Şimdi Ara

Babama Lumia 520 Almayı Düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lumia 520 babamın kullanabileceği bir telefon mu? daha önce dokunmatik kullanmadı hiç. ben de windows un kolay olduğunu duyduğum için lumia 520 almayı düşünüyorum. Büroteknikte 460 lira bu telefon sizce değer mi ?? Yardımlarınız için teşekkürler.

edit: yazı tipi büyüklüğü hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. yazı tipinin iri olması çok önemli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lj94 -- 5 Ocak 2014; 17:20:52 >

• 520 hayet tatmin edicidir. 460 lira iyi fiyat, bizde pedere almıştık 500 liraya . Sorunsuzca kullanıyor şuan :))
  • 1)Benim de baban 520 kullanıyo, hiç dokunmatik telefon kullanmadığı halde çabuk kavradı.
    2)Bence değer
    3)Yazı tipi boyutu değiştirilebiliyor.
  • değerli cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. bu fiyata daha iyisi yok gibi gözüküyor.
  • Bence boşver alma windows phone da fazla oyun yok [güzel ve ücretsiz].Eniyisi android bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real woods

Bence boşver alma windows phone da fazla oyun yok [güzel ve ücretsiz].Eniyisi android bir cihaz.

Adam babama alacağım diyor. En iyisi Android değil, en iyisi sensin. Seni alıp seninle oynayalım. Kaç yaşındaysan artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

quote:

Orijinalden alıntı: Real woods

Bence boşver alma windows phone da fazla oyun yok [güzel ve ücretsiz].Eniyisi android bir cihaz.

Adam babama alacağım diyor. En iyisi Android değil, en iyisi sensin. Seni alıp seninle oynayalım. Kaç yaşındaysan artık.

Olsun yinede android iyi annem daha iyi kulanıyor onun için dedim.Daha kolay geldi.
  •  Babama Lumia 520 Almayı Düşünüyorum.

Yazı tipi böyle hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 6 Ocak 2014; 17:20:25 >

• oooo bayağı iyiymiş . benim peder de bimcell ci ucuz nerde adam orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: lj94

oooo bayağı iyiymiş . benim peder de bimcell ci ucuz nerde adam orda

daha ucuzu var pttcell
  • Uygulama açısından önermiyorum ama kullanışlı bir telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.