Şimdi Ara

Babam yarın beni öldüreceğini söyledi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
46
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Babam yarın beni öldüreceğini söyledi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1103 Mesaj
    Bilgisayar hayatini karartmis hala bilgisayar diyosun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Limon-

96'lısın ve 12 yıldır(2003'ten beri) yakından takip ediyorsun?

7 yaşında niye üye oldun la
    quote:

12 yazmışım. ağlamaktan dolayı göremiyorum. 2 yazacaktım. elim 1 e çarpmış. bunuda dalga konusu yapma gözünü seveyim.

Amacım kendimi acındırmak değil. Sadece yol arıyorum. Bir çıkış yolu

J - E - S - S - I - E
    J - J
    HAYRANI
    R9 280 Dual-X | FX6350 3.9GHz | Corsair 1600MHz 2x4gb | ASUS M5A97 LE R2.0 | ASUS 23.6" VN247H | G300/G103 M-K
  • Er
    10 Mesaj
    Başlık: Metalurji okuyan var mı

yav he he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lafebtix -- 10 Temmuz 2015; 23:33:43 >
  • Teğmen
    211 Mesaj

kardesim saka yaptim hayat ne olursa olsun yasamaya değer göze alabilirsen sana güzel para kazandiracak iş söyleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Under Control

|
    |

|
    |

*Gunluk Amator Hikayelerim Icin.*
    http://storyworkspace.blogspot.com.tr *Blogger
    www.wattpad.com/user/better_than_better *Wattpad
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lafebtix

yav he he
    quote:

Orijinalden alıntı: lafebtix

yav he he

endüstri meslek lisesi metalurji bölümü

kaldıki üniversite bölümü 2 yıllıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Under Control -- 10 Temmuz 2015; 23:37:55 >
    |
    |

J - E - S - S - I - E
    J - J
    HAYRANI
    R9 280 Dual-X | FX6350 3.9GHz | Corsair 1600MHz 2x4gb | ASUS M5A97 LE R2.0 | ASUS 23.6" VN247H | G300/G103 M-K

• Yüzbaşı
    269 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dumperrr

quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

OKUMADIM AMA öyle bir şey varsa savcılığa gidip suç duyurusunda bulunabilirsiniz

ve sizden ricam bu yorumu artıya boğarsanız çok sevinirm.
    quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

OKUMADIM AMA öyle bir şey varsa savcılığa gidip suç duyurusunda bulunabilirsiniz

ve sizden ricam bu yorumu artıya boğarsanız çok sevinirm.

Eksiye boğun beyler :D

|
    |

• Teğmen
    145 Mesaj
    ÖZET : Ders çalışmak yerine bütün gün PC de takılan sonrada eğitim sistemine suç atan ergen.

Orijinalden alıntı: Guest-FC447FCDF

ÖZET : Ders çalışmak yerine bütün gün PC de takılan sonrada eğitim sistemine suç atan ergen.
    quote:

Orijinalden alıntı: Botres Tr

önemi yok. yani ben asla vaz geçmeyeceğim. 45 yaşıma geldiğimdede 85 yaşına geldiğimdede(görürsem o günleri) asla vaz geçmeyeceğim tutkumdan. Gerekirse 20 yaşımda ölebilirimde. Ben çoğu şeyin farkına vardığımıda düşünüyorum. Bunlar anlatmayla olmaz. Beni tanımanız gerek. onunda yolu yok malesef
    |
    |

J - E - S - S - I - E
    J - J
    HAYRANI

• Binbaşı
    1287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Under Control

quote:

12 yazmışım. ağlamaktan dolayı göremiyorum. 2 yazacaktım. elim 1 e çarpmış. bunuda dalga konusu yapma gözünü seveyim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Under Control

quote:

csb

|
    |

• Yüzbaşı
    381 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benemder -- 11 Temmuz 2015; 0:27:07 >

pcden ayrılmak seni aşırı zorlar , üniversite sınavına çalışmak seni aşırı zorlar göründüğü gibi olmuyor büyük bir duvara tosluyorsun ama eğer cidden azmedersen başarabilirsin babana kararlılığını ispatla yarın konuş baba çalışmak değil ders çalışmak üniversiteye gitmek istiyorum de bilgisayarı kaldır hayatından 1 sene
    |
    |

|
    |
    malesef endustri meslekten sonra uni cok zor oluyor eger lisede derslerle pek ilgilenmediysen bi senede temel atip ogrenmen cok kolay olmayacaktır, seni cok iyi anliyorum meslek lisesi cok buyuk bi hatadir sen bunun farkina varmissan bile hatadan dönme sansin var. hersey istedigin gibi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    ''ama şuna emin olabilirsiniz. isteseydim her istedigim liseye gidebilirdim. AMA İSTEMİYORUM." Bro zaten istese herkes iyi bir liseye gidebilir önemli olan bunu istemene dahi mani olacak ve sana bunu gerçekten bilerek istemediğini düşündürecek şeylerden kurtulmaktır ama sen bunu yapamamışsın ve bilgisayara tapıyorsun resmen. Bak bu yazdıklarımı 1-2 sene öncesine kadar aynen senin gibi birisi olarak yazıyorum yani şöyle; ben bilgisayar oyunu oynamak istiyorum, bunu kendi isteğimle yapıyorum, herkes kendi istediği şeyi yapar bende bunu istiyorum ve yapıyorum gibi cümleler kuruyordum kendime amcalarım felan nasihat vermeye kalkınca yüzlerine bakmıyordum he deyip geçiyordum yani başkalarının bu konuda ne düşündüğünü zerre kadar önemsemiyordum. Sonra inci sözlükte felan bir kaç yazı dizisine denk geldim ve bunlar beni hayatımın üzerine düşünmeye sevk etti tamam bende haylaha tamamiyle bırakmış değilim bilgisayarı ama şu ana kadar kendimi kandırdığımı fark ettim en azından. Bu hayatta bilgisayardan daha önemli şeylerin olduğunu ve bu güzel şeyleri gün boyunca bilgisayar başında oturarak elde edemeyeceğimi fark ettim. Bakarsan şimdi yine asosyalim fazla bir değişiklik yok ama bir şeylerin farkında olmak inan kendini daha iyi hissettiriyor ve gerekli olan şeyleri yapman gerektiği aklının bir köşesinde oluyor. Yazılımla uğraşmaktan hoşlanıyor olabilirsin ama hayatını sadece bununla geçirmek mantıklı değil kaldı ki burada da sağlam bir mevkiye gelebilmek için şu istesen gidebileceğin liseler gibi istesen rahatlıkla gidebileceğin üniversitelerden birini kazanman gerekiyor ve bunun için zamanını iyi kullanırsan önünde bir daha ki sınava kadar istemeyeceğin kadar bol vaktin olduğunu göreceksin. Son olarakhttp://www.incisozluk.com.tr/w/hayatınızı-kökten-değişterecek-olan-şey/sahibi/1/ şunu da buraya iliştireyim bir şeyleri değiştirmek istersen sana bu yolda çok yardımcı olacak bir yazı dizisi. İnşallah yarın baban seni öldürmez de bunları boşuna yazmış olmam
    |
    |

• Binbaşı
    1153 Mesaj
    5 yılımı cod2 ye verdim. Bilgisayarı kapattığımda küfür ediyordum. Hayır devam edicem diye. Çünkü bağımlısıydım. Ama kapattırıyorlardı.

Ve benimde kapatmam gerekti. Çünkü üniversite sınavları vardı.

Cod2 yi sildim ve bilgisayarı kapattım. En geç 1 saat sonra yokluğunu hissetmeye başladım. Bildiğin acı çekiyodum.

Aradan 2 gün geçti 3 gün geçti. Ama benim sancılar bitmedi. Oynamamak zorundaydım. Ders çalışmasam bile oynamamalıydım.

Ve bir gün geldi artık yokluğunu bile hissetmedim. Onun yerine evde boş boş yatsam bile açıp oynamadım. Kendimde istemiyordum artık. Onun başında geçirdiğim

zamanın çöp olduğunu görmeye başladım.

8 ayda en fazla 3 kez yükledim 3 gün oynayıp sildim.

Böyle böyle iyi bi derece yaptım sayılır. Tabi başıma başka belalar geldi o ayrı.
    |
    |
    Şimdi kardeşim aç kulaklarını iyi dinle yapabileceklerini anlatayım

Bir bilgisayarcıda işe girebilirsin ama orda da durum pek farklı olmaz ve tamirat dışında birşey öğrenemezsin.
    Dayım bilgisayarcı onun yanında çok çalıştım. Ayrıca bir bilgisayarcıda işe girsen bugün varsın yarın yoksun hiç bir garantisi felan yok o yüzden ;

Öncelikle maddi durumunu bilmiyorum , babanın bulduğu işe veya başka bir yerde işe girip 1-2 ay para kazan
    Kazandığın parayla YGS/LYS kitapları al , bilgisayar müh. bölümlerini araştır ve sınava çalışmaya başla.
    Ciddiye alıp yazdım Alıntıla.

Orijinalden alıntı: benemder

quote:

Orijinalden alıntı: benemder

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.