Şimdi Ara

Babam Dershaneye Yazdırdı (11.Sınıf)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben gitme konusunda pek istekli değilim çünkü yorucu ve zaman alan bir iş ama babam yazdırınca bir şey diyemedim.  

Daha çok son sene gitmek istiyordum ama şimdi 2 sene gitmek zorundayım. (Daha önce 8.sınfta gitmiştim.)

Bir de futbol kulübüne de gidiyorum. O yüzden okul açılırsa 3 şeyi birden yapmaya çalışacağım. (Futbolu asla bırakamam)

Not : Derslerim iyi

Siz ne düşünüyorsunuz?

• hocam ben 12yim, 11ken dershaneye gitim bu sene gitmedim. (aynı zamanda milli sporcuyum yani durumumuz benzer bir bakıma) geçen sene okul+ dershane+ antrenmanlar düzgün yürümedi çoğu zaman dershaneye gitmedim. zaten virüs çıkınca bunların hiçbiri kalmadı sadece evde çalışmaya başladım, derhaneye gittiğim için pişman oldum. açıkçası bu sınavı çok önemseyip iyi bir sıralama istiyorsan spora ara vermen daha iyi olur yoksa diğer türlü ikisi de yarım oluyor bir anlamı kalmıyor. (12+ yıldır spor yapıyorum ve ilkokul olsun, teog zamanı olsun, 9-10 olsun hiç ders açısından olumsuz yanını görmedim hep iyi etkiledi ama 11-12 ayrı bir olay)

• gitme

• Birkaç derse gir hiç verim alamıyom de iptal edin. Ama bunu kendine disiplin konusunda güveniyorsan yap yoksa birkaç yılın çöpe gidebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peşin ödemediyseniz taksit taksit ödeyecekseniz gitme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam 11de gidip 12de gitmemeniz biraz garip olmuş.  

• Moredecai kullanıcısına yanıt

Evet biraz garip ama iyi ki bu sene gitmemişim ve keşke geçen sene de gitmeseydim diyebilirim hocam. Elimde pc- internet- tablet gibi şeyler varken bence asla gerek yok. Düzen oturtamazsam felan korkusu oluyor başta ama gözde büyütmeye gerek yok çünkü zaten iyi bir şey istiyorsa insan gayet güzel düzen oturtuyor sadece sonlara doğru bıkmalar başlıyor o da gitsen de olacak bir şey. Sana tavsiyem bu sene gitme dershaneye okul+ YouTube yürüt, seneye dershanenin denemelerine yazıl, spora ara ver 1 yıllığına (yukarıda da yazdığım gibi hedefin çok iyiyse) 12ye öyle devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-629491C4C -- 20 Haziran 2021; 21:49:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde olsa gitmezdim. Babam zorla yazdırdı.

• Geçmiş olsunnnnn hayatın si.ildi kardeşim

• Hocam size önerim yapabiliyorsanız 12. Sınıfların sınıfına gidin, bizim sınıfta bir kaç tane 11.sınıf vardı bence sınavı 1 sene önceden tanımak çok avatajlı. Bazen Keşke 11.sınıfta gitseydim de bu sene daha bilinçli bir şekilde çalışsaydım diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuparaFanı -- 20 Haziran 2021; 22:10:55 >
  • Bence git evde konu dinleyeceğine orada dinle okulların açılacağı da yok ben de 11im ben de gitmeyi düşünüyorum.10. sınıfın yarısında bırakmıştım kursu ve bende ciddi anlamda bir performans düşüklüğü oldu daha yeni yeni toparlamaya başladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.