durum söz konusu toplumun kendi harmanlaması ve yanında yeterli bilgiyi verdiğini zannediyor.( Din konusunda... )
  • İnancınız tamamen mi yok yoksa başka bi dinemi inanıyorsunuz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.