Şimdi Ara

Babam bizi asıp kesmekle tehtid ediyor ne yapmalıyız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cezaevinden çıkalı 1.5 ay oldu bi olay yaşadık 3 gün önce evden kovduk bizi asıp kesmekle tehtid etti biraz önce telefonla arayıp ağzıma geleni saydım anneme birşey yapar diye korkuyorum ve bu şahsın şuan 11 sene infazı var sanırım suç işlememesi gerekiyormuş polise gidip bizi tehtid ediyor diye şikayette bulunsak bir sonuç alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• polisler daha kendini koruyamıyor sizi nasıl korusun git kendine ve annene silah satın al asla güvenme polislere eğer maddi durumun kötüyse kuru sıkı silah al çakma silah satın al ama eğer baban ciddi anlamda psikolojisi bozuk biriyse silahı gördüğünde bile dalacak kadar akli dengesini yitirmişse taşının başka yerlere gidin

www.ntv.com.tr
    Beyazıt’ta çatışma: Polisin silahını alıp ateş açtı
    https://www.ntv.com.tr/video/turkiye/beyazitta-catisma-polisin-silahini-alip-ates-acti,uZhsp5mE9Eug5lEyKF-s7Q
  • kimseye haber vermeden başka bi yere taşınmalısınız.

• meola147of kullanıcısına yanıt

Psikolojisi bozuk gibi dün telefonda bende ona aynı şeyleri söyledim. Annem de onları yapacak cesaret yok onda diyor fakat ben bi tedirginim acaba yaparsa diye anlaşılan şikayette bulunsak bi sonuç alamıcaz

• Malesef şikayetten bir sonuç çıkmaz hatta babanız daha da sinirlenip kendini kaybedebilir. Allah yardımcınız olsun bu psikopat insanların ne yapacağı belli olmaz. Annenizi asla yalniz bırakmayın ama.

• taşınacaksın bukadar basit yada benim gibi babanın ağzını burnunu mahalle ortasında dağıtacaksın. babamda senin baban gibiydi 6 ay önce mahalle ortasında burnunu eline verdiğimden beri daha görmedim. senin gibi babalılar bana rastlasa keşke, yanında olsamda bi elime geçse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 24 Haziran 2022; 14:11:40 >
  • kabakara61 kullanıcısına yanıt

Dün neler dedim bi bilsen bizimkiler korkuyor öldüreceğim diye 3 gündür gözümü kararttım dövsem ben bir ceza alır mıyım?

• Adalande kullanıcısına yanıt

ben ağzını burnunu s.ktim bi b.k olmadı dahada görmedim, sokakta rasgele görsem bi tur daha binerim

• Adalande kullanıcısına yanıt

dövmekten ziyade kesin çözüm getirecek şeyler yapmak lazım. şehir ya da ülke değiştirme yani iz kaybettirme gibi. yanlış anlamayın niyetinde ciddiyse ölmeden durmaz. 30 - 50 yıl hapis yatıp erken af ile çıkıp ortalığın içinden geçen orul o.lar var bu memlekette. adamı 30-50 yıl bile sakinleştirememiş. babanızı geçmişe bakarak yorumlarsak eğer bir dayağın sakinleştireceğini hiç sanmıyorum. Allah yardımcınız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 24 Haziran 2022; 23:21:52 >
  • Baştaki arkadaşı dinleyip kuru sıkı silah falan almayın sakın kendinizi öldürtmekten başka bir işe yaramaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.