Şimdi Ara

Babam elektro gitarı bağlama olarak kullanıyo yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Babam elektro gitarı bağlama olarak kullanıyo yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1151 Mesaj
    Beyler adam eline aldımı halk müziği sanat müziği çalmaya başlıyo akordun da içine ediyo napabilirim yardım edin bide pedaldan wah efekti falan açıyo ölüyorum içerde

|
    |
    benimde peder elektro gitar almama karşı çıktı.Evde klasik vardı.Git elektro akustik al dedi.Kendi akustik çalmak istediği için.Bende gittim elektro gitarımı aldım.Daha sonra baktı şöyle bir alaycı şekilde "bu mu şimdi?" dedi.daha sonra benden çok çalmaya başladı klasik bi kenarda duruyor öyle

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

benimde peder elektro gitar almama karşı çıktı.Evde klasik vardı.Git elektro akustik al dedi.Kendi akustik çalmak istediği için.Bende gittim elektro gitarımı aldım.Daha sonra baktı şöyle bir alaycı şekilde "bu mu şimdi?" dedi.daha sonra benden çok çalmaya başladı klasik bi kenarda duruyor öyle

Aynen bana da aynısı oldu akustik al o kadar paraya değmez neymiş böyle dedi falan klasikte de yine türkü çalıyodu ama elektro gitarı resmen elektro bağlamaya çevirdi apartmana konser veriyo mübarek
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.