Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Babam yaşlandıkça mağaralaşıyor !!

11
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Babam yaşlandıkça mağaralaşıyor !!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Gençler bu adam yaşlandıkça nazlanıyor, her şey istediği gibi olsun istiyor, en kötüsü de yaşı ilerledikçe cimrileşiyor. Bıktım artık lan ufak bi söz söylesen kavga çıkarıyor küsüyor surat asıyor evde huzur bırakmıyor. Etrafında dört dönmemizi bekliyor.
    Evde diktatörlük kurmaya çalışıyor bildiğiniz amd. Kendi parasını harcamayı hiç istemiyor kendi kendimize bu değirmeni döndürmemizi bekliyor.

Geçen kumbara almış bozuk paralarını oraya atıyor awd. Geçen baktım baya bi dolmuş içi 30-50 vardır herhalde birde annemden her sabah yol parası istiyor mutfak parasını annem vermesine rağmen. Annem vermeyince de surat asıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 8 Mart 2017; 23:8:4 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Trollemeyin lütfen beyler Geçen akşam test çözüyorum bu lambaların hepsi neden açık diyor kalktım söndürdüm sonra masa lambasında çözdüm artık dayanamıyorum lambayı başka bir yere monte etcem bu gidişle

ubunbenvankanken vaykenkuke ovğavğovğavğ osas

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Durumuna çok çok çok ama çok üzüldüm kardeşim hemen başını al çık o evden kendi ayaklarının üstünde dur. hemen. hemen. hemen.
    |
    |
    |
    |

• @PİMİ ÇEKİLMİŞ BONBA Hocam şuan sınavı kazanıp inşallah il dışına okumaya çıkacağım planlarım o yönde inşallah yaparım ama onun dışın da annemi bırakıp gidemem düzgün bir geleceğim olmadan kadını peşimde sürükleme hakkımda yok

@x_click Hocam zamanın da çok ezilmiş evette babam öyle yerlere gidecek biri değil. Parasını ben verip göndersem yine de gitmez çok sığ görüşlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 8 Mart 2017; 23:43:33 >
    |
    |
    Bahsedilenler: x_click , PİMİ ÇEKİLMİŞ BONBA
    amd ye bulaşma intel iyidir
    |
    |

• Ben takmıyorum hocam da, test çözerken falan zamanımı çalıyor bazen Zaten oturmuyorum onun yanında gerekmedikçe kendi odamda takılıyorum akşamları
    |
    |
    x_click kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Lastik Fiyatları
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,253
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.