Şimdi Ara

Babam yaşlandıkça mağaralaşıyor !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler bu adam yaşlandıkça nazlanıyor, her şey istediği gibi olsun istiyor, en kötüsü de yaşı ilerledikçe cimrileşiyor. Bıktım artık lan ufak bi söz söylesen kavga çıkarıyor küsüyor surat asıyor evde huzur bırakmıyor. Etrafında dört dönmemizi bekliyor.
    Evde diktatörlük kurmaya çalışıyor bildiğiniz amd. Kendi parasını harcamayı hiç istemiyor kendi kendimize bu değirmeni döndürmemizi bekliyor.

Geçen kumbara almış bozuk paralarını oraya atıyor awd. Geçen baktım baya bi dolmuş içi 30-50 vardır herhalde birde annemden her sabah yol parası istiyor mutfak parasını annem vermesine rağmen. Annem vermeyince de surat asıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 8 Mart 2017; 23:8:4 >

• şirin baba mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC mühendisi olup o evden kurtulmalısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trollemeyin lütfen beyler Geçen akşam test çözüyorum bu lambaların hepsi neden açık diyor kalktım söndürdüm sonra masa lambasında çözdüm artık dayanamıyorum lambayı başka bir yere monte etcem bu gidişle
  • Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    ubunbenvankanken vaykenkuke ovğavğovğavğ osas

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Durumuna çok çok çok ama çok üzüldüm kardeşim hemen başını al çık o evden kendi ayaklarının üstünde dur. hemen. hemen. hemen.
  • Emircan senmisin şaka gibi ama aynı tarz tanıdıgım biri var babanı zamanında çok ezmişler acil p'iskolog ve diyabet e gözükmesince fayda var
  • @PİMİ ÇEKİLMİŞ BONBA Hocam şuan sınavı kazanıp inşallah il dışına okumaya çıkacağım planlarım o yönde inşallah yaparım ama onun dışın da annemi bırakıp gidemem düzgün bir geleceğim olmadan kadını peşimde sürükleme hakkımda yok

@x_click Hocam zamanın da çok ezilmiş evette babam öyle yerlere gidecek biri değil. Parasını ben verip göndersem yine de gitmez çok sığ görüşlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 8 Mart 2017; 23:43:33 >
  • Şöyle söyliyim baban en çok zararı kendine veriyor.Taksan sana dert takmasan ona dert takıyomuş gibi yap ama salla en iyisi bu:]
  • amd ye bulaşma intel iyidir
  • x_click X kullanıcısına yanıt
    Ben takmıyorum hocam da, test çözerken falan zamanımı çalıyor bazen Zaten oturmuyorum onun yanında gerekmedikçe kendi odamda takılıyorum akşamları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.