Şimdi Ara

Babam vefat etti 112 operatöre bağlanmadı(iftira atanlara kanıt eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
16.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
291 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lanet olsun ya 18 kişi kurgu yaptığımı düşünüyor

Ambulans aradığımızda açsaydı ve gelseydi eminim ilk müdahale ile babam hayattaydı. O akşam çok normal bir şekilde muhabbet ettik kandil için namaz kılmak istedi abdest almaya gitmek için kalktı. Abdest alırken kan kusmaya başladı önce yavaş bi kanamaydı giderek şiddetlendi hastaneye giderken yolda kan o kadar şiddetlendi ki nefes alamadı ve canım babam keşke böyle olmasaydı.

Ambulans açmadı derken 112 acil operatöre bağlanmadı arkadaşlar müzik çalıp durdu ablam çığlık attı en son komşu geldi de götürdük
    112 acil durumda operatöre bağlanamıyorsa neden bunun sorumluluğu ne doktordadır ne acil çalışanlarına 112den kimler sorumluysa benim öfkem onlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trust.Me -- 14 Nisan 2020; 17:23:47 >

• Annem ağır tansiyon hastası. Bir anda kendinden geçti hemen ambulansı aradık geldiler onda bir sorun yok ama geldikten sonra baygın kadını merdivenlerden koluna girip sürükleye sürükleye aşağı indirdiler. Sedye niye yok dediğimde YETERLİ PERSONEL YOKMUŞ dediler şaka gibi. Yahu 3 kişi var ambulansta bu 3 kişi 1 kadını sedyeyle aşağı indiremeyecek mi? Hadi diyelim güçleri yok bende yardımcı olurdum 4 kişi indirirdim. Zaten ambulansa binme safhası da tam bir fiyaskoydu.
    TAMAMEN FAKE

Kanıt:

21 Mart'ta attığı tweetler. Allah korusun sizin babanız öldüğü gün böyle tweetler mi atarsınız ? Hergün tweet atsa anlayacağım, o güne de tweet gelmiş normal diyeceğim.

Gelmiş 11 Nisana bu tweetleri salıyor.

Twitter hesabı yeni ve saçma sapan bir adres @MertEmr64347336 hiçbir aklı başında kullanıcı böyle kullanıcı adları sallamaz. Attığı tweet sayısı 5, 2si siyaset 3ü ölüm haberi.

Şimdi diyecekki tweetleri sabah attım akşam öldü babam. Ya oglum ölüm üzerinden bari siyaset kasmayın, babam diyorsun birde ya.
  • Ne yazsam boş.
  • Başınız sağolsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başınız sağolsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • basinsagolsun canim kardesim

• Annem ağır tansiyon hastası. Bir anda kendinden geçti hemen ambulansı aradık geldiler onda bir sorun yok ama geldikten sonra baygın kadını merdivenlerden koluna girip sürükleye sürükleye aşağı indirdiler. Sedye niye yok dediğimde YETERLİ PERSONEL YOKMUŞ dediler şaka gibi. Yahu 3 kişi var ambulansta bu 3 kişi 1 kadını sedyeyle aşağı indiremeyecek mi? Hadi diyelim güçleri yok bende yardımcı olurdum 4 kişi indirirdim. Zaten ambulansa binme safhası da tam bir fiyaskoydu.
  • Allah rahmet eylesin . Karaciğer hastalığı mı vardı?

• Başınız sağolsun maalesef medyada lanse edilenin aksine sağlık sistemimizin eksikliği fazla, düzgün olan az şey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 11 Nisan 2020; 21:51:12 >
  • Üzüldüm başınız sağ olsun.

• Avrupa'da, Amerika'da insanlar sokakta ölüyor diyenler buna ne diyecek peki? Başınız sağolsun

• Üzüldüm arkadaşım, başın sağ olsun. Allah rahmet eylesin, huzur içinde yatsın. Türkiye'de çözüm bulmak zor, o kadar zor ki.
  • Başınız sağolsun

• Benzeri durum bize de oldu. Ah bu sağlıkçılar... allah başımızdan eksik etmesin ama onlara mecburda kalmayız inş.

• Sen üzülme dostum allah bunun hesabını sorar mekanı cennet olsun

• Yüce Rabbim onu bağışlar inşallah

• Allah rahmet eylesin. Başınız saolsun hocam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.