Şimdi Ara

Babam biraderime e39 aldı 1 sene önce bana 500l bıraktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendine renault alacak, benim niye bmw’em olmuyor 500l ile geziyorum bilmiyorum arabaya lpg taktı bu araba senin bir daha bana bulaşma dedi ama bende bmw istiyorum amacım daimi bir işe başladıktan sonra e36 3.28ci almak yada e46 3.30ci almak.

Troll konu açmadım sadece içimi dökeyim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aklıma direk bu geldi

• güzin ablaya yazsan daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onada şükür etmek lazım bence.
  • Çalış kazan da al adam altına araba vermiş hala şikayet herşeyi devletten bekleme

• baban donanımhaber profilini görüp sana jest yapmış işte
  • Allah uçak kazası vermesin.

• Forumun kendine geldiğini görmek güzel
  • Okuyan çıksın, sayfa kasıyor.

• Turbo senin kardeşinde mi var?
  • Çalış kazan al seni tutan yok ki fiatçı

adam senden bezmiş düş yakasından.
  • Begenmiyorsan bana ver arabayi.sana bmw yakisir.

• Ulan benim babam bana araba bile al(a)mıyor sen 500 L verdi diye isyan ediyosun. Vay babayın kemüğüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

onada şükür etmek lazım bence.
    Hocam şükürler olsun arabam var ben her zaman şükreden biriyim, biraderim 6 yaş küçük benden kız arkadaşı var e39 ile gezdiriyor benim bu yaştan sonra kız arkadaş yapacam derdim yok zaten evlenip aile kurmak istiyorum ama şöylede olabilirdi evlendim 3. Senede çocuk yapardık ilk üç sene eşimle m4 ile gezmek isterdim sonra çocuk olunca x5 iserdim açıkçası.

Ha şuda var benim yaşımda arabası olmayan var en azından evlendiğimde full koltuk ısıtması dahi olan lpg 500l var, her zaman Allah’a binlerce kez şükür, bu konuyu açtım ama isyan eden şükretmeyen biri olarak sayılmayım.

• Bu arkadaş forumu bırakıyordu sanki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Hocam şükürler olsun arabam var ben her zaman şükreden biriyim, biraderim 6 yaş küçük benden kız arkadaşı var e39 ile gezdiriyor benim bu yaştan sonra kız arkadaş yapacam derdim yok zaten evlenip aile kurmak istiyorum ama şöylede olabilirdi evlendim 3. Senede çocuk yapardık ilk üç sene eşimle m4 ile gezmek isterdim sonra çocuk olunca x5 iserdim açıkçası.

Ha şuda var benim yaşımda arabası olmayan var en azından evlendiğimde full koltuk ısıtması dahi olan lpg 500l var, her zaman Allah’a binlerce kez şükür, bu konuyu açtım ama isyan eden şükretmeyen biri olarak sayılmayım.

Alıntıları Göster
    Allah gönlüne göre versin.nasip kısmet bakarsın kayınpederden yüzün güler alır sana bir m4 kızını gezdirirsin.olur çocukların alır sana bir x5 torunlarını gezdirirsin.Allah ın rahmetinden sual olmaz.zamanı geldimi olur hepsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

Allah gönlüne göre versin.nasip kısmet bakarsın kayınpederden yüzün güler alır sana bir m4 kızını gezdirirsin.olur çocukların alır sana bir x5 torunlarını gezdirirsin.Allah ın rahmetinden sual olmaz.zamanı geldimi olur hepsi.

Alıntıları Göster
    İnşallah hocam sağol Allah razı olsun iyi dileklerin için eşim benim karakterimde bana hayırlı olacak helal süt emmiş biri olsunda 500l olsun sorun değil.

Allh hepinize kendi karakterinizde eş versin.

• amin inşallah
  • On yıldır araba almak istiyorum taş koyuyorlar, kredi çekeyim diyorum ona da yok diyorlar. İlle de evlendikten sonra bakarız diyorlar, azcık gezip tozsam nolur sanki. Abim dördüncü arabasına geçti, ben hala sıfır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Alıntıları Göster
    Ben de her gün işe helikopterle gitmek isterdim mesela. Sonra helikopter platformundan iş yerinin kapısına kadar da limuzin ile gitmek isterdim ama olmuyor işte.

Derdini seveyim butonu aradım ne yalan söyleyeyim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.