Şimdi Ara

Babam imkansız olmasına rağmen ankara gelicek sanıyor (yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gelme ihtimali %0.1 olan gazi otomotiv yazdim yukarılara altlarinada asıl gelicek kısımları yazdim hep sehir dışı babama 100 kere sordum bak göndermeyeceksen yazmayım kesin gelir diye her seferinde naparsan yap dedi şimdide dedim istanbul gelicek tanıdık varmı oralarda yardimci olsun felan diye ne istanbulu ankara gelicek insallah diyor diyorum imkansız diye gelir insallah diyor istanbulda okutmak kolay degil masraf hep diyor napicam ben ya sadece babam değil tüm akrabalr bu kafada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B61B042B -- 15 Ağustos 2018; 21:57:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam göndereceğine emin olmadan keşke yazmasaydın şehir dışını
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea_guru

hocam göndereceğine emin olmadan keşke yazmasaydın şehir dışını
    tercih dönemi hergün söyledim listeyi her dakika gösterdim buralar hayal buralar gelir diyr söyledim okadar ama adama anlatamıyorum hala insallah anakara olucak gibisinden konuşuyor anneme anlattım anladı sen boşver babanı felan diyor ama annem dışında tüm akrabalar şehir dışı konusunfa başımı ağrıtıyor napicam bilmiyorum sehir dışı çıkarsa işim cok zor

• Merkezi yerleşme puanı ile yatay geçiş yapabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benimki de tam burslu müh gelicek sanıyo.Yazarken o kadar da söyledim öylesine yazıyorum bunu %50 de yazarsam o gelir büyük ihtimalle istersen yazmıyım dedim.Yaz sen yaz düşünme öderiz bişey olmaz dedi.Şimdi de tam burslu gelicek diye bekliyo 2-3 gündür üni fiyatlarını konuşuyo napıcam bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

Merkezi yerleşme puanı ile yatay geçiş yapabilirsin
    bakicam ankara dışı gelirse ya bi sene kırıkla hazirlanirim yada yatay geçiş

• Mezuna kalır daha iyi sıralama yaparsın takma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.arda99

benimki de tam burslu müh gelicek sanıyo.Yazarken o kadar da söyledim öylesine yazıyorum bunu %50 de yazarsam o gelir büyük ihtimalle istersen yazmıyım dedim.Yaz sen yaz düşünme öderiz bişey olmaz dedi.Şimdi de tam burslu gelicek diye bekliyo 2-3 gündür üni fiyatlarını konuşuyo napıcam bilmiyorum
    Hocam olmasını istedikleri seyi olucakmış diye düşünüp konuşuyolar realist bakamıyorlar malesef

• Kırıkla hazırlancağına evde televizyon izle uyu daha iyi hocam aman diyim

• quote:

Kırıkla hazırlancağına evde televizyon izle uyu daha iyi hocam aman diyim
    hocam zaten obp sağolsun kırık kadar olmasada 10k geri atıyor :D kırıkla 50k-60k yapmak okadar zormuki

• 50k yapılır sorun değil 20 25 falan diye düşünüyodum

• quote:

50k yapılır sorun değil 20 25 falan diye düşünüyodum
    asıl istegim20k hacettepe bilgisayar icin ama kırıkla mümkün degil oyüzden gazi yıldırım beyazıt olsa yeterli kafasındayım

• tercih listeni ve sıralamanı paylaşır mısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.