Şimdi Ara

babam pusuda bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir başarım olduğumda yüzüme sadece aferin der işte biraz harçlık verir çık dışarı arkadaşlarınla takıl diye ama o kadar yani fakat benim ardımdan akrabalara bizim oğlan şöyle böyle yapmış diye nispet yaptığını öğrendim şuan yine aynı durumda pusuda haberimi bekliyor kazanamazsam yüzüne bakamamaktan korkuyorum

• Ya kardeşim böyle yapan baba iyi baba değildir benim gözümde, sen de iyi evlat olma, destek olmazsa sana al eline kırbacı. Baba dediğin destek olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim66

Ya kardeşim böyle yapan baba iyi baba değildir benim gözümde, sen de iyi evlat olma, destek olmazsa sana al eline kırbacı. Baba dediğin destek olur

yok hocam açıkcası şöyle babamla aramız açıktır ben bunu yurtdışında çalıştığı için olduğunu düşünüyorum yılda 1 ay belki görüyorum 2-3 yılda birde 4 ay falan yeni proje falan bekliyor yüzüme bir şey söylemiyor ama anneme kazanamazsa bir sene daha hazırlanır daha genç bir seneden bir şey olmaz falan diyor ama açıkcası keşke beni karşısına alıp bunları söylese daha farklı psikolojide olurdum sanırım
  • Reul kullanıcısına yanıt
    Allah babalarımızı başımızdan eksik etmesin. Ama babanın desteğini göstermesi lazım, baba oğlunu çok sever ama bunu hiç dile getirmez, çocuk babadan nefret eder. Durum buna benzemesin de

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim66

Allah babalarımızı başımızdan eksik etmesin. Ama babanın desteğini göstermesi lazım, baba oğlunu çok sever ama bunu hiç dile getirmez, çocuk babadan nefret eder. Durum buna benzemesin de

nefret etmiyorum hocamda nasipse kendi çocuğum olursa açıkcası babamın yaptıklarını yapmak yerine arkasında olucam çünkü ben bunun eksikliğini çektim açıkcası 18 yaşındayım bir kere oturup şöyle uzun uzun konuşmadık neyse hocam konuda farklı yerlere kayıyor bakalım yarın sadece kendimi değil ailemin benle gurur duymasını istiyorum sadece şimdide yatıcam zaten Allah rahatlık versin hocam
  • Hocam inşallah aranız mükemmel olur. Tavsiyem sabah namazınızı kılıp, dua edip yatmanız. İyi geceler

• Reul kullanıcısına yanıt
    Ben Babamı 5 Yaşında kaybettim Yazılım Mühendisligini Kazandım babam başımda yoktu Mezuniyetimde yoktu.Bence hiçbir zaman kötü düşünmeyin ben mesala kaç yıl aradan sonra bu senede bi şansımı deniyim dedim can sıkıntısınıa :D
  • Dostum babanin durumu cok farkli.. Sanki her zaman senin yanindaymis gibi düşünüp tepki verme, gozden irak olan gonullere de irak olur..

Babanla bi rakı sofrasi kurmani tavsiye ediyorum.. her seyin konusuldugu bi sofra olcak bu.. cesaretini topla ve bu konusmayi yap icinden geceni soyle.. sabaha zaten pek bi sey hatirlamaz baban gonlunu ferah tut

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.